Birinden hoşlanıyorum ama yine platonik olmasından korkuyorum.

pozitifkiz59

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2017
377
121
Merhaba ablalarım, ben 18 yaşındayım. Bu sene üniversite sınavına girdim. Büyük bir ihtimalle istediğim üniversite tutacak. İstediğim üniversitede okuyan bir çocuktan hoşlanıyorum. Kendisi Tıp okuyor, henüz tanışmadık. Sadece sosyal medyada takipleşiyoruz, karşılıklı beğeni yapıyoruz. Sevgilisi/sevdiği var mı bilmiyorum.
Daha önce hep platonik sevdiğim için korkuyorum açıkçası. En son aşık olduğumda sevdiğim başka biriyle çıkmıştı. Sonra da tabi benim panik atağım ilerledi. Hatta bir gün kalp atışlarım 130 çıktı hastanelik oldum. Ama artık onu hayatımdan çıkardım. Şuan 2 tane antidepresan kullanıyorum. Aşkta çok şanssızım kimi sevsem kimden hoşlansam platonik oldu. Suç bende tabi. Hep arkadaşlarımı dinledim. Bu sefer dinlemeyeceğim. Çocuk Tıp okuduğu için "O seni istemez kendisi gibi doktor birini ister" vs vs dediler ama hayırlısı tabi. Olursa olur olmazsa hayırlısı. Sadece bir hoşlantı. Çocuk Tıpla ilgili bir mizah sayfasındaki aşklı meşkli bir postu beğenmiş, sevdiği veya sevgilisi olabilir.
Sizce ne yapmalıyım? Aklımda o üniversiteyi kazanırsam eğer çocuğa üniversite hakkında konuşmak için mesaj atmak gibi bir fikir var. Siz ne yapmamı önerirsiniz? İyice tanımak istiyorum ama o da beni tanımak ister mi bilmiyorum :/ Biliyorum açtığım konu saçma ve ergence olabilir ama iyice fikir almadan bir şeyler yapmak istemiyorum. Zamanında çok üzüldüm çünkü.

Sesini bile duymadığın bir adamdan hoşlanamazsın. Seninki sadece boşluktan kaynaklanan duygularını bir yere yöneltme çabası. Ergenlikte sık görülen bir durumdur.

Bu yazı dolu dolu geçir. Gez toz, eğlen, arkadaşlarınla zaman geçir, tatil yap. Üniversiteye başladığında her şey çok farklı olacak zaten. O zaman gerçekten tanıdığın, bildiğin, arkadaş olduğun birilerinden hoşlanırsın, bir ilişkiye başlarsın belki. Ama bu şekilde olmaz. Zaten hiç tanımadığın bir adama bağlı olarak gitme üniversiteye. Yazık edersin güzelim yıllarına...

Sesini bile duymadığın bir adamdan hoşlanamazsın. Seninki sadece boşluktan kaynaklanan duygularını bir yere yöneltme çabası. Ergenlikte sık görülen bir durumdur.

Bu yazı dolu dolu geçir. Gez toz, eğlen, arkadaşlarınla zaman geçir, tatil yap. Üniversiteye başladığında her şey çok farklı olacak zaten. O zaman gerçekten tanıdığın, bildiğin, arkadaş olduğun birilerinden hoşlanırsın, bir ilişkiye başlarsın belki. Ama bu şekilde olmaz. Zaten hiç tanımadığın bir adama bağlı olarak gitme üniversiteye. Yazık edersin güzelim yıllarına...
Artık eskisi gibi takmıyorum kafaya. Hayırlısı deyip geçiyorum. Ama yine de şansımı denemek isterim

Duygularınızı çok uçlarda yaşıyorsunuz
Platonik sevdiğiniz başkasıyla çıktı diye nasıl hastanelik olabiliyorsunuz anlamıyorum
Ayrıca bir arkadaşım sesini Duymadığınız birinden hoşlanamazsınız, o boşluktan olan bir durumdur demiş.
Çok doğru, siz insanların sadece dış görünüşüne mi vuruluyorsunuz, karakterin hiç önemi yok mu? Sizinki ufak bir beğenme, emin olun fazlası değil.

Duygularınızı çok uçlarda yaşıyorsunuz
Platonik sevdiğiniz başkasıyla çıktı diye nasıl hastanelik olabiliyorsunuz anlamıyorum
Ayrıca bir arkadaşım sesini Duymadığınız birinden hoşlanamazsınız, o boşluktan olan bir durumdur demiş.
Çok doğru, siz insanların sadece dış görünüşüne mi vuruluyorsunuz, karakterin hiç önemi yok mu? Sizinki ufak bir beğenme, emin olun fazlası değil.
Bana umut verip başkasıyla çıktı. Hayallerimi yıktı. Benimle instagramdan açtığı canlı yayında herkesin önünde dalga geçti. Panik atak olduğum için o gün çok kötü oldum, annem de kötüydü o gün hem anneme hem de ona üzülürken böyle oldum

Herkes bölümüne, kantinine baksın.
Sen ne tercih edeceksin?

Tıpçı her daim yorgundur, hastanede amele dışarda kral olur. Egosuna yenik düşecek elbette, tanrı muamelesi görüyor hastalardan.

Bu EGO’yu yenmek zamanını alacak. Çok var yolu daha

Bana umut verip başkasıyla çıktı. Hayallerimi yıktı. Benimle instagramdan açtığı canlı yayında herkesin önünde dalga geçti. Panik atak olduğum için o gün çok kötü oldum, annem de kötüydü o gün hem anneme hem de ona üzülürken böyle oldum
O zaman öyle anlatmalıydınız. Ama tepkilerini yine de çok abartı geldi bana, bilemedim ya fazla mı duygusalsınız.

Herkes bölümüne, kantinine baksın.
Sen ne tercih edeceksin?

Tıpçı her daim yorgundur, hastanede amele dışarda kral olur. Egosuna yenik düşecek elbette, tanrı muamelesi görüyor hastalardan.

Bu EGO’yu yenmek zamanını alacak. Çok var yolu daha
Ben İİBF okuyacağım. Hedefim kaymakamlık

O zaman öyle anlatmalıydınız. Ama tepkilerini yine de çok abartı geldi bana, bilemedim ya fazla mı duygusalsınız.
Evet duygusal bir insanım maalesef :KK43: Bana yapmadığını bırakmadı. Arkamdan konuştu beni çok yıprattı. Hem o başkasıyla çıktı hem de istediğim üniyi çalıştığım halde kazanamayınca depresyona girdim. Ama bu sene oalcak istediğim yer

Evet duygusal bir insanım maalesef :KK43: Bana yapmadığını bırakmadı. Arkamdan konuştu beni çok yıprattı. Hem o başkasıyla çıktı hem de istediğim üniyi çalıştığım halde kazanamayınca depresyona girdim. Ama bu sene oalcak istediğim yer
Sınavın nasıl geçti

Ben İİBF okuyacağım. Hedefim kaymakamlık
Uyuşmazsınız.
Şimdi günlük hayatının çoğu okulda geçecek derste.
Ortak alanınız olmayacak, onun dersi okulda bitmiyor.
Senin karşına nE tipler çıkacak ibf de.
En süslü, en bakımlı öğrenci yeridir ibf

Fef tam çalışkan yuvası, okumaktan insan yüzüne bakmayı unutuyorlar.

Eğitimciler ve ibf kebap :)

Uyuşmazsınız.
Şimdi günlük hayatının çoğu okulda geçecek derste.
Ortak alanınız olmayacak, onun dersi okulda bitmiyor.
Senin karşına nE tipler çıkacak ibf de.
En süslü, en bakımlı öğrenci yeridir ibf

Fef tam çalışkan yuvası, okumaktan insan yüzüne bakmayı unutuyorlar.

Eğitimciler ve ibf kebap :)
İİBf okurken boş durmayacağım yabancı dil öğreneceğim kurslara gideceğim vs. ama Tıp hakikaten zor :KK43:

X