Birlikte evde ingilizce çalışalım

İlk haftalar biraz yoğun geçtiği için tam konsantre olamadım ama ufaktan başladım. Öğreniyorum ama unutuyorum gibi hissediyorum ben, sürekli tekrarlamak mı gerekiyor bilmiyorum:KK43: biraz ilerleyebildiğimi görsem daha motive olucam sanki..Kelime ezberliyor musun?Kştapta örnekler de ki kelimeleri hiç bilmediğimi farkettim

İlk haftalar biraz yoğun geçtiği için tam konsantre olamadım ama ufaktan başladım. Öğreniyorum ama unutuyorum gibi hissediyorum ben, sürekli tekrarlamak mı gerekiyor bilmiyorum:KK43: biraz ilerleyebildiğimi görsem daha motive olucam sanki..Kelime ezberliyor musun?Kştapta örnekler de ki kelimeleri hiç bilmediğimi farkettim
Benimde ilk hafta çok yoğundu hocam :KK43: nasıl olacak oturtamadim henüz kafamda :KK43:( aynen unutuyorum ben de ya puff

Kendimize hedefler mi belirlesek bilemedim..mesela önümüz deki pazartesye kadar ilk beş videoyu dinleyip kitabı çözelim 😂 sonra da mesajları İngilizce atarız😂

İlk 3 dersi ben de yaptım hocam , not alıyor musun ? Daha geniş vakitler lazım ya . Yazmam lazım henüz yazmadan dinleyip kitaptan takip edip geçiyorum

mümkün mertebe öğrendikleriniz ölçüsünde tabi, günlük konuşmalarınızı zihninizde ingilizce olarak da kurup tekrar edin derim.
en etkili öğrenme yöntemlerinden biridir.

Uygulamalara hic bakmadim. Halloyu bi inceleyeyim.
Sen ingilizce icin neler yapiyorsun
Ben daha yeni baslamaya çalışıyorum. Özer kirazin gramer videolarına bakıp uygulamalarda takılıyorum. Sistem kuramadım bilen birisi gerekiyor . İngilizce öğretmen arkadaşlara danıştım ama önerileri çok yetersiz geldi . Kendime sağlam bir program hazırlamaliyim. Motive olmak ve sistemle ilgili sorunlarım var

Ben daha yeni baslamaya çalışıyorum. Özer kirazin gramer videolarına bakıp uygulamalarda takılıyorum. Sistem kuramadım bilen birisi gerekiyor . İngilizce öğretmen arkadaşlara danıştım ama önerileri çok yetersiz geldi . Kendime sağlam bir program hazırlamaliyim. Motive olmak ve sistemle ilgili sorunlarım var
hergun en az 1 saat calisabilirsek ve kelime ezberleyebilirsek guzel ilerleriz

X