Birikim yapan hanımcıklar fikir verin😘

Paramı nasıl değerlendrirm diye soruyorum.Amacm kndimi dizginleştrmek,kendime söylediklerimi başkasından duymak değil.
Bu işi yapan insanlar var, paranızı onlara ödeyip onlar aracılığıyla değerlendirin bayan hanımcık.
Sonuçta evlenmiş bebek bekleyen kossssskocaman insana online otokontrol önerisi vermek resmen imkansız.

Paranizi dolar,euro ya da altin seklinde biriktirebilirsiniz. Harcayamazsiniz ôyle olunca
ben bu döviz işinden hiç anlamıyorum ancak karantinada biriktirebildiğim (daha doğrusu bu dönemde harcayamadım, dolayısıyla elimde kaldı) biraz param var 1000 lira kadar
sormak istediğim şey ben bu parayı dövize yatırsam dolar çok pahalı değil mi ? yani mantıklı mı olur böyle?

1000 tl 140 dolar ediyor sonuçta, çok az geliyor göze
bide doların düşme ihtimali falan var
yani dövize yatırmanın mantıklı yanları nedir gerçekten bilmeyerek soruyorum
1000 lira 140 dolar çok küçük rakam :KK43:

ben bu döviz işinden hiç anlamıyorum ancak karantinada biriktirebildiğim (daha doğrusu bu dönemde harcayamadım, dolayısıyla elimde kaldı) biraz param var 1000 lira kadar
sormak istediğim şey ben bu parayı dövize yatırsam dolar çok pahalı değil mi ? yani mantıklı mı olur böyle?

1000 tl 140 dolar ediyor sonuçta, çok az geliyor göze
bide doların düşme ihtimali falan var
yani dövize yatırmanın mantıklı yanları nedir gerçekten bilmeyerek soruyorum
1000 lira 140 dolar çok küçük rakam :KK43:
Bozmazsan uzun süre 1sene felan Euro yada dolar al kenara at ,ben altın alıyorum (bilezik)param az olursa döviz biriktirip bozdurup altına geçiyorum.

X