biriyle tanışıp onun sehrine görmeye gittim basıma ne geldi bakın lutfen öneride bulunun?

Ilk kez yüz yüze geldiginiz bi adamimi taniyorsunuz? Ne isiniz var evinde o adamin? Ne güveni? Dua edin isini halledip cekip gitmemis, gerci ona yakin biseyler yasamissiniz... Sevismek icin gitmedim diyorsunuz daha ilk dakkalarda dokunmalar sarilmalar, sonra veririm kendimi düsünceleri... Yeme bizi tatlim... Adam zengin adam yakisikli ama sen oltayi atamamissin... Adama basit demedim hem o sizi basit bulmus... Adam akilli cekici hatun... Burdan o degilde siz hayati hizli yasiyormussunuz gibi geliyor... Az agir olun, az kadin olun, az hanim olun... Istedigini yasamak baska her önüne gelenle yasamak baska... Aman neyse o evden sag ciktiginiza dua edin bidaha bukadar sansli olamazsiniz belki, aklinizo basiniza toplayin derim ben...:KK14:
ben zaten her onume gelenle bunu yapmıyorum canım aileler tanıyordu bu bir.ikincisi saglam dialog kurduk cok uzun sure sonra gittim ayrıca bnm sorum su neden dönus yapmadı.sevişmedim sevişmezdimde yapmamda lakın sadece o amasla görse kı cok istedi neden istediği halde gelmedi araamadı.buyuk ihtimal macı kötüydü bende istemeyınce ya gelmedi yada baska birşey var

nette tanışmış biriyle 32 yaşında zenginmiş aileside tanıyormuş. farklı şehirdelermiş bu gitmiş çocuk gardan alıp eve götürmüş (kız çok seksiymiş şort falan varmış) çocuk da o gazla benimsin deyip birlikte olmak istemiş bizim hanımkız naz yapmış, olmaz demeye getirmiş. sonra çocuk birileriyle konuşmuş, işim var diyip çıkmış ama sonra gelmemiş. şimdi neden gelmedi diye madde madde ihtimalleri sormuş
şirkete gideceğim dedi ve sözleştiğimiz gibi evde ben dinlenmek istedim yol yorgunuydum uc gundur.aksam görüşürüz diyip kapıdan benı operek ugurlayan adam en azından gelir dedim o kadar insan tanıdım en serefsizim diyen adam bile evde onu bekleyen kıza bunu yapmaz anladınızmı

Başıma neler geldi şeklinde başlık görünce, sana zorla sahip oldu filan sanmıştım. Başına bir şey gelmemiş ki
Ha ama sen internetten tanıştığın kişilerin evlerine gitmeye devam edersen, sonraki başlığın kesin o olur.

ben netten ,daha oncekı senelerde yasadıgımız yerde olan bir cocukla tanıstım..
...
ben daha uc sene önce coook şişman halımde eşofmanlarımla asırı hoş birinin yanına gitmiştim sehrine o bile aldı gardan agırladı benı .

Yuh valla bu kadar tutkulu meraklı olma, her adamın ayağına gidersen bir gün sakata gelirsin sen anladın onu,ailen yokmu bacım senin bu ne rahatlık hop orda hop burda..nys bence sen şu şıkkı değerlendir ayağına gitmişsin evede atmış, istediğini almaya vakti olmamış ki olsaydı eminim..Ee beklesin gelmiş daha sonra değip bırakıp gitmiş açık ve net kolay lokmasın bunu kabul et..değilim desen kaç yazar gitmeyeceksin bukadar basit yoksa Afrodit olsan ne Yazar....

şirkete gideceğim dedi ve sözleştiğimiz gibi evde ben dinlenmek istedim yol yorgunuydum uc gundur.aksam görüşürüz diyip kapıdan benı operek ugurlayan adam en azından gelir dedim o kadar insan tanıdım en serefsizim diyen adam bile evde onu bekleyen kıza bunu yapmaz anladınızmı

yahu evine ne amaçla gittiğinizden banane. benim yakın arkadaşların onestand ilişkiler için gidiyor şehir dışına isteyen istediğini yaşar. adamı ara bari sor burda hikaye yazacağına. senin şortunun seksiliğinden bize ne onları yazarsan elbet böyle tepki alırsın.

İşte sizin gibi kızlar yüzünden erkekler hemen her kıza bu kadar basitçe yaklaşıyo.

"netten buldum, ilk defa gittim, otogardan beni aldı, evine gittik, yanyana yattık sonra sıkıldık üstüste yattık, istedi /istedim ama vermedim, yeminle, sonra dedim, ay adam gelmedi iyi mi, sevişmedi benle ühühühü, çok yoruldum" konunun özeti bu.

İyi olmuş sana temiz ders olmuş, cevap da hepsi.

Aklını başına al. Öyle şeyler yapma. Gitme başka adamın garsoniyerinde ne işin var. Senin için ucuz, kolay kız derler. Bunlar medeni olmak değil. Biz senin anan baban değiliz. Kendi iyiliğin için yapma.
ya bana öyle demediki zaten ben duzgun bir yere gidicez sandım gelebilirdi ama gelmedi ben orasındayım olayın gidicemden değilll

ihtimalleri okuyamadim ki okumayada gerek yok, sen simdi tanimadigin adamin memleketine gidiyorsun sonrada niye evde tek basina birakti diye ihtimalleri siraliyorsun burda yapman gereken sukretmek daha beter bisi basina gelmemis yasin kucukde degilmis akli basinda olanman gerekir dicem, ama akil yasta degil bastadir sozunu hatirlayip vazgeciyorum diyecegimden.

Seni anan kadir gecesi dogurmus

Not1; 55 kullanici 87 ziyaretci

Not2; gercekten sen bu saflikla nasil yasiyorsun inan bu konunun gercek olmamasini istiyorum bazen ailem baski yapiyor diyorlarda simdi seni eve kapatsalar bosa degil nasil bir hayat tarzidir bu ya ...

yahu evine ne amaçla gittiğinizden banane. benim yakın arkadaşların standone ilişkiler için gidiyor şehir dışına isteyen istediğini yaşar. adamı ara bari sor burda hikaye yazacağına. senin şortunun seksiliğinden bize ne onları yazarsan elbet böyle tepki alırsın.
ee anlatım seklım bu detay yazmak istedim cunku dunden beri cok doldum yok aramamm ben onu dun aradım yeteri kadar ustune dusmem ama o ararsa sorarım hesabını

Bence iyiki gelmemis..Yani nasi tanidik bu ben anlamadim ilk kez goruyosan tanimiyosun demektir..Bide daha oncede baska sehirlere gittim diyosun allah seni bikac seferdir korumus bence dikkat et..Yani yasadigin sehirde kimse yokmu..ilk gorusmede eve gidince ozaman o iliskiden hayir gelmez erkeklerin mantigi genelde bole ne yazikki eve geldin nie sevismiyoz demis acikca zaten..

X