BİŞEKTOMİ YAPTIRANLAR

Merhaba;
Benim yüzümde hafif bir asimetri var Konya'daki Mehmet Öztan'a fotoğraf attım asimetri olduğu için uygun olmadığımı söyledi. Elmacık dolgusu önerdi. Ben de önce yağı alsanız daha sonra elmacık dolgusu yapsak dedim ama uygun değilsiniz diye geçiştirdiler. Çoğu insanda asimetri oluyor aslında, benim gibi hafif asimetrisi olup da bu ameliyatı olan var mı acaba?

Kızlar merhaba ben de bişektomi yaptırdım 6 ay oldu. Yanağıda küçülme var evet ama istediğim gibi çökmedi :KK43: doktor bukkal yağın neredeyse hepsine yakınını almıştı. Bana beklememi 1 yıl içinde tam oturacağını söyledi ama içime sinmedi zamanla istediğim çöküklüğe ulaşacağını pek sanmıyorum. Böyle bir durum yaşayan var mı? Bişektomiden başka bir işlem /dr önerisi olan var mı çok üzgünüm😔
Merhaba ben de bişektomi operasyonu yaptırdım tam 6 ay oldu 6-12 ay içinde tam oturur demişti doktorum yüzde 90ı alınmış ama ben Bella Hadid, Angelina Jolie, Hande Erçel ve victorias secret modellerinin yüzü gibi olmasını istiyorum yüzümün hatta nerdeyse çökmüş görüntüyü baya seviyorum Gülşen gibi mesela. Fakat bu kadar zaman geçmesine rağmen tam istediğim gibi de olmadı bir de pek etki etmedi gibi de anlamadım hatta ben biraz etki etti diyorum fotolarıma bakıp, arkadaşlarım etkisi olmamış ki ne fark var diyorlar moralim baya bozuldu. Bir de az önce bi yabanci doktor soylemis bisektomi olurken çene kısmı yağlarınizi da aldirabilirsiniz daha keskin çene hattı istiyorsanız diye onu bilseydim soylerdim doktoruma. Siz ne yapmayı düşünüyorsunuz, yüzünüz zayıfladı mı şu an? Ben param çok olsa bunu tekrar yaptırmak isterim yanında birkaç işlemle birlikte ama 1 buçuk yıl sonra belki bakalım umarım gerek kalmaz zayıflar.

Merhaba;
Benim yüzümde hafif bir asimetri var Konya'daki Mehmet Öztan'a fotoğraf attım asimetri olduğu için uygun olmadığımı söyledi. Elmacık dolgusu önerdi. Ben de önce yağı alsanız daha sonra elmacık dolgusu yapsak dedim ama uygun değilsiniz diye geçiştirdiler. Çoğu insanda asimetri oluyor aslında, benim gibi hafif asimetrisi olup da bu ameliyatı olan var mı acaba?
Merhaba herkesin yuzunde asimetri vardir sasirdim acikcasi doktorun boyle bir cevap vermesine. Bisektomiyle alinan yag, dolgu yaptirmak yerine yanaktaki asimetriyi duzeltmek icinde kullanilabilir diye dusunuyorum.

Merhaba herkesin yuzunde asimetri vardir sasirdim acikcasi doktorun boyle bir cevap vermesine. Bisektomiyle alinan yag, dolgu yaptirmak yerine yanaktaki asimetriyi duzeltmek icinde kullanilabilir diye dusunuyorum.
Yani ben de şaşırdım ve soru sordum doğal olarak, normal şekilde dedim ki yanaklarımdaki yağ ona göre alınsa asimetri düzelmez mi hani çözüm arıyorum yani asimetrim var da nasıl çözelim bunu diye soruyorum sonuçta, Elmacık dolgusu da yaptırıyım bişektomiden sonra size dedim bana hiçbir cevap vermeden uygun değilsiniz hanfendi dedi 2. kez. Yani başından savdı konuşmak dahi istemedi

Ben çok mutsuzum yaptırdığıma bu yorumu görenler devasa buyuk bir probleminiz yoksa yaptirmayin. Yaslandim gereksiz yere psikolojim cok bozuldu. İlk kez bi kararla bi sey yaptirdim hayatımı karartan bir karar benim icin.

X