Birini yarı yolda bırakmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben zorlamadım aslında hatta sevgili olmak için geldiğinde bile tekrar tekrar söyledim zorluyor gibi olmuyorum di mi ben yoluma bakmıştım dedim. Kendisi ısrarla geldi. Ama evet sevse bunlar olmaz bu kadar kolay kopmazdık.
Zorlamaktan kastım sevgili olucaz diye direk söylemeniz değil zaten. Sevgili olmazsak ben yokum modundaymışsınız işte. Adam da bir seçim yapmak zorunda kalmış. Bunu zaten kendi rızasıyla istiyor olsaydı daha önce el ele gezdiğiniz dönemde eyleme geçirirdi. Dediğim gibi ilginizi kaybetmek istememiş. Bazıları sever böyle hareketleri. Şaşırtıcı bir durum değil yani.

Yarı yolda bırakılmamışsınız ki adam resmen yüzünüze yüzünüze bağırmış ben seninle ciddi düşünmüyorum aklım hep başka kızlarda diye. Ama siz her fırsatta ona koşmuşsunuz. Ayrılın tamamen soğuyun dicem ama siz kesin yine en ufak bir barışma hamlesini havada kaparsınız ve bu döngü böyle devam eder. Sonra bir gün bir bakmışsınız adam başkasıyla kör kütük aşık olarak evlenmiş sizi de komple silmiş.
Hayır ben kaç defa yoluma baktım tekrar geldi. Arkadaşlığını da istemiyorum dedim sevgili olalım dedi. Ben yarı yolda bıraktığını düşünüyorum çünkü güvenmiştim inanmıştım. Bana da ilgi gösterenler oldu ben istemiyorsam bunu belli ettim ki ah almayayım diye.

Zorlamaktan kastım sevgili olucaz diye direk söylemeniz değil zaten. Sevgili olmazsak ben yokum modundaymışsınız işte. Adam da bir seçim yapmak zorunda kalmış. Bunu zaten kendi rızasıyla istiyor olsaydı daha önce el ele gezdiğiniz dönemde eyleme geçirirdi. Dediğim gibi ilginizi kaybetmek istememiş. Bazıları sever böyle hareketleri. Şaşırtıcı bir durum değil yani.
Anladım ama sevgili olmazsak ben yokum demeden önce neredeyse 7 8 aylık bir arkadaşlık dönemi oldu. Arkadaşlık flört adı altında nereye kadar benimle gezip tozmasına izin verebilirdim? ben de istemiyorum dedim ama küs vs değildim sadece kendi iyiliğim için mesafe koymuştum o da sevgili olmak istedi öyle olduk.

Hayır ben kaç defa yoluma baktım tekrar geldi. Arkadaşlığını da istemiyorum dedim sevgili olalım dedi. Ben yarı yolda bıraktığını düşünüyorum çünkü güvenmiştim inanmıştım. Bana da ilgi gösterenler oldu ben istemiyorsam bunu belli ettim ki ah almayayım diye.
Bir erkek aylarca benimle gezip sarılıp el ele tutuşup iş adını koymaya gelince kem küm ediyosa o insan güvenilmezdir zaten. Sonradan sevgili olalım demesinin sebebi dengesiz ve ilgi seven biri olması, o ilgi gitsin istemiyor kendini öyle tatmin ediyor. Ama sonra o bağlılıktan da soğumuş 10 gün geçmeden ayrılmış. Gerçekten sevilecek ve bağlanılacak bir adam göremedim ortada. Habire pin pon topu gibi o kızdan o kıza koşan birinden midem bulanır açıkçası.

Canım uzaktan bakınca ne yazikki seni seviyor gibi durmuyor ama sen Cool takılır asla arkana bakmazsan döner diyorum yinede bence seni o dönem yüzde yüz aldattı dönerse bile ben kabul etmezdim icim almazdı
Evet sevmiyor. Bunu yazarken parmaklarımda bile bir acı hissettim düşünün ne kadar ağır geldiğini. Evet cool takılıcam umursamıycam işime gücüme kariyerime bakıcam ki en azından dönerse ben İSTEMİYORUM diyim böyle içimden gele gele. Çok teşekkür ederim yorum için. İnşallah dediğini gibi olur döner en azından bir pişmanlık gösterir. Birinin gönlüyle oynamak bu kadar kolay olmamalı.

