biriyle tanışıp onun sehrine görmeye gittim basıma ne geldi bakın lutfen öneride bulunun?

evet tesekkur ederim o maddeler aklımı surekli kurcalayan seylerdi o yzden yazdım ama dedıgın gibi ihtimal yuksek saolasın

Aklını başına al. Öyle şeyler yapma. Gitme başka adamın garsoniyerinde ne işin var. Senin için ucuz, kolay kız derler. Bunlar medeni olmak değil. Biz senin anan baban değiliz. Kendi iyiliğin için yapma.

Themis Allah razı olsun, böyle yazmak varken işlemce gördük resmen
uslup cok cirkin.ben hayal kırıklıgına ugradım ve dusuncelerimi kitabı vari yazamam sonucta direk dilime geldiği gibi yazdım.ayrıca sen kendını cekici görmek için bir okuzun bir sıcana bakarak anlıyor olabilirsin ama normal insanlar aynaya bakarlar hazırlanınca ve özguven diye birşey vr ben kendımı oldukca begendım dedım sonucta kımse aynada kendını guzel bulmazsa dısarı cıkmaz olay bu salak salak yorumlar yapmayın ukala ukala konusmayın

neden garip? ben deil cocuk garip bana bunları yasattı
Peki tanımadığın adamın evine ne akılla gittiğini sorsam? Ne cesaret var millette ya beni gece biri arasa tırsarım millet tanımadığı adamın evine yatıya gidiyor.

Konunun garip olması altı çizili verilmek istenen bir mesaj. Bence anlayan çoktaaan anladı.

allahın sevgili kuluymussun kızım sen dua et o adam seni yapmadan bırakmıs ya yazık kızımyorum böyle kızlara ailen seni serbest bıraktı diye her seyi yapma cesaretini nasıl buluyosun kendinden bi hata yaparken hep düsün ya bi eylem ailem görse duysa suan ne der ne yaparım utanırmıyım evet utanırım o zaman yapmıcam yazık baban duysa seni cekip vursa adamı yuhlarız kızını vurmus diye ama bide bilse ne halt ettigini

biz çocukken gazoza ilaç filmleriyle büyüdük diye mi böyle şüpheci olduk herkes ne rahat ya o değilde çocuk yaşıyor mu emin misin??? Karakolda hastane de olmasın? Hiç mi aramadın? Ben direk bunu düşünürdüm. Birde şortu neden anlattın ki şimdi

Senin sorularına cevap vermeden önce , benim sorularıma cevap ver .... DOKTOR BU NEEE

üslup çok çirkin diyene bakın

29 yaşındasınız ve bu yaptığınız cahillikten sonra iyi ki başıma bişey gelmedi diye yatıp kalkıp dua edeceğinize şu olanlara mantıklı cevap mı arıyorsunuz. çok şaşırdım doğrusu.

bence en aklı basında yorumu sen yapmıssın eeşi olabilir bu ıhtımaldi haklısın esi olmasa dahı en azından cddi bir ilişkisi vardır.ama yanımdaykenkı hareketleri öle değildi insan hisseder ya bazen..iyide soyle brşey var netten tanısıp evlenen mutlu olan cok ınsan var herkes sevişmek için gitmiyor bn o dusuncede deildim.ama ailelerinde tanıdık olması dolayısıyla gittim ben tanınmı aile cocugu dedim bana birşey yapmaz diye dusundum olay bu.ama serefsiz eet dgru.

Yazdığımdan onu bu anladın beyine bak beee?????
Çok durmazsın buralarda bay bay demeye hazırlan..
Ha bu arada uslubuna bayıldım hayran kaldım Mune de bayılacak..

Ilk kez yüz yüze geldiginiz bi adamimi taniyorsunuz? Ne isiniz var evinde o adamin? Ne güveni? Dua edin isini halledip cekip gitmemis, gerci ona yakin biseyler yasamissiniz... Sevismek icin gitmedim diyorsunuz daha ilk dakkalarda dokunmalar sarilmalar, sonra veririm kendimi düsünceleri... Yeme bizi tatlim... Adam zengin adam yakisikli ama sen oltayi atamamissin... Adama basit demedim hem o sizi basit bulmus... Adam akilli cekici hatun... Burdan o degilde siz hayati hizli yasiyormussunuz gibi geliyor... Az agir olun, az kadin olun, az hanim olun... Istedigini yasamak baska her önüne gelenle yasamak baska... Aman neyse o evden sag ciktiginiza dua edin bidaha bukadar sansli olamazsiniz belki, aklinizo basiniza toplayin derim ben...

anlıyorum da ben zaten merk ettiğim konuda cvp alamadım bu nedenle yazdım buraya eleştiri yapabilirsin sonucta ama ben ne diye dua ediyorum zaten allah biliyor sadece asırı iyi niyetliiyim yanımdaykenki hareketlerini dusununce yedireemedim ok?

tabiki var benim en yakın iki arkadaşım netten tanışıp evlendi. ama aynı şehirde aynı ilgi alanlarına sahiplerdi aylarca yazıştılar osnra görüştüler falan. yani ilk buluşmada evine kalmaya gitmek = seks bence tabi...

Ucuz yırtmışsın hala neden geri dönmedi diye dertleniyorsun. Aklın yerinde mi?
1. O evde sana zorla sahip olabilirdi.
2. Görüntülerinizi gizli şekilde çekip ailene verme tehdidiyle senle istediğini yapabilirdi.
3. O eve erkek arkadaşlarıyla da geri dönebilirdi.
4. O evi başka birileri daha kızları getirmek için kullanıyor olabilir, eve bir başka çift bile gelebilirdi.

Ve saymadığım daha bir sürü iğrenç şey gelebilirdi başına. Ayrıca yeni tanıştığın hatta hiç görüşmediğin birinin hem de başka şehirdeki evine yatılı gitmek nasıl bir kafadır anlamadım ben.
Bi sevgilim olsun diye bu kadar basit hareketler yapmana gerek yok.

Hadi diyelim bu adamla sevgili oldun, Evine gelen ve ilk kez görüştüğü Kadınla yatmaya çalışan bir adamı koca olarak benimseyebilecek miydin? Adam bariz basit, sen de ondan aşağı kalır davranmamışsın.
Bu yaşadığının sana ders olması gerekirken hala bu adam niye geri dönmedi diye üzülüyorsun. Inanılır gibi değil. Neyse ki akşam daha fazla beklemeyip evden ayrılmıştın. Bu hikayedeki tek olumlu hareket.

haa ek olarak ben de eşimle internetten tanışıp evlendim. Ama ne bir kez şehrine gittim ne de ıssızda yalnız kaldım. Ankaranın göbeğinde kalabalık ortamlarda görüştüm. Tanımadığım bir insana kendimi emanet etmedim. Ki yüzyüze Görüşmeden önce bir yıla yakın telefon ve internetten görüşmemize rağmen.

Son düzenleme:
Kız ne olmuş bana özet geçiver incesazım, çok azmettim ama okuyamadım

nette tanışmış biriyle 32 yaşında zenginmiş aileside tanıyormuş. farklı şehirdelermiş bu gitmiş çocuk gardan alıp eve götürmüş (kız çok seksiymiş şort falan varmış) çocuk da o gazla benimsin deyip birlikte olmak istemiş bizim hanımkız naz yapmış, olmaz demeye getirmiş. sonra çocuk birileriyle konuşmuş, işim var diyip çıkmış ama sonra gelmemiş. şimdi neden gelmedi diye madde madde ihtimalleri sormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…