Birlikte yeniden başlayalım 💥

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sadece birkaç ay uzağımızda bu halimiz. Yıllar geçiyor su gibi, birkaç ay ne ki. Yaparız kızım. Biz istedikten sonra.
Bugun borekten bir dilim yiyip bıraktım. Ama nasıl gidip geldim anlatamam ya. Zorrrrla uzak durdum şu an rahatım iyi ki yememisim diyorum yesem ne olacaktı yine pişman olacaktım

Bugun borekten bir dilim yiyip bıraktım. Ama nasıl gidip geldim anlatamam ya. Zorrrrla uzak durdum şu an rahatım iyi ki yememisim diyorum yesem ne olacaktı yine pişman olacaktım
Emek verip karşılığını alacağız ben inanıyorum. Beden bizim, ne kadar güzel bakarsak o da o kadar güzel geri dönüşler verecek bize. Ama yersek de pişman olmak yok. Kaçmaması için çabalarız ama bazen kaçabilir, bunun için moral bozmaya, pişmanlık duymaya, yolumuzdan sapmış hissedip mutsuz olmaya gerek yok. Yolumuz belli, yürüyoruz, bazen durup dinleniyoruz diyelim.

Hay ağzın bal yesin artecim dün böregi yemedim dedim ya gece yedim Allah beni kahretmesin. Ama şimdi bu mesajini okuyunca iyi hissettim yeniden. Böreği yiyince otomatikman aklıma başka diyet bozucu şeyleri de yemek geldi görüyor musun bak nasıl tehlikeli Allah'tan onları yapmadım. Tartıldım bu arada. 79.40 a düşmüştüm ya geçen hafta üstüne almıştım 81 falan çıkmıştım. Şimdi yine tartıldım 79.60 çıktım. Aslında eksideyim 79 altına düşmedigim için tartı fotosu atmadım

Böyle böyle alışacağız sağlıklı beslenmeye.
Aldıklarını geri vermen çok güzel. Bu hafta sporu düzenli yaparsan daha çok vereceksin gibi hissediyorum.

Selam herkese, geçtiğimz hafta fena beslenmedim. Az yemeye alıştım, glutensiz ve şekersiz beslendiğim için kolay doymadım ama pazar gününe kadar da bozmadım sadece zaman zaman doymak için kuruyemişi abartmış olabilirim Neysee.. Pazar günü misafir gelecekti anneme malesef bozacağımı biliyordum ve bozdum.Şunu da belirteyim dün regl oldum (günah çıkartıyorum şu an). Gün boyu 7 adet börek, 1.buçuk dilim tiramisu ve normal kahvaltı ve akşam yemeği yedim. Gece de 2 adet abur cubur (ki isimlerini vermek istemiyorum) yedim. Bugün henüz bir şey yemedim ama bugünde çok karbonhidratlı besleneceğim malesef. İnşallah yarın tekrar toparlayacağım. Çok sancım var pek diyet miyet düşünemiyorum. Bu arada aslında kg verdim bu hafta, hissediyorum ama hem reglden hemde dün de fazla yediğim için tartıda fazla çıktım. Chocolita 82,1 kiloyum =( İstersen yazma =(((

Amin canım Allah bir daha yaşatmasın öyle günleri. Senin adına çok sevindim, sağlıkla huzurla otur inşallah..

Eksiye düşünce yazarım canım. Regl dönemi böyle olabiliyor ya. 1 günün kaçamağı telafi edilebiliyor ama 2-3 gün devam ettiği zaman 3-4 gün geriye atıyor bizi. Bende mesela 3 gün dikkatsiz gittim hemen başa atti. Aynı sekilde 4 günde extra dikkat ettim geri verdiğim yere döndüm şimdi. Buradan alıp yürümek istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…