Bir erkek aylarca benimle gezip sarılıp el ele tutuşup iş adını koymaya gelince kem küm ediyosa o insan güvenilmezdir zaten. Sonradan sevgili olalım demesinin sebebi dengesiz ve ilgi seven biri olması, o ilgi gitsin istemiyor kendini öyle tatmin ediyor. Ama sonra o bağlılıktan da soğumuş 10 gün geçmeden ayrılmış. Gerçekten sevilecek ve bağlanılacak bir adam göremedim ortada. Habire pin pon topu gibi o kızdan o kıza koşan birinden midem bulanır açıkçası.
İlişkimiz 2 ay sürdü. Öncesinde 8 aylık arkadaşlık flört süreci var. Ama evet kelimenin tam anlamıyla dengesiz ve üstünde hep ilgi olsun isteyen ergenin teki. Evet ben de adını koymayınca uzaklaşmak istedim tekrar geldi. Hatta evliliğe hazır hissediyor musun gibi sorular vs. de geçti sevgililik sürecinde. Ama araya mesafeler girince koptu. Bence de sevilecek ve bağlanılacak biri değil çok haklısınız.

Diğer kızla tutkulu ilişkisi varsa benle alaka yokken o kız sevgili olalım demiş eski sevgilim olmak istememiş. Ayrıca anladığım kadarıyla onunla konuştuğu süreçte benle de buluşuyormuş çünkü biz tanıştığımızdan beri neredeyse her gün buluştuk görüştük. Bu süreç neredeyse 1 yıllık bir süreç. Bence kimseye karşı duygusu yok sırtlanın teki
Sırtlan oldukları konusunda haklısın 😂 ayrıca kızın ağzından mu duydun bunun peşinden koştuğunu .seninki söylediyse yalandır .bi ansa sana ilgisiz falan davrandıysa aksine kız buna şans vermiştir oda senden uzaklaşmıştır. Ya da diyelim ki hiç biri değil bu adama güvenilmez . İlk fırsatta yine yarı yolda bırakırdı .boşver bence. Bende ayrıldım ve kafam da tamamen bitirdim . Sen de bitir yoksa daha çok terkedilir ve üzülürsün . Kızdan umduğunu bulamadığında dönecek sana. Umursama bile .

Edebiyatçılığıma sığınarak okudum. Ama yani bırakın bu kadar uzatmayı konu açmaya bile değmez serserinin teki bu ayol. Nesini sevdiniz şunun? Sizi zaten sevmiyor. Seven adam sevdiği kadının peşinde pervane olur. Öyle sürüncemede ilişki falan yaşamaz. Her selam verene yeşil ışık ışık yakıyor belli ki sizi de kenarda tutuyor. Duygularınıza, gençliğinize yazık. Hepi topu iki aylık bir ilişki için can sıkmaya değmez. Dönmeye çalışırsa bırakın affetmeyi her yerden engelleyin derim. Adamda evlenip çoluk çocuğa karıştıktan sonra bile of ben çok sıkıldım hadi ayrılalım, diyecek bir enerji varm buram buram tütüyor hatta.

Sırtlan oldukları konusunda haklısın 😂 ayrıca kızın ağzından mu duydun bunun peşinden koştuğunu .seninki söylediyse yalandır .bi ansa sana ilgisiz falan davrandıysa aksine kız buna şans vermiştir oda senden uzaklaşmıştır. Ya da diyelim ki hiç biri değil bu adama güvenilmez . İlk fırsatta yine yarı yolda bırakırdı .boşver bence. Bende ayrıldım ve kafam da tamamen bitirdim . Sen de bitir yoksa daha çok terkedilir ve üzülürsün . Kızdan umduğunu bulamadığında dönecek sana. Umursama bile .
Hayır canım kız öyle masum kendi halinde bir kız değil. İkisini de her gün görüyordum tatil öncesine kadar. Kız resmen yapışıyordu ve yazıda da belirttiğim gibi bana bakışlarıyla sevgilime gidip onu mu tercih ettin vs gibi şeyler söyleyerek ortalığı karıştırmaya çalıştı kaç kere. Yani kızdan duymama gerek yok ben zaten farkındaydım kızın ilgisinin. Evet sırtlan kesinlikle :KK70:

