biten birliktelik,sözel ve ruhsal şiddet ardından gelen depresyon

ailemin haberi yok bu durumumdan izmirdeyim ve öğrenciyim.psikologlar burada fazlasıyla pahalı.eğitimim için gittiğim zamanlardan hatırlıyorum az çok özel psikolog ücretlerini.okulun hastanesindeki psikiyatristten randevu aldım bugün.ağır dememin sebebi internette var olan depresyon testleri.artık artık hiç bir şey keyif vermiyor,geleceğimden umutsuzum,mutluluğun m si bile yok hayatımda,herkese iyi görünmeye çalışıyorum bu daha da yoruyor beni.sürekli uyumak istiyorum ve iştahım çok açıldı.canım sürekli tatlı istiyor.bi odaya kapatsınlar beni ve yapayalnız bıraksınlar istiyorum.sürekli bi ağlama isteğiyle dolaşıyorum zaten uyanık olduğum süre boyunca.hep huzursuzum.sürekli suçluluk hissi içindeyim.berbat bi durum yani.ölümün tek çare olduğunu düşündüm kısa yoldan kurtuluş ama ailem var ortada dedim.cesaret edemedim fazla zaten.psikiyatrist iyi gelecek mi bilmiyorum.deneyeceğim.teşekkür ederim

merhaba cnm ayni seyleri yirmili yaslarda yasayan biri olarak hemen pisikiyatri bolumune git ve ilaclarini duzenli kullan. belirtiler bendekiyle ayni aglama yanliz kalma surekli yeme istegi sakin ihmal etme. beyinde salgilanan bir hormon bozuklugu yani sen bunlari tedavisiz yenemezsin. nasil grip olunca dra gidiyosan simdide gidip drun dediklerini yapacaksin. beni ailem farketmemisdi ve en sonunda sinir krizi gecirdim cok berbat gunlerdi ama ilaclar sayesinde bidaha depresyon yasamadim. zamanla falan gecmez irade disi bisey bu ancak yasayan bilir. ruhun yasadigin ayriligi kaldiramiyor hayat bombos geliyor anlamsiz acilen dra basvur ailenle paylas cnm. ben bir abla olarak ailene anlat durumu ilerlerse tedavisi daha zor olur daha cok grncsin topla cesaretini ilac almadan duzelmez unutma dr a gitmen sart.Allah yardimcin olsun

Psikolojik destek almalisin ve kendi kendine yaptigin tertler bir teshis yontemi degil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadasınızla aynı durumdayım sanırım.İnsanlara iyi görünmeye çalışmak zorundayim ama biri de çıkıp iyi değilsin biliyorum desin istiyorum.topluluktan kaçıyorum,hep yalnız kalmak istiyorum.odama kapanıyorum bütün gün içimde birikmiş ağlama hissini ağlayıp bitiriyorum sonra derin derin nefes alıp tamam geçti diyorum kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum.benim hayatım da son bulamaz çünkü benim bi hayalim var anne olmak istiyorum.o günü görmeden de vazgeçmeyeceğim kendimden.bunun için doktora gitmeye karar verdim artık.bakalım neler olucak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QU
peki bu udygukl-larının nedeni nedr? insanların sana aicmasini mi isityorsun cunku ben arkadasimda bir sure sona bunu dusunmeye basladim.herkes bna i davransin cunu her istedigi oluyordu belki insanlar sevep istemek istedigi icindi. ama herkeste bir acıma istegiydi sence bu cokmu hosi herkeste bir acima istegi olmasi

Hayır acıma isteği değil kesinlikle.Acınacak bi durumum da yok zaten.Bu derdi kendi içimde taşıyorum,anlatamıyorum,mecburen gülümsüyorum ama içim ağlıyo.biri bu durumu farketsin ve yargılamadan dinlesin istiyorum.

merhaba cnm ayni seyleri yirmili yaslarda yasayan biri olarak hemen pisikiyatri bolumune git ve ilