Birileriyle Konusmaya Cok Ihtiyacim Var.

Nazlican333

Guru
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2009
465
180
Eşimden ayrılalı 2 yıl oldu neredeyse.10 yaşında bir kızım var.Evliyken sürekli para hesabı yapan adam birden bire parayı buldu.Her sene tatile gidecegimizde asla günler öncesinden rezervasyon yapmaz son gün neresi ucuzsa orayı ayarlar asla ege tarafına götürmez pahalı diye hep Antalya tarafına götürürdü.İki yıldır hep önceden tatil ayarlıyor.Izmir e gidiyor ve en pahalı otelleri ayarlıyor.Bu senede ailecek en pahalı otele gideceklermiş.Ay çok üzülüyorum anlatamıyorum.Benim suçum neydi acaba.Neden ben varken böyle davrandı.Benim de tatile gidecek be bir arkadaşım ne de bir ailem var.Yasadigim yerde çok kaldım.Kizim da benimle hicbir yere gigitmeistemiyor.Cok üzülüyorum.Neden bana bu kadar haksızlık yapıldı ya da yapılıyor.

2 yıl önce ayrıldığınız eşinizin nerede tatil yaptığını neden takip ediyorsun aybalam. Kocan adam olsa ayrılmazdın, bir arızası varmış ki ayrılmışsın. Gidemediğim lüks oda tatiline üzülmektense seni yıpratacak birinden ayrılmanın mutluluğunu yaşaman gerekiyor muydu tam şu anda. Senin birazcık kafan karışmış.

İnsan kendine yapılan haksızlığa muhakkak üzülür ama bir de diğer açıdan gör canım. Zamanında seni değersiz hissettiren bir adamdan bu histen kurtulmak için boşanmışsin ama hala sana kendini kötü hissettirmesine müsade ediyorsun. Kendine yazık değil mi ?İşin gücün yerindeyse güzel bir tatil ayarlayıp kızınla neden gitmiyorsun ki? Gidin guzel ve uygun bir yere,birlikte yüzün eğlenin karşılıklı balık yiyin🥰 tanıdık ya da arkadaşı boşver tatil için. Onlar olsa da biz kadınlar pek zor oluyoruz muhakkak bı gıcıklık bı uyuzluk oluyor arada,sen tatiline kızınla git🙂

Kızım 10 yaşında. İlişkimizde iyi görünüyor ama böyle bir yerlere gitme konusunda asla benimle gelmek istemiyor.
Nedenini düşündünüz mü?
Sizinle dışarıda eğlenmiyor olabilir.
Çok kontrolüsünüzdür belki, belli şeylerin dışına çıkmıyorsunuzdur bu da kızınıza sıkıcı geliyor olabilir.

Kızınızla normal ilişkiniz iyi ve sadece dışarı çıkma konusunda isteksizse kendinizi de bir gözden geçirin derim.

Sebep olarak hicbir şey söylemiyor.Sen beni istediğim yerlere götürmüyorsun diyor.Anlatmaya çalışıyorum durumumu anlamıyor.Ne yapacagimi da bilmiyorum.
Gelmesin, kendi bilir. Siz de yalnız tatil yapın. Ya da birini bulun ama yalnız da olur. Tatilde de insanlarla tanışırsınız.

Esiniz yeniden mi evlndi yoksa anne babasyla mi gdyor tatile? Kiziniz da onlarla gitsin madem szi istemyor. Siz de yalniz gidip kafanızı dinleyin. Haklisnz sinir bozucu ama sz hicbsy yapmzsanz daha da zorunuza gideck. Gidin ucundan kiyisindan kndinizi bi tatille odullendrin hatta boyle birinden kurtldgnz icn kutlma niyetne yapin tatilinizi..

Hayır dışarı çıkıyoruz birlikte keyifli de vakit geçiriyoruz.Hatta babasının daha kontrollü olduğunu söylüyor.O aquaparma gitmeyi seviyor.Ben de kaydiraktan korkuyorum.Deniz bana daha cazip geliyor.O yüzden benimle gitmek istemiyor.Aileminde yanında sıkılıyormuş. O yuzden gitmek istemiyor.Tur ile bir yerlere gidelim diyorum çok iyi araba kullanamıyorum.cunku arabayla gitmek istiyormuş turla gitmek istemiyormuş.Kucuk değil ki kucağıma alip götürsem.

Esiniz yeniden mi evlndi yoksa anne babasyla mi gdyor tatile? Kiziniz da onlarla gitsin madem szi istemyor. Siz de yalniz gidip kafanızı dinleyin. Haklisnz sinir bozucu ama sz hicbsy yapmzsanz daha da zorunuza gideck. Gidin ucundan kiyisindan kndinizi bi tatille odullendrin hatta boyle birinden kurtldgnz icn kutlma niyetne yapin tatilinizi..
Hayır evlenmedi.Anne baba ve kardeşleriyle birlikte gidiyor.

Sebep olarak hicbir şey söylemiyor.Sen beni istediğim yerlere götürmüyorsun diyor.Anlatmaya çalışıyorum durumumu anlamıyor.Ne yapacagimi da bilmiyorum.
10 yasindaki kizinizi cok simartmisiniz
Durumum yok dediginizde anlamiyosa, sizi zor gunler bekliyo.

X