Edebiyatçılığıma sığınarak okudum. Ama yani bırakın bu kadar uzatmayı konu açmaya bile değmez serserinin teki bu ayol. Nesini sevdiniz şunun? Sizi zaten sevmiyor. Seven adam sevdiği kadının peşinde pervane olur. Öyle sürüncemede ilişki falan yaşamaz. Her selam verene yeşil ışık ışık yakıyor belli ki sizi de kenarda tutuyor. Duygularınıza, gençliğinize yazık. Hepi topu iki aylık bir ilişki için can sıkmaya değmez. Dönmeye çalışırsa bırakın affetmeyi her yerden engelleyin derim. Adamda evlenip çoluk çocuğa karıştıktan sonra bile of ben çok sıkıldım hadi ayrılalım, diyecek bir enerji varm buram buram tütüyor hatta.
ahahahha yaa çok üzgündüm ama güldürdünüz. Evlenince bile bu kadar absürt bir durum içinde kalabiliriz haklısınız. Evet ben de böyle düşünüyorum ve yoluma bakmaya karar verdim. Ama şunu anlamıyorum çok kalabalık ve resmi bir ortamı paylaşıyoruz. Oradaki herkesin içinde benim yanımdaydı kimseden ilişkiyi saklamadı. Bir tek bu bana ciddiymiş gibi hissettiriyordu. Madem istemiyordu niye herkese bunu ilan edercesine davrandı. Ve dönerse de eğer gerçekten değiştiğini gösterebilirse o güveni verirse belki bir ihtimal düşünebilirim.

Anladım ama sevgili olmazsak ben yokum demeden önce neredeyse 7 8 aylık bir arkadaşlık dönemi oldu. Arkadaşlık flört adı altında nereye kadar benimle gezip tozmasına izin verebilirdim? ben de istemiyorum dedim ama küs vs değildim sadece kendi iyiliğim için mesafe koymuştum o da sevgili olmak istedi öyle olduk.
İşte izin verip vermemeyi baştan düşünecektiniz. 7-8 aylık bir flört dönemi bence olmaz. Adam sizi elinin altında tutup hayatını istediği gibi yaşamış. Baktı olmuyor, e adam da ilgiyi istiyor sevgili olmak zorunda kalmış.

İşte izin verip vermemeyi baştan düşünecektiniz. 7-8 aylık bir flört dönemi bence olmaz. Adam sizi elinin altında tutup hayatını istediği gibi yaşamış. Baktı olmuyor, e adam da ilgiyi istiyor sevgili olmak zorunda kalmış.
Anladım peki çevresinde ilgi gösterebilecek onca kız varken neden ben :olamaz: başkaları da vardı ilgi gösteren ama bu mal insan benden kopamadığını söyleyip gelip hayatıma dahil oldu.

Okuduğum kadarıyla onun için çok kolay birisiniz ( yanlış anlamayın her gidip geldiğinde uzatmadan onu kabul ediyor hayatınıza alıyorsunuz) Seviyor olabilirsiniz ama bu sevginizin karşılığı yok.Adam daha iyisini bulsa gider.Yolunuza bakın kalbi susturup aklınızı dinleyin.Unutun onsuz bir hayat kurun biraz uzaklaşınca siz de bu ilişkinin saçmalığın göreceksiniz.

Anladım peki çevresinde ilgi gösterebilecek onca kız varken neden ben :olamaz: başkaları da vardı ilgi gösteren ama bu mal insan benden kopamadığını söyleyip gelip hayatıma dahil oldu.
Neden ben diye düşünmeyin, anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla ilgileneni boş geçmeyen biri. O flört döneminin flört olarak kalmasının asıl sebebi de bu zaten.

Okuduğum kadarıyla onun için çok kolay birisiniz ( yanlış anlamayın her gidip geldiğinde uzatmadan onu kabul ediyor hayatınıza alıyorsunuz) Seviyor olabilirsiniz ama bu sevginizin karşılığı yok.Adam daha iyisini bulsa gider.Yolunuza bakın kalbi susturup aklınızı dinleyin.Unutun onsuz bir hayat kurun biraz uzaklaşınca siz de bu ilişkinin saçmalığın göreceksiniz.
Hayır yanlış anlamıyorum çünkü bunun ben de farkındayım. Aslında birçok yönden ondan daha üst seviyedeyim. Görünüm olarak dikkat çeken biri fakat çevremdekiler benim daha iyi olduğumu söylüyor. Zeka ve kariyer olarak zaten ben kat be kat daha iyiyim. Karakter olarak da sevmeyi sadakati bilen güven veren biriyim. Bunların hepsini düşününce ben onun için zor biri olmam gerekirsen sevgimden dolayı kendimi kolaylaştırdım. Çok haklısınız. Ondan mekan olarak uzaklaşmam ne yazık ki 1 yıl daha mümkün değil. Ama zihnen uzaklaşırsam aynı ortamda görmek de çok etki etmeyecektir. Teşekkürler yorum için

Niyeti belli değil mi? Diğer kızla takılacak, günunü gün edecek belki ondan sıkılıp baskasina derken ciddi bir ilişki peşine düşunce de size gelecek (o da başka ciddi düşüneceği birisi karşisına çikmazsa tabi). Sizi zaten çantada keklik olarak görüyor. Ki zaten öyle oldugunuzu kendiniz de soyluyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X