Birkez başardım birkez daha başarıyorum gelın bırbırımıze destek olalım

kocasinatapiyo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2009
1.119
3
arkadaşlar gerçekten kilolu olmak zorbır durum ben zayıfbiriydim ilaçlardan kilo aldım panıkatak ve takıntı hastalıgına yakalandım (obsesif) bır araq takıntı depresyon ve panikatağı aynı anda yaşadım ve ıctıgım ılaclar benı 60 kilodan 92 kiloya cıkarttı bu arada boyum 1.70 92 kilo olmak ne demek bıldıgın şişko olmuştum artık eşim zayıflamam ıcın bana yalvarır olmuştu ailem bu halıme cok uzulur olmuştu ve ıştahım açıldıgı ıcın ben halen yıyordum akşam yemegı yıyıp arkasından tatlı arkasından kuruyemıs çikolatalar bisküviler cipsler hamburger pizza döner artık kendımden nefret etmeye başlamıstım hangı magazaya gıtsem üstüme hiç birsey bulamaz olmuştum buyuk bedenlere baksam zevkime göre hıc bırsey bulamıyordum resmen sinirden ağlıyordum sonra bır gun diet yapmaya karar verdım amma ne diet dietisyene gıdıyordum cok kısa bır sürede 65 kiloya düştüm evet 38 beden olmuştum benı gören herkez şaşırıyordu eşim cook mutluydu okadar agır dıetler yapmıştım kı haftada 4 kılo 15 gunde 10 kılo verıyordum cok kısa surede zayıfladım bırdaha assla kılo almam diyordum ne oldu gene aldım cok yıyordum ve bundan 20 gun önce eşimin desteği ile tekrar zayıflamaya karar verdım bu sefer dıetısyene gıtmedım ve hafıf bır dıet yapıyorum süreklı haşlama yiyorum ve hayatımdan ekmeğı ve hamuru oldugu gıbı cıkarttım tuz ve şeker zaten cok az kullanırım her zaman onları aynı kullanmaya devam ettım şimdi 20 gunde 7 kilo verdım su an 85 kiloyum ama kendıme guveniyorum 4 ay zaman koydum kendıme 4 ay ıcınde o 25 kıloyu verecegım kendıme cok guvenıyorum gelin hep beraber kilolarımızdan bu topc te kurtulalım hergun ne yedıgımızı yazalım 3 gunde bır tartılıp kılomuzu yazalım bırbırımızı diete motıve edelım

merhaba canım kilo hepimizin derdi..başlamak bitirmenin yarısıdır zaten kararlı olursak üstesinden gelemeyeceğimiz şey yok bu kiloları biz aldık biz vereceğiz..hep birlikte birbirimize destek olarak daha azimli oluyoruz bencede...gitsin kilolar gelsin salıklı ve güzel görünen vücutlarrrr :nazar: :nazar:

merhaba canım kilo hepimizin derdi..başlamak bitirmenin yarısıdır zaten kararlı olursak üstesinden gelemeyeceğimiz şey yok bu kiloları biz aldık biz vereceğiz..hep birlikte birbirimize destek olarak daha azimli oluyoruz bencede...gitsin kilolar gelsin salıklı ve güzel görünen vücutlarrrr :nazar: :nazar:

haklısın kilo almanın sonu yok yedikçe alıyoruz önemlı olaN azim edıp kıloları aldıgımız gıbı vermek şimdiden herkeze ıyı zayıflamalar emınım bırbırımıze destek olursak rakıp olursak daha cobuk werırız bu kıloları

canım topiğin hayırlı olsun inş. istediğin kiloya ulaşırsın :KK69::KK69:
nacizana 20 günde 7 kilo bence sağlıksız olmuş gibi naler yaptın nasıl beslendin merak ettim:KK53:

KızLar zayıflamak ıstıyorum ama basaramıyorum Lutfen bana yardımcı oLun 20 gun ıcınde 3-4 kıLo vermek ısdıorum ama nasıl basaracagımı bıLmıyorum .s

Arkadaşlar kilolarımı gayet sağlıklı verdim kesinlikle ekmek yemedım ekmek yerıne etiform büsküvi abur cubur kesınlıkleee yok yediğim bir hafta boyunca sırf sebze sebze derken normal yemek gıbı değil haşlama ne bileyım brokoli haşlaması kabak haşlaması sonra karnıbahar haşlaması tabı hepsını yogurt sarımsakla yedım gayette güzel oldu 1 hafta böyle dier haftada haşlama tavuk arada gene sebze ve et ızgara yagsız bu şekılde yıyip kısa sürede verdim kiloları

kızlar zayıflamak ıstıyorum ama basaramıyorum lutfen bana yardımcı olun 20 gun ıcınde 3-4 kılo vermek ısdıorum ama nasıl basaracagımı bılmıyorum .s

keşke hepimizin vermesi gereken 3 vea 4 kilo olsa o 4 kiloyu 1 haftada verırsın yeterkı azim et benden sana tavsıye sabah domates peynir 1 yumurta ye ekmeksız etiform la kendıne light krakerler bisküviler al her 2 saatte bir 1 tane at ağzına zaten 1 paketın yarısıyla akşam olur 2 saatte bir diyorum çünkü metobolizmanın süreklı harekette olması gerek akşam ise mesela lahana iyi bir ödem attırıcıdır hiç yagsız biraz salçayla lahana yemegı yapın 1 hafta onu yıyın sonra bana yazın 1 haftada kessiin ve kesin 3 kilo verirsin kesiin

@kocasinatapiyo ilaç gibi oldun canım. aynı senin gibi 1.70/87 yim diyetisyen diyet çizelgeleri vs.'nin aslında insanın kendine inanıp başarma inancı hissetmesinden daha önemli olmadığını gösterdin bana.bu benim başlangıcımdır.teşekkür ediyorum sana yürekten...iletişimde kalalım birbirimize ne yaptığımızı anlatalım bu bence bizi motiv eder :)

@kocasinatapiyo ilaç gibi oldun canım. aynı senin gibi 1.70/87 yim diyetisyen diyet çizelgeleri vs.'nin aslında insanın kendine inanıp başarma inancı hissetmesinden daha önemli olmadığını gösterdin bana.bu benim başlangıcımdır.teşekkür ediyorum sana yürekten...iletişimde kalalım birbirimize ne yaptığımızı anlatalım bu bence bizi motiv eder :)
mutlu oldum size bir başlangın yaptırabildiiğim için ben bu bir haftadır asdım dietı asdım derken normal yemek yedım çiğ köfte durum yedim sonra 2 sefer hamburger yedım :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: ama genede 1 buçuk kilo werdım o nasıl oldu dersenız mesela hamburgerı öğlen 4 de yedim bütün gün akşamda dahil başka yiğecek yemedım dürümü akşam 7 de yedim gene başka bişey yemedım ve akşam yemeklerımı en geç 8 de yemege özen gösterıyorum 8 den sonra yemek yemıyorum bu şekılde diet yapmasam bıle kılo werebılıyorum ama bu gun ıhtıbarıyle gene haşlama yemege başlayacagım

mutlu oldum size bir başlangın yaptırabildiiğim için ben bu bir haftadır asdım dietı asdım derken normal yemek yedım çiğ köfte durum yedim sonra 2 sefer hamburger yedım :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: ama genede 1 buçuk kilo werdım o nasıl oldu dersenız mesela hamburgerı öğlen 4 de yedim bütün gün akşamda dahil başka yiğecek yemedım dürümü akşam 7 de yedim gene başka bişey yemedım ve akşam yemeklerımı en geç 8 de yemege özen gösterıyorum 8 den sonra yemek yemıyorum bu şekılde diet yapmasam bıle kılo werebılıyorum ama bu gun ıhtıbarıyle gene haşlama yemege başlayacagım

olsun arada kaçamaklar olmayınca zayıflamanın tadı da olmuyor valla..afiyet olsun sana bol bol.ama dediğin gibi 8'den sonra birşey yememenin çok etkisi var.ben de akşam 7'den sonra bitşey yememeye dikkat ediyorum.gece de aşağı yukarı 1 portakal 2 elma yiyorum.

X