Birlikte başaralım kızlar 2 ayda 8 kiloyu benimle birlikte verin

Busraruzgar1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2023
11
13
28
Öncelikle herkese merhabalar. Uzun zamandır kadınlar kulübünü takip ediyorum fakat hiç bir zaman diyet yapmak için bir desteğe ihtiyaç duymamıştım hep bir şekilde bir kaç kilo fazlamı kendiliğinden verirdim fakat bu sefer böyle olmadı uzun süre kamuda ki bir sınava hazırlandım bu sebeple yememe dikkat etmedim. Hazır gıdalar, gece yemeleri, hareketsizlik derken bir anda 57 den 64 e çıkmış buldum kendimi neyse dedim ki sınavı atlatayım sonra diyet yaparım önemli olan sınav ama gelin görün ki ne sınavı geçebildim ne kiloları verebildim. Sınav bitti aradan 2 ay geçti ama artık kendime bir dur demem lazım bunu anladım. Benim gibi kilo vermeyi çok isteyenler ama tek başına yapmakta zorlananlar kendine bir destek bir arkadaş arayanlar gelin hep birlikte birlik olup verelim şu kilolarımızı ne dersiniz her gün buraya ne yediysek ne yaptıysak en şeffaf haliyle yazalım birbirimize arkadaş olalım bekliyorum benimle bu yolsa yürümek isteyen bütün üyeleri :)

Aralıklı oruca benzer bir şekilde vermek istiyorum tam olarak aralikli oruç değil ama günde 2 öğün yiyerek olabildiğince şekerli ve unlu gıdalardan uzak durarak ve yürüyüş yaparak farklı önerin varsa onu da yapabiliriz

X