Birikim

Gitmeden önde internetten baksaydin kız niye bakmadın
Ben gram almaya gittim onu biliyordum. Ilçede ki tek kuyumcu zaten. Yatırımlik çeyrek al falan yaptı. Aceleye geldi alıp çıktım. Sonra baktım. Biz ne emeklerle kıyıya köşeye koyuyoruz yaptığına bak 😔 bir daha gittiğimde soylicem ama

Ben gram almaya gittim onu biliyordum. Ilçede ki tek kuyumcu zaten. Yatırımlik çeyrek al falan yaptı. Aceleye geldi alıp çıktım. Sonra baktım. Biz ne emeklerle kıyıya köşeye koyuyoruz yaptığına bak 😔 bir daha gittiğimde soylicem ama
Bir ton laf ekler,makas der , vergi der, her dakika degisiyor-inyernete en düşük halini yazıyorlar der, eline hesap makinası alır bir şeylere basar, ons der makas der.
En son 'heeeeeeeee:KK57::KK58:' der ayrilirsin anlamış gibi:)))
Benim de hep başıma geliyor. Asla internette yazan fiyata altın alamıyorum

Bir ton laf ekler,makas der , vergi der, her dakika degisiyor-inyernete en düşük halini yazıyorlar der, eline hesap makinası alır bir şeylere basar, ons der makas der.
En son 'heeeeeeeee:KK57::KK58:' der ayrilirsin anlamış gibi:)))
Benim de hep başıma geliyor. Asla internette yazan fiyata altın alamıyorum
Geçen sene 1880e aldığım 2 cumhuriyet altınından bayağı kâr ettim, yoksa şuan ağlıyor olurdum.. onu düşünüp olacağı varmış diyorum. Uzun süre satmayı düşünmüyorum zaten. Alınmış alınmıştır :kızgın:

Keske ayni gun yada ertesi gun gitseydiniz. Hatta arasaydiniz. Cok pahaliya vermis bayramdan once ceyrek aldim 2 tane bayramdan sonra altin yukselecek dediler 2 gr aldim teki 380 den ceyrekler de 625 di.

Keske ayni gun yada ertesi gun gitseydiniz. Hatta arasaydiniz. Cok pahaliya vermis bayramdan once ceyrek aldim 2 tane bayramdan sonra altin yukselecek dediler 2 gr aldim teki 380 den ceyrekler de 625 di.
Aradım kuyumcuyu müşteri gibi. Çeyrek ne kadar almayı düşünüyorum dedim. 645 dedi yine. Demekki hep öyle satıyor orası. Sadece bana yapmamış. Hata bende araştırmadım çeyreği. Gram alicam diye gittim. Ders oldu bana da:kızgın:

Aradım kuyumcuyu müşteri gibi. Çeyrek ne kadar almayı düşünüyorum dedim. 645 dedi yine. Demekki hep öyle satıyor orası. Sadece bana yapmamış. Hata bende araştırmadım çeyreği. Gram alicam diye gittim. Ders oldu bana da:kızgın:
Nasip 🤷‍♀️ Saglik olsun. Ben de pzt den bir kuyumcuyla görüşmüştüm. Duser mi yukselir mi derken ben bugünü bilirim dedim bugün 615 den aldim ama tabi ben biraz fazla aldim o yuzden bu fiyata verdi

Yarın 2 çeyrek 1 gram altın alican çeyrek 610 tl gram ise 373 tl elimde durundurunca sürekli yemek siparişi verip duruyorum çeyrek alırsam harcayamam

Aynen altın yine alınalım kıvama geldi

Ben de bi para bekliyorum o yatarsa 3 gram alacağım ins

Kuyumcular odasi baskani dun, altinin 350 tl'ya kadar dusecegini soylemisti...
Duserse biz de aliriz insaallah...😊

Kızlar ben bugün 645ten çeyreği. Yeni tarihli. Farkediyor mu. Yorumlarınızı görünce çok pahalı almışım sanırım. Kazıklandım mı sizce😔
Ata çeyreği mi aldınız acaba..Ata çeyreği (Trabzon) daha pahali

X