Birini yarı yolda bırakmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlıyorum ama neden o zaman sevgili olmak istedi. Ben kimseyi zorlamamıştım. Sonra yarı yolda bırakılınca ruhen çöküş yaşadım.
İlk sevgiliniz miydi ?
Ya çok gençsiniz ya da fazla romantiksiniz
Sevgililik dönemi karşı tarafı tanımak içindir adam sizi tam olarak beğenmemiş, yedekte tutuyor belli.
Kendinizi ezdirmeyin böyle ite çakala.

İlk sevgiliniz miydi ?
Ya çok gençsiniz ya da fazla romantiksiniz
Sevgililik dönemi karşı tarafı tanımak içindir adam sizi tam olarak beğenmemiş, yedekte tutuyor belli.
Kendinizi ezdirmeyin böyle ite çakala.
Ilk sevgilim ama öncesinde de çok ciddi bir durum yaşamıştım sadece biz sevgiliyiz dememiştik o şekilde belirteyim. Ikisi de çok saçma sapan durumlardı. Karşıma düzgün sağlam karakterli insanlar çıkmıyor bu da yordu beni artık. Çok genç miyim 26 yaşındayım. Ama evet biraz romantik bir yapım olabilir. Sevgililik dönemi tanımak için fakat bu kadar basit bitmesi de beni üzdü. Ezdirmeyecegim ✋

İkisinin numarasını silin. Çevrimiçi durumlarını takip etmeyi bırakın. Yazdıklarınıza göre de tam ergen kafasında dediğiniz kişi. Ben uğraşamazdım. Aranıyor bildiğin. Karakteri oturduktan sonra düşünürsünüz. Daha ona yıllar var gibi duruyor.

İkisinin numarasını silin. Çevrimiçi durumlarını takip etmeyi bırakın. Yazdıklarınıza göre de tam ergen kafasında dediğiniz kişi. Ben uğraşamazdım. Aranıyor bildiğin. Karakteri oturduktan sonra düşünürsünüz. Daha ona yıllar var gibi duruyor.
Dediginiz gibi yapmayı düşünüyorum ben de. Numara silmek vs kolay bakmamak için de kendimi durdururum zamanla alışırım. Ama şu var ki bu insanlarla aynı ortamda bulunmak zorundayim 1 yıl daha mecburi şekilde onları göreceğim. Bu noktada numara silmek yeterli olmuyor maruz kalacağım çünkü. Ama evet tam ergen bence de. Karakteri oturana kadar ben olduğum yerde durmayacağım onu beklemek aptallık olur gerçekten. Teşekkürler yorumunuz için fakat aynı ortamdayken neler yapmam gerektiğine dair tavsiyeleriniz varsa okumak isterim

Üzgünüm ama sizi cepte tutan biri. Gerçekten sevse sevgisinin arkasında dururdu.
Bırakın o sizi takip etsin, "umursamayın" onları hayatınıza bakın. kaçan kovalanır, siz değil o sizi kovalasın.
Güvenilir biri de değil.neden geri dönerse kabul edeceksiniz onu anlamadım? İşine gelince sizinle , işine gelince diğeri ile vakit geçiyor. Sadık biri değil .
Sizi kaybettiğine pişman olsun. gelen gideni aratır:) Şuan görüştüğü kızdan sıkılınca muhtemelen yine size dönecek. Eğer dönerse bence kabul etmeyin. Seviyorsunuz😊 sevginizin karşılığını hak etmesi için güven duymanız açısından bu ilişkiyi ne kadar istiyor,ne kadar ısrarcı onu anlamaya çalışın . Hemen kabul etmeyin sakın!

Bi yerden sonra konu aklımdan uçtu gitti ya resmen yazıyı okurken iş yeriyle alakalı bir düşünce geldi aklıma kendimi ona kaptırdım 🤭
Çok detaya girmişsin konu sahibi. Düzeltme imkanın varsa o gereksiz romantik kısımları sil biraz kısalsın bari 🤦🏻‍♀️

Üzgünüm ama sizi cepte tutan biri. Gerçekten sevse sevgisinin arkasında dururdu.
Bırakın o sizi takip etsin, "umursamayın" onları hayatınıza bakın. kaçan kovalanır, siz değil o sizi kovalasın.
Güvenilir biri de değil.neden geri dönerse kabul edeceksiniz onu anlamadım? İşine gelince sizinle , işine gelince diğeri ile vakit geçiyor. Sadık biri değil .
Sizi kaybettiğine pişman olsun. gelen gideni aratır:) Şuan görüştüğü kızdan sıkılınca muhtemelen yine size dönecek. Eğer dönerse bence kabul etmeyin. Seviyorsunuz😊 sevginizin karşılığını hak etmesi için güven duymanız açısından bu ilişkiyi ne kadar istiyor,ne kadar ısrarcı onu anlamaya çalışın . Hemen kabul etmeyin sakın!
Evet umursamazlık en doğru tavir olacak bence de. Ama gerçekten o ruh haline girmek gerekiyor öyleymiş gibi durup iç dünyamda kendi kendimi yersem yine iyi olmaz. En iyisi dediginiz gibi düşünmeyi beklemeyi bırakıp gelirse gelir gelmezse gelmez mooduna girmek. Niye gelmesini istiyorum konusuna gelirsek önceden gelsin ben istemiyorum diyim diyeydi 🙈 biraz zaman geçince de düzelip eğer benim kıymetimi bilecekse gerçekten sevecekse dönsün diye dua etmeye başladım. Inanıyorum ki her şey Allahın elinde belki her şey düzelir oluruz diyorum. Evet sevdiğim için böyle yapıyorum. Inşallah dediginiz gibi olur döner ve ben daha mantıklı şekilde davranıp kendimi kaptırmadan onu biraz sınarım ve belki bir yola girebiliriz. Çok teşekkürler 😊🙏

Bi yerden sonra konu aklımdan uçtu gitti ya resmen yazıyı okurken iş yeriyle alakalı bir düşünce geldi aklıma kendimi ona kaptırdım 🤭
Çok detaya girmişsin konu sahibi. Düzeltme imkanın varsa o gereksiz romantik kısımları sil biraz kısalsın bari 🤦🏻‍♀️
Ahahhaha evet bayağı uzun oldu. Ama sizden önceki mesajda özetlenmiş durum

Sizi sevmiyor. O kızın karakteri ne olursa olsun o kızı da sevmiyor. O adam için önemli olan karakter değil zaten. Vakit öldürmek istiyor. Kenarda durun istiyor. Evlilik mevlilik ciddi ilişki istemiyor adam. Takılmak derdi. Eğer kendinize değer vermiyorsanız bu adamla devam edebilirsiniz.
Evet zaten flört sürecinde sorun yok adı konsun denince, iş ciddilesince kaçıyordu. Ben tamamen gidince sevgili olalim dedi. Sevgililikte de dediginiz gibi ciddiyet göstermiyordu. Takılmak sanırım amacı, ben de ciddi bir bağlılık görmek isteyince kaçtı. Tesekkurler

Evet ben ilk başta sevmeme rağmen güvenim sarsılınca uzaklaşmıştım. Sonra sevgili olmayı kendisi istedi. Ve böyle de yapınca kabullenemedim. Dediğiniz gibi yapmaya çalışacağım. Teşekkürler
Sevhili olalim dediginde yok diyecektiniz m kalacaktı öylece. Sizi cepte görüyor. Aldayıyordur zaten o kesin. Zaman tanıyın kendinize unutue gidersiniz. Sakın sakın barışmayın

Böyle durumlarda bana geri dönsün isteği arzusu umudu varsa unutmazsınız.

Artık bu konuyu gündeminizden tamamen kaldırmanız lazım, buraya gelen mesajlarda bile yok at gibi giden it gibi döner bilmem ne tarzı şeyler. Böyle bir beklentide olmayın lütfen size zarar.

Yani giden kişi dönse bile siz onu beklemiyor olmalısınız döndüğünde.

Dediginiz gibi yapmayı düşünüyorum ben de. Numara silmek vs kolay bakmamak için de kendimi durdururum zamanla alışırım. Ama şu var ki bu insanlarla aynı ortamda bulunmak zorundayim 1 yıl daha mecburi şekilde onları göreceğim. Bu noktada numara silmek yeterli olmuyor maruz kalacağım çünkü. Ama evet tam ergen bence de. Karakteri oturana kadar ben olduğum yerde durmayacağım onu beklemek aptallık olur gerçekten. Teşekkürler yorumunuz için fakat aynı ortamdayken neler yapmam gerektiğine dair tavsiyeleriniz varsa okumak isterim
Ben olsam bu ikisini yok saymak yerine hic bir sey olmamis gibi davranarak onların ve olanlarin hic umrumda olmadigini gosterirdim. Onlari gorunce kafami cevirmek yerine orda diger calisan arkadaslarima nasil davraniyorsam o sekilde davranirdim.

Sevhili olalim dediginde yok diyecektiniz m kalacaktı öylece. Sizi cepte görüyor. Aldayıyordur zaten o kesin. Zaman tanıyın kendinize unutue gidersiniz. Sakın sakın barışmayın
Sevgili olalim dediğinde bir müddet düşündüm ama öyle bir karakter ki hiç bir şekilde uzak kalmadı benden. Ben de sevdiğim için kabul ettim. Evet barismiycam

Böyle durumlarda bana geri dönsün isteği arzusu umudu varsa unutmazsınız.

Artık bu konuyu gündeminizden tamamen kaldırmanız lazım, buraya gelen mesajlarda bile yok at gibi giden it gibi döner bilmem ne tarzı şeyler. Böyle bir beklentide olmayın lütfen size zarar.

Yani giden kişi dönse bile siz onu beklemiyor olmalısınız döndüğünde.
Evet çok haklısınız. Dönmesini istiyorum ama böyle olacaksa dönmesin. Ve bekleme modunda olmak da beni yoruyor. En iyisi akışa bırakmak

Ben olsam bu ikisini yok saymak yerine hic bir sey olmamis gibi davranarak onların ve olanlarin hic umrumda olmadigini gosterirdim. Onlari gorunce kafami cevirmek yerine orda diger calisan arkadaslarima nasil davraniyorsam o sekilde davranirdim.
Bunu yapsam çok iyi olur ama o eski sevgilim olacak kişi bu hareketleri ona yaklaşmaya çalışıyorum gibi yorumlar mi acaba? Zaten küs vs degiliz aynı ortamda mecbur yuzune bakacağım. O nasıl davranır bilmiyorum ama önceden ben kaç defa uzaklastiysam her seferinde yüzsüz yüzsüz hiçbir şey olmamış gibi geldi konuştu küs kalamıyorum seninle dedi. Bu sefer ne olur bilemiyorum. Bir de onda kalan bir kaç eşyam var kitap vs. Onları vermesini istiyorum çünkü hediye değildi kendi şahsi eşyalarım. Onu ben demeden getirmez gibi hissediyorum çünkü böyle huyları var. Sizce bunu istemek için ben mi karşılaşınca konusayim.

Gençliğini böyle ne istediğini bilmeyen gerizekalı ergenler için yeme balım yaa, engelle salağı gitsin, kendini ne sanıyorsa, erkek yokmuş gibi kıçlarını kaldırmayalım şunların. Biri sana kendine “ acaba beni seviyor mu?” Diye sorduruyorsa sevmiyordur. Bitti gitti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X