biriyle tanışıp onun sehrine görmeye gittim basıma ne geldi bakın lutfen öneride bulunun?

ben zaten her onume gelenle bunu yapmıyorum canım aileler tanıyordu bu bir.ikincisi saglam dialog kurduk cok uzun sure sonra gittim ayrıca bnm sorum su neden dönus yapmadı.sevişmedim sevişmezdimde yapmamda lakın sadece o amasla görse kı cok istedi neden istediği halde gelmedi araamadı.buyuk ihtimal macı kötüydü bende istemeyınce ya gelmedi yada baska birşey var

"neyse sonra ustun körü birşeyler geçti aramızda ama ona istediğini vermedim ilerki saatlerde diye dusundum."

senin cümlen.

Konuda 86 ziyaretçi. Okulların açılışının ertelenmesi kötü oldu...

Mune Mune ellerinden öperler...

Sevgilisi aramis. Bu gece seninim demis. O da seni arayamamis. Sabahlara kadar sevismisler. Aslinda adam seni de bos birakmayacakmis ilk firsatta gelip seninle de sevisecekmis ama acele edip evi terk etmissin.

Zaten seninle uzun sureli dusunmuyormus. Bi tadina bakip birakacakmis.

Cunku zengin aile olduklari icin komsu sirketin varisi kizla evlenecekmis.

O nedenle boyle karizmaya paraya tav olan cani sevismek isteyen kizlarla hergun gonul eglendiriyormus.

Napsin onu sevmedigi bi zengin kizla evlenmeye zorlayan ailesi var.

Sende bu akil oldukca instagramda her begenene boyle kosacaksan sonun kotu. Iyi ki adam arkadaslarini da cagirip sana tecavuz etmemis. Seni dovmemis oldurmemis. Yavrum devir kotu. Sen hala tutmus cok tatli gozleri, ah o yakinlasmamiz diyorsun.

Kasiniyorsun bence.

Durmadan kizmayin yazmissiniz da biz kizsak nolcak kizmasak nolcak. Basiniza orda bisey gelse olan bize degil size olcakti. Iyi cesaret valla adamin yatagina kadar girip sag salim cikmak. Tek parca halinde ciktiginiz icin sükredecegize adamin neden geri dönmedigini merak ediyosunuz. Bence siz kasiniyosunuz.

75 ziyaretçi demek çekici bayan :KK14:zaten kimse bu kadar saf olamaz bu zamanda diye düşünüyorum hafi diyelim gerçeksin. Adam çıktığında 10 kişi gelip sana tecavüz etselerde nasıl olurdu :KK12:
Ya bibi var böyleleri ya. Üniversiteye başladığım dönem farklı şehirlerdeki okulları kazanan arkadaşlarım hep bozmuştu kafayı, 2-3 günlük insanların evinde kalmalar, internetten tanıştıkları insanlar için ailesine kuzenime teyzeme gidiyorum deyip başka şehirlere tanışmaya gidip kalanlar vs. Gerçekten ailesi sıkı olup birden özgürlüğe kavuşan çoğu arkadaşım yapmıştı bunu. O hareketlerinden sonra hepsine bana uzak Allah'a yakın olun çekmiştim. :confused: Tabi konu sahibi 29'um diyor. Benim anlattıklarım 18 falandı. :KK53:

bu kızlar hanı netden tanısıyorlar kalkıp baska sehıre erkeklerın evıne gıdıyorlar ya..
bu cesaretınızı baska seylerde kullansanız ve bu akılları ;yemın edıyorum ulkeyı kurtarırsınız dunyayı yerınden oynatırsınız ve bilumum bılım kadınları olursunuz ama yooook bamya erkekten öteye gidilmıyor

Ya bibi var böyleleri ya. Üniversiteye başladığım dönem farklı şehirlerdeki okulları kazanan arkadaşlarım hep bozmuştu kafayı, 2-3 günlük insanların evinde kalmalar, internetten tanıştıkları insanlar için ailesine kuzenime teyzeme gidiyorum deyip başka şehirlere tanışmaya gidip kalanlar vs. Gerçekten ailesi sıkı olup birden özgürlüğe kavuşan çoğu arkadaşım yapmıştı bunu. O hareketlerinden sonra hepsine bana uzak Allah'a yakın olun çekmiştim. :confused: Tabi konu sahibi 29'um diyor. Benim anlattıklarım 18 falandı. :KK53:
Valla ben pek inanmadım hemde 29 yaşında :KK53: 54 kullanıcı 100 ziyareyçiuiz hayırlı olsun :KK45:

Demekki abi nefes alsin yeterci degilmis.seni begenmemis yeterince cekememissin adami.gece gelmemis,sonrasinda nere gittin diye aramamis bile.sen unut bence.

Ya 10 sayfa yorum yapilmis. Konu sahibi neden gelmedi delikanli diyorsun.

Bak sana tavsiyem git o wcsiz eve. Beklemeye basla. Birgun mutlaka gelir. Ama yaninda kizlar da olabilir. Sen takilma bunlara.

Senin tek derdin neden gelmedigi zaten.
Acmissin konuyu, yazmissin uzuuuuun uzuuuun ama bunlarin hepsi bostur kuzuuuuuum.

X