Biriside bişi söylesin lütfen

Ayrıca böyle bi durumda o eşe söylenecek tek bi kelime var " senden nafaka eşya hçbşi istemiyorum. Yüzünü görmeyelim başka bi iyilik istemeyizz " . Budur. Giderkende koymasını bilceksin cicim

kesinlikle gerçek olduğuna inanmıyorum. bir de bana deli derler. adam evlendiğ günden beri boşanmak istiyorsa niye evlendi bir kere öyle bir şey var?

Evin kira olmasını neden tutarsız buldunuz anlamadım? Adamın iki evi varmış ve birisinde kv ler oturuyormuş, diğerinde ise ev küçük olduğu kiracı oturuyormuş. Evi olup kirada yaşayanları hiç mi görmediniz? Buradan konu fake mi çıkıyor?
İki yıla bir sürü şey sığdırılmış bir evlilikte.
Ben insanların ön yargılı davranmalarına üzüldüm. Hadi mune mune diye çağıran kişi yeterince irrite edici tamam da, onu anladım da, her gün burada bir sürü insana yadım etmeye çalışan hiç beklemediğim kişiler de direk fake dediler, ona şaşırdım. Oysa ben biliyorum ki fake olduğu bariz belli olan konular da bile bu insanlar yine de dalga geçmez, ciddi ciddi yardım etmeye uğraşırlardı.

Merhabalar, 2 yıllık evliyim 14 aylık bi bebeğim var. Özet geçmem gerekirse eşim evlendiğimiz günden beri boşanmak istedi. Öncesinde çok mutluyduk severek evlendik. Sebebi artık beni sevmemesiymiiş. Hamile kaldığımda sürekli aldırmak için yalvardı yakardı. Asla kabul etmedim bu sebeple hamileliğimden bugüne kadar aldatmadığı kadın etmediği hakaret kalmadı. Maddi durumu çok iyi. Sürekli kavga çıkartıp Kıbrısa giderdi arkadaşlarıyla. Alkol kumar herşey var. Ben iki sene boyunca iyi olması için çırpındım durdum evliliğimi kurtarmak adına. Normalde beni ve çocuğunu gercekten çok sever bir dediğimizi iki etmezdi çok şükür herşeyimizde yolundaydı. Ama son zamanlarda birdenbire Değişti. Evimiz kira, en küçük bi tartışmamızda eşyalarını alıp evi terkediyo 10/15 gün ne ne arıyo nede ben arayınca ulaşabiliyorum. Beş Kuruş parasız bırakıp kendi hayatını yaşıyo. Defalarca evsahibiyle muhattap oldum evden çıkartmaması için. En son tartışmamız 15 gün önce oldu. Inanın çok basit bi sebepten dolayı. Büyüttükçe büyüttü yetmedi kalkıp bana vurdu defalarca bebeğimin gözü önünde. Evimizdeki herşeyi kırıp dağıttı. Sonra polisi aradı gelin eşim evimizi dağıttı çocuğumuza vurdu diye. İnananiliyomusunuz. O arada esyalarını topladı beklemeye başladı. Bende o sinirle bi kaç hakaret ettim ağlamaya başladım meğer o arada beni videoyaya kaydediyomuş sadece benim konuşmalarımı ama, delil olarak saklıcakmış.( öncesindede bir kez video ve ses kaydı yapmış haberim olmadan) Kısacası polislerle birlikte evden ayrıldı gitti. 15 gündür bebeğimin benim ve evimin tüm ihtiyaçlarını ailem karşılıyo. Hiç bir maddi yada manevi desteği yok. Boşanırsak aileme sığınamam yapamayız birlikte. Kendisinden o kadar zenginliğinin içinde bi beklentim yok sadece küçük bi ev tutsun oğlum ve bana geçinebileceğim kadarda nafaka. Ama işin aslına gelirsek ben eşimi seviyorum, oğlumuzda çok düşkün ona en azından Çocuğum biraz büyüyüne kadar boşanmak istemiyorum. Peki Bunlarla beni boşayabilirmi? Kusurlu onun olduğuna dair elimde kanıtlarımda var şahitlerimde. Hakim bunları göz önüne alıp davayı reddedermi sizce? yardım edin nolur gerçkten artık napıcağımı bilemiyorum. Tek düşüncem oğlumun sağlığı ve psikolojisi. /// Bu arada 1 hafta önce Avukatı aradı çekişmeli Boşanma olarak dava açılacakmış sizin Söylemek istediğiniz bişi varmı dedi. Evet boşanmak istiyorum ama anlaşmalı olarak kabul edersede olur dedim. Şartlarım sadece aylık 3000₺ nafaka bide yeni bi ev tutsun içini dayayıp döşesin tüm kira ve diğer ödemelerin kontratları onun adına olsun dedim. Diğer evimiZdeki hiç bişi istemiyorum dedim bardağından koltuğuna kadar hepsi onun olsun. Söylemiş avukat beyenfim kabul etmemiş. Ailesiyle yaşasın aylık 1000₺ veririm sadece bide çocuğun velayetini veririm Demiş. Lutfetmiş yani sevgili kocam velayet için....! Asla kabul etmiyorum dedim sonra tekrar aradı eşiniz biraz daha Düşünmek istiyo dedi boşanmak için ptesi yada Salı arıcakmış sizi oturup konuşmak için. Şimdi bekliyorum aramıyo, ben arayamıyorum çünkü engellemiş. Napim ben sizce nolur bi fikir verin. Açıkçası artık bende soğudum istemiyorum. Ama oğlum tekrar herşyi gözden geçirmek istiyorum
Bu devirde 1000 tl nafaka veren bi adam bulduysan öpüp başına koy derim.Ayrıca yılların da geçmemiş adamla niye o kadar çok şey istiyosun ki çok şaşırdım valla.Adam kriz geçirip boğazına bıçak dayamasını mı bekliyosun.Al 1000 lira nafakayı sen de gir bi işe çalış.

