Birlikte yeniden başlayalım 💥

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
keske cay corba olsa hic pisman degilim yalniz :KK70: ezilip buzulup pismanlik yazilari yazamayacak kadar guzeldi choco :KK70:
Bende bugün gözleme yedim pazarda patates kaşarlı. Kalorisine şok oldum 800 kaloriymis bir gözleme 😱 bu ne yaaa sanki hamburger mi yedim. Doymadım bile

Bende bugün gözleme yedim pazarda patates kaşarlı. Kalorisine şok oldum 800 kaloriymis bir gözleme 😱 bu ne yaaa sanki hamburger mi yedim. Doymadım bile
"ohağ doymadin mi sen ohağ yetmedi mi " ic sesim ismail yk ile karsiladi seni :KK70:

Bundan sonra her şey çok güzel olsun sizin için 🌸
Çok teşekkür ederim. Hepimiz için çok güzel olur umarım. 😊
Hayırlı olsun, çok çok zor bir süreçtir eminim ki. Arkadaşım da yeni bir eve geçti aynı korkular onda da var ama alışmaya başladı, düzenini yeniden kurmaya başladıkça psikolojisi de ufaktan toparlanmaya başladı. Yeni eviniz size hep mutluluk getirsin 🙏🏿
Teşekkür ederim. Ben de zamanla alisacagimi düşünüyorum, insan her şeye alışmaya programlanmış diye düşünüyorum. Koridorun ışığını açık bıraktım, bu gece uyursam alışmanın güzel bir başlangıcı olmuş olur.
Sonunda evine düzenine gecmene çok sevindim arteee 😍😍 valla kendim geçmiş gibi sevindim ❤️ korkularinin olması çok normal zamanla çok daha iyi hissedeceksin inşallah
İnşallah geçecek bu korkular da. Teşekkür ederim Chocom. 😊 İnsanın kendi düzeni gibisi yok.

Çok teşekkür ederim. Hepimiz için çok güzel olur umarım. 😊

Teşekkür ederim. Ben de zamanla alisacagimi düşünüyorum, insan her şeye alışmaya programlanmış diye düşünüyorum. Koridorun ışığını açık bıraktım, bu gece uyursam alışmanın güzel bir başlangıcı olmuş olur.

İnşallah geçecek bu korkular da. Teşekkür ederim Chocom. 😊 İnsanın kendi düzeni gibisi yok.
Sen şimdi yeni evine geçtiğin için her gün başka bir odada tartilabilirsin çiçeğim 🤗

Sağlıkla,güvenle,mutlulukla,huzurla oturmak nasip olsun inşallah 🙏
Çok sevindim artemis tüm korkuların silinip gitsin Allah hiç kimseye bir daha böyle acı, felaket yaşatmasın 🙏
Güle güle oturun 🌸
Teşekkür ederim Cemos. Tüm kalbimle amin diyorum duana. 💗
okurken senin adina cok sevindim ..insallah hersey gonlunce olsun bundan sonra :KK68:
ulke olarak boyle felaketleri tekrar yasamayalim insallah :dua:

Allah evinde saglikla huzurla oturmayi nasip etsin 🤩 ben guzel seyler hissediyorum senin icin insallah 😇
Yaa inşallah hep güzel şeyler olur. 😊 Teşekkür ederim.

Günaydın kızlar.
Çok şükür uyudum iki gibi.
Rüya gördüysem de hatırlamıyorum Cemoos Cemoos 😂 umarım güzel rüyalar görmüşümdür.
Sabah kahvemi içiyorum. Pazartesi tam olarak spor yapmaya başlamayı planlıyorum.
Günaydın artem afiyet olsun 😘 bende aç bir şekilde uyandım umarım korurum bunu

Selam kızlar.
Uzun süredir yazamadım buraya. Siteye de pek giremedim zaten. Sonunda az hasarlı ev buldum. Taşınma süreci, temizlik falan hafta geçti böylece.
İki haftadır tartılamıyordum da. Artık evimde olacağım için tartı sorunum olmayacak. 😊
Beslenmeme dikkat edebileceğim, istediğim gibi spor da yapabileceğim inşallah.
Bu gece ilk defa burada uyuyacağım ve içimde korku var. Umarım uyuyabilirim. Gündüz temizlikti yerlesmeydi derken korkmuyordum ama işte dört ay sonra geceyi bir apartman dairesinde geçirmek biraz korkutucu geliyor. İnşallah alışırım.
Bir apartmana girip uyuyamam diye şehir de degistirmemistim hiç, tanıdıklar davet etse de yapamam demiştim.
Rabbim kimseye yaşadığımız o felaketleri yaşatmasın. Güzel günler görelim. 🙏
Geçmiş olsun canım 🥰 inşallah bi daha yaşamazsın.
Yeni evinde güle güle otur.

Ayyy çok korkuyorum 🙈
Az önce benim kız anne çok zayıflamışsin dedi ama ben öyle hissetmiyorum 🥺
Dur bakalım ne çıkacak. Kaç gündür bozmadigini düşünüyorsun? Ben mesela geçen hafta yediğim naneler yüzünden şu son 4 gündür uygun gidiyorum. Onların acısı çıktı ama eksi görecek miyim bilmiyorum

Dur bakalım ne çıkacak. Kaç gündür bozmadigini düşünüyorsun? Ben mesela geçen hafta yediğim naneler yüzünden şu son 4 gündür uygun gidiyorum. Onların acısı çıktı ama eksi görecek miyim bilmiyorum
Bu hafta bozdugumu düşünüyorum 🙈
Ama tamemen regl etkili bugün son günüm onunla beraber şişkinligim gittiyse eksi görürüm 🙏
Bence sen eksi göreceksin 😍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X