Birini yarı yolda bırakmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok teşekkür ederim zahmet edip okuduğunuz ve benimle empati kurduğunuz için. Çok ağır gerçekten. Benim anlamadığım ben kaç defa bıraktım yoluma baktım zorlamadım. Her defasında kendisi geldi. En son patladım artık dayanamadım ısrarcı oldum. Şimdi yazmıyorum. Sizin olayınıza da üzüldüm. Allah iyilerle karşılaştırsın.
Beni aldatalı 2 ay olacak neredeyse.Engelleyip gitmişti ve geçen gün instagramdan takip etmeye başladı.Profilim herkese açıktı. Sabahın 8’inde takip etmişti hatta :) Nasıl unutamadıysa ya da gerçekten ahımı aldığı için derdi var. Bir başka ihtimal de boşta da kalmış olabilir.
Ben de geri takip ettim ama beni aldattığını bir dakika bile unutmadım. Unutmucam bir gün hatırlatıcam :)
Diyeceğim o ki bırakın gitsin at gibi giden i* gibi geri döner :))

Hepsini okudum ve diyorum ki madem o kadar iyi birisiniz neden bu durmadan kız ekleyip çıkaran arkadaşı kendinize layık görüyorsunuz. Özelliği ne bunun altından mi . Erkek mi yok başka da bu kadar dua ediyorsunuz . Birde duada hayırlı değilse hayırlım o olsun diye niye ısrar ediyorsunuz anlam veremiyorum. Dua da bile hayırlısı derken istediğiniz olsun istiyorsunuz. Yapmayın bunu. Kendinize gelin erkek mi yok etrafta. Yıllarca aşk yaşamış gibi birde acı çekiyorsunuz. ya adam on gün sevgili olmuş ayrılmış zaten ne bekliyorsunuz bundan. Birde durmadan çevrimiçi mi olduklarina bakmaniz tam bir takıntı. Bırakın bu işleri boşandığıniz kocanız değil bu adam on günlük sevgili. Ve asla dönmeyin hiç mi erkek yok cidden. Arkadaşlariniz da çok zeki değiller ki o sana döner demişler. Kendinizi sevin o adamı takip etmeyi bırakın. Mutluluklar dilerim
Çok teşekkürler yorum için. Evet gerçekten düzgün biriyim. Ama seviyorum sonuçta bu herkese duyulacak bir duygu değil. Dua ederken de hayırsızsa hayırlı kıl anlamında diyordum. 10 günlük bir süreç değil 1 yıldır hayatımda kendisi. Sevgililik 2 ay sürdü. İnsan üzülüyor ister istemez güveni sarsılıyor. Ama evet haklısınız böyle bir insan için üzülmemem lazım.

Beni aldatalı 2 ay olacak neredeyse.Engelleyip gitmişti ve geçen gün instagramdan takip etmeye başladı.Profilim herkese açıktı. Sabahın 8’inde takip etmişti hatta :) Nasıl unutamadıysa ya da gerçekten ahımı aldığı için derdi var. Bir başka ihtimal de boşta da kalmış olabilir.
Ben de geri takip ettim ama beni aldattığını bir dakika bile unutmadım. Unutmucam bir gün hatırlatıcam :)
Diyeceğim o ki bırakın gitsin at gibi giden i* gibi geri döner :))
İnşallah dediğin gibi olur ve gerçekten ahımız çıkar buna çok inanıyorum. İnsanların gönlüyle oynayıp yarı yolda bırakmak neymiş görsünler.

Bence konu açmaya üstünde konuşmaya bile değmeyecek biri. Siz başta mantıklı davranırken sonra basiretiniz mi bağlanmış ne olmuşsa artık ilişkiye başlamışsınız. "Seni atacağım poşete yazık" diyin ve boşverin gerçekten
Evet ben ilk başta sevmeme rağmen güvenim sarsılınca uzaklaşmıştım. Sonra sevgili olmayı kendisi istedi. Ve böyle de yapınca kabullenemedim. Dediğiniz gibi yapmaya çalışacağım. Teşekkürler

İnşallah dediğin gibi olur ve gerçekten ahımız çıkar buna çok inanıyorum. İnsanların gönlüyle oynayıp yarı yolda bırakmak neymiş görsünler.
Ezan okunuyor şuan her ezan okunduğunda “Allahım bana hayırlı eş,hayırlı iş,hayırlı kazançlar,her şeyin hayırlısını nasip eyle” diye dua ederim. O kadar iyi hissettiriyor ki tavsiye ederim.
Gidenler içinde dert etmeyin hepsi geri dönüyor. Benim 2 sene öncede ilişkim olmuştu ayrılmıştık. Profilimi açtım geçen gün. O da engelleyip gitmişti. Bi bakayım dedim hikayemi izleyenlere. Onu gördüm :) O da unutamamış. Onun üzerine aldatıp giden de takip etmeye başladı.
At gibi gidenler bakın nasıl da dönüyorlar 😂

Ezan okunuyor şuan her ezan okunduğunda “Allahım bana hayırlı eş,hayırlı iş,hayırlı kazançlar,her şeyin hayırlısını nasip eyle” diye dua ederim. O kadar iyi hissettiriyor ki tavsiye ederim.
Gidenler içinde dert etmeyin hepsi geri dönüyor. Benim 2 sene öncede ilişkim olmuştu ayrılmıştık. Profilimi açtım geçen gün. O da engelleyip gitmişti. Bi bakayım dedim hikayemi izleyenlere. Onu gördüm :) O da unutamamış. Onun üzerine aldatıp giden de takip etmeye başladı.
At gibi gidenler bakın nasıl da dönüyorlar 😂
Evet ben de hep hayırlısı diyerek dua ediyorum inşallah dualarımız kabul olur. İnsanın içinin yağlarını eriten durumlar yaşamışsınız kendim yaşamış gibi rahatladım valla :KK76: İnşallah bende de at gibi giden it gibi döner ve geldiği yere aynen geri gönderirim :KK70:

Sevmemişse niye ben bıraktıkça döndü. Allah belasını versin gerçekten ya

Cani sıkıldikca döner tabi niye dönmesin başkasiyla birlikteyken bile dönüp gelmesini bekliyorsunuz oturup. Böyle birine kimse saygi duymaz anca cani sikildikca donup vakit gecirecegi biri olirsunuz.

Cani sıkıldikca döner tabi niye dönmesin başkasiyla birlikteyken bile dönüp gelmesini bekliyorsunuz oturup. Böyle birine kimse saygi duymaz anca cani sikildikca donup vakit gecirecegi biri olirsunuz.
Başkasıyla birlikte olup olmadığını bilmiyorum. Tahmin yürüttüm sadece. Biz bitireli 1 ay oldu. Henüz çok yeni duygusal olarak böyle olmam normal diye düşünüyorum. Ama tüm yorumlardan yola çıkarak kafamda bitirmeye karar verdim. Dönerse de istemediğimi söylerim çünkü insanlar değişmiyor.

Evet ben de hep hayırlısı diyerek dua ediyorum inşallah dualarımız kabul olur. İnsanın içinin yağlarını eriten durumlar yaşamışsınız kendim yaşamış gibi rahatladım valla :KK76: İnşallah bende de at gibi giden it gibi döner ve geldiği yere aynen geri gönderirim :KK70:
Üzülmeyin nasipse zaten er ya da geç olur :) Siz umursamayın mutluymuş gibi davranın o zaman değerli olan siz olursunuz

Hepsini okudum
Muhtemelen yaşlar 21-23
Kusura bakma açık yazacağım ama seni biraz ezik buldum
Dünyada 8 milyon insan içinde tek erkek o değil
Üstelik seni sevmiyor muhtemelen onu da sevmiyor.
Senin sevginle egosunu tatmin etmiş
Onla da zaman geçiriyor.
O adamdan sana da o kıza da hayır gelmez.
Adamı instadan falan çıkarma
Eğer sevgili olduk derlerse “ hayırlı olsun “ de geç.
Oldukça havalı davran
Gayet güzel storyler at
Gençsin , güzelsin, havalısın
Yeni avlara çık

Üzülmeyin nasipse zaten er ya da geç olur :) Siz umursamayın mutluymuş gibi davranın o zaman değerli olan siz olursunuz
Evet her şey nasip tabi ki. Hayırlısı olsun. Tam vazgeçince geliyorlar en iyisi hayatına odaklanmak, akışta kalmak sanırım. Evet ilk gidişinde ben umursamaz cool davranmıştım ve o peşimdeydi. Çok haklısınız. Hep bu tavırda olmak lazım :)

Hepsini okudum
Muhtemelen yaşlar 21-23
Kusura bakma açık yazacağım ama seni biraz ezik buldum
Dünyada 8 milyon insan içinde tek erkek o değil
Üstelik seni sevmiyor muhtemelen onu da sevmiyor.
Senin sevginle egosunu tatmin etmiş
Onla da zaman geçiriyor.
O adamdan sana da o kıza da hayır gelmez.
Adamı instadan falan çıkarma
Eğer sevgili olduk derlerse “ hayırlı olsun “ de geç.
Oldukça havalı davran
Gayet güzel storyler at
Gençsin , güzelsin, havalısın
Yeni avlara çık
Öncelikle teşekkürler. Yaşlar 25 :KK70: Evet ben de farkındayım normalde aklı başında kendinden emin biriyken ezik konumuna getirdim kendimi. Bir an önce toparlamam lazım. Ben de öyle düşünüyorum çünkü o kıza da sanırım benzer şeyler yapmış sevgili olmak istememiş ama kızın ilgisini de bile bile uzaklaştırmadı. Bilmiyorum bunlar ne biçim insanlar. Dediklerinizi aklımda tutucam ve evet havalı davranıcam ki böyle insanları umursamazlık alt eder

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X