Bu devirde 1000 tl nafaka veren bi adam bulduysan öpüp başına koy derim.Ayrıca yılların da geçmemiş adamla niye o kadar çok şey istiyosun ki çok şaşırdım valla.Adam kriz geçirip boğazına bıçak dayamasını mı bekliyosun.Al 1000 lira nafakayı sen de gir bi işe çalış.
Mantığınızı anlamaya çalışıyorum, pardon. Adamla geçirdiğiniz yıllara mı bağlı nafaka bedeli? 1000 Tl den fazla nafaka ödeyen de var bu devirde.
Bu gün ne olmuş bu kk kadınlarına, ben anlamadım????

Merhabalar, 2 yıllık evliyim 14 aylık bi bebeğim var. Özet geçmem gerekirse eşim evlendiğimiz günden beri boşanmak istedi. Öncesinde çok mutluyduk severek evlendik. Sebebi artık beni sevmemesiymiiş. Hamile kaldığımda sürekli aldırmak için yalvardı yakardı. Asla kabul etmedim bu sebeple hamileliğimden bugüne kadar aldatmadığı kadın etmediği hakaret kalmadı. Maddi durumu çok iyi. Sürekli kavga çıkartıp Kıbrısa giderdi arkadaşlarıyla. Alkol kumar herşey var. Ben iki sene boyunca iyi olması için çırpındım durdum evliliğimi kurtarmak adına. Normalde beni ve çocuğunu gercekten çok sever bir dediğimizi iki etmezdi çok şükür herşeyimizde yolundaydı. Ama son zamanlarda birdenbire Değişti. Evimiz kira, en küçük bi tartışmamızda eşyalarını alıp evi terkediyo 10/15 gün ne ne arıyo nede ben arayınca ulaşabiliyorum. Beş Kuruş parasız bırakıp kendi hayatını yaşıyo. Defalarca evsahibiyle muhattap oldum evden çıkartmaması için. En son tartışmamız 15 gün önce oldu. Inanın çok basit bi sebepten dolayı. Büyüttükçe büyüttü yetmedi kalkıp bana vurdu defalarca bebeğimin gözü önünde. Evimizdeki herşeyi kırıp dağıttı. Sonra polisi aradı gelin eşim evimizi dağıttı çocuğumuza vurdu diye. İnananiliyomusunuz. O arada esyalarını topladı beklemeye başladı. Bende o sinirle bi kaç hakaret ettim ağlamaya başladım meğer o arada beni videoyaya kaydediyomuş sadece benim konuşmalarımı ama, delil olarak saklıcakmış.( öncesindede bir kez video ve ses kaydı yapmış haberim olmadan) Kısacası polislerle birlikte evden ayrıldı gitti. 15 gündür bebeğimin benim ve evimin tüm ihtiyaçlarını ailem karşılıyo. Hiç bir maddi yada manevi desteği yok. Boşanırsak aileme sığınamam yapamayız birlikte. Kendisinden o kadar zenginliğinin içinde bi beklentim yok sadece küçük bi ev tutsun oğlum ve bana geçinebileceğim kadarda nafaka. Ama işin aslına gelirsek ben eşimi seviyorum, oğlumuzda çok düşkün ona en azından Çocuğum biraz büyüyüne kadar boşanmak istemiyorum. Peki Bunlarla beni boşayabilirmi? Kusurlu onun olduğuna dair elimde kanıtlarımda var şahitlerimde. Hakim bunları göz önüne alıp davayı reddedermi sizce? yardım edin nolur gerçkten artık napıcağımı bilemiyorum. Tek düşüncem oğlumun sağlığı ve psikolojisi. /// Bu arada 1 hafta önce Avukatı aradı çekişmeli Boşanma olarak dava açılacakmış sizin Söylemek istediğiniz bişi varmı dedi. Evet boşanmak istiyorum ama anlaşmalı olarak kabul edersede olur dedim. Şartlarım sadece aylık 3000₺ nafaka bide yeni bi ev tutsun içini dayayıp döşesin tüm kira ve diğer ödemelerin kontratları onun adına olsun dedim. Diğer evimiZdeki hiç bişi istemiyorum dedim bardağından koltuğuna kadar hepsi onun olsun. Söylemiş avukat beyenfim kabul etmemiş. Ailesiyle yaşasın aylık 1000₺ veririm sadece bide çocuğun velayetini veririm Demiş. Lutfetmiş yani sevgili kocam velayet için....! Asla kabul etmiyorum dedim sonra tekrar aradı eşiniz biraz daha Düşünmek istiyo dedi boşanmak için ptesi yada Salı arıcakmış sizi oturup konuşmak için. Şimdi bekliyorum aramıyo, ben arayamıyorum çünkü engellemiş. Napim ben sizce nolur bi fikir verin. Açıkçası artık bende soğudum istemiyorum. Ama oğlum tekrar herşyi gözden geçirmek istiyorum
Kesinlikle boşanın bu oğlunuz için daha önemli çocuk diyoruz ama cocuklar asla unutmaz size vurduğu bagırdığı herşeyi gün gelip hatırlayacak babasını böyle kötü şekilde hatırlamasındansa arada bir görürse onun için daha iyi böle bir adamıda sevmeyin unutun derim keza sizi sevmemiş zaten çocugunuz küçük size verilecektir mahkemede yani velayeti veririm diyor ama büyük ihtimal sizde zaten asla vermeyin nafakadanda düşmeyin anne evide olsa rahat edemezsiniz.Size ve çocugunuza bakmak zorunda durumu var demiştiniz üstelik mecbur size bakıcak hakkınızda hayırlısı olsun

Evliligin ilk zamanlarindan beri bosanmak isteyen adama bir de cocuk veriyorsun. O kadar aldatmalarini da hos goruyorsun. Bence bu konu fake. Yoksa derdim ki sana bunlar müstehak. Ama fakesin yani
Hiçte fake değil,çok duydum,eşten,komşudan,tanıdıklarımdan böle kaıdnlarla dolu bu ülke,ve burda bır sürü konu açılıyor,çocuğum için aldatıyor ama susuyorum dıyen kadınlar boşanıyormu sanıyorsun,aynen böle evliliklerın ciddi bir kısmı,

ilginç bu kadar zenginseniz neden kirada oturuyorsunuz ve
Merhabalar, 2 yıllık evliyim 14 aylık bi bebeğim var. Özet geçmem gerekirse eşim evlendiğimiz günden beri boşanmak istedi. Öncesinde çok mutluyduk severek evlendik. Sebebi artık beni sevmemesiymiiş. Hamile kaldığımda sürekli aldırmak için yalvardı yakardı. Asla kabul etmedim bu sebeple hamileliğimden bugüne kadar aldatmadığı kadın etmediği hakaret kalmadı. Maddi durumu çok iyi. Sürekli kavga çıkartıp Kıbrısa giderdi arkadaşlarıyla. Alkol kumar herşey var. Ben iki sene boyunca iyi olması için çırpındım durdum evliliğimi kurtarmak adına. Normalde beni ve çocuğunu gercekten çok sever bir dediğimizi iki etmezdi çok şükür herşeyimizde yolundaydı.

şu işaretlediğim yerlerdede çelişki açık..
kısaca konu garip. :KK14:
kırmızı gerçekler,mavi kadının hayalı,beynınde ınandığı,çelişki yok,şiddet bağımlısı bir kadın,dövüyor,ama benı sevıyor,o yüzden dövüyor,sevgi:dövmek bu gıbı ınsnaların kıtabında

Hiçte fake değil,çok duydum,eşten,komşudan,tanıdıklarımdan böle kaıdnlarla dolu bu ülke,ve burda bır sürü konu açılıyor,çocuğum için aldatıyor ama susuyorum dıyen kadınlar boşanıyormu sanıyorsun,aynen böle evliliklerın ciddi bir kısmı,
Fake galiba.. Hesap dewre dışı bırakılmış

Hayır gerçekten fake olduğunu düşünen kiblesin neden konuda sürekli fake yazıyorsunuz?
Fake değilse ne olacak?

Mantığınızı anlamaya çalışıyorum, pardon. Adamla geçirdiğiniz yıllara mı bağlı nafaka bedeli? 1000 Tl den fazla nafaka ödeyen de var bu devirde.
Bu gün ne olmuş bu kk kadınlarına, ben anlamadım????
valla güzel arkadaşım.Sırf adam zengin diye donuna kadar almaya çalışan kadınları artık çok sık görmeye başladım.Tenzih ederim tabi bu arkadaşı.Bi de ben şiddetten çok korkarım.Adamda psikopatlık varsa kötü şeyler de yapar.Yılların etkisi tabi var ne demek.10 yıl kahrnı çekmiş bi kadınla 2 yıl istenmediği halde senle kalmayı takıntı yapmış biriyle aynı mı???

Son zamanlarda herşeye fake diye feryat ediyoruz ya değilse
Ne hayatlar ne dertler okuduk burda yok artık dediğimiz
Konu sahibi çokta olmayacak şeyler yazmamış 10yorumdan 9u fakete fake bu nedir yahu
İnanmayan yazmasın her konuya yorum yazmak zorundamıyız

cidden neden fake dıyorlar,yanı hiç duymadınız böle örnekler,tanımıyormusunuz,herşey sıze anlatıldığı gıbı,kım olduğun çıkmasın dıye sen son tanık ettiğim olayı yazamıyorum,

valla güzel arkadaşım.Sırf adam zengin diye donuna kadar almaya çalışan kadınları artık çok sık görmeye başladım.Tenzih ederim tabi bu arkadaşı.Bi de ben şiddetten çok korkarım.Adamda psikopatlık varsa kötü şeyler de yapar.Yılların etkisi tabi var ne demek.10 yıl kahrnı çekmiş bi kadınla 2 yıl istenmediği halde senle kalmayı takıntı yapmış biriyle aynı mı???
İş boşanmaya gelince inanın adamlar kaç yıllık eşiniz olduğuna, ona ne kadar fedakarlık yaptığınıza bakmıyorlar. Onun gözünde bir an önce bitsin bu evlilik, ama her şey bana kalsın ki yeni sevgilimle olayım, eski eş de ne hali varsa görsün diyorlar. Boşanırken kaç yıllık eş olduğunuza bakmıyor bu işler... Bu işin yıllarla alakası yok. İster 30 yıldan sonra boşanın, isterseniz 6 aylık daha yeni gelinken... Sahne hep aynı... Olaylar hep aynı... Erkekler inan ayrılırken onun için yaptığın fedakarlığı o kadar kolay unutuyorlar ki....Hatta sadece eşinden değil çocuğundan da boşanıyor sanki.

Evlilikte edinilen mallar ortaktır. Ben henüz iki yıllık evliyim 20 yıllık olsaydım tamam da 2 yıl olunca ayıp olur, hakkımı almayım diye bir düşünce saçma olur. Sonuçta o kadın bir ömür sürecek diye hayatını o kişiye bağladı. Anladığım kadarıyla da evliliğini kurtarabilir miyim diye de çabalamış, ama adamın bu kişiyle yürütmeye niyeti yok. Muhtemelen başkasıyla bir düşüncesi var, o yüzden bu kadar gözü dönmüş. Evdekinin gitmesi için elinden geleni yapıyor. O gitsin ki yeni eş gelsin...
İki yılda bitti evlilik diye bu kadının şimdi ne günahı var da, sen dur hiç bir şeye hakkın yok, adamdan bir şey istemeye hakkın yok diyebiliyorsunuz ki??? Kaç yıllık evli olması gerekirdi pardon????
Bir defa kadın hakkını arıyor, mal koparmıyor. Çocuğunun geleceği için hakkını aramak mal koparmak mı???? Adam gitsin çocuğunun rızkını kumara harcasın, evdeki karısıyla çocuğunuda aç bıraksın bakmasın onlara, başka kadınlarla çocuğu açken yesin içsin eğlensin, günlerce arayıp sormasın......siz de diyin ki duuuurrrr sen iki yıllık evlisin kahır çekmedin hakkını arama..... BU nasıl bir düşünce???

Velayeti vermesi lutuf xegil. Kendi bakamayacagi icin. Cocugun sorumlulugunu alamayagi icin. Kim rahat gezip tozacak...

kendi psikolojini de düşün
seni istemeyen bir eşi ne yapacaksın ???????
sana eziyet etmesi hoşuna gidiyormu
ben seni de eksik buldum
eşin zaten hırbonun tekiymiş belli
gönlü senden geçince ki fazla uzun sürmemiş
yenim heyecanlara kapılmış
çocucuğunu bile istememiş bu adam
lütfen hala ONU SEVİYORUM demeyin
bu bana çok karaktersizce geliyor
anlaşmalı filan değil
direk kafaya kafaya mahkeme ye gidin
ne sökebiliyorsan al
durumu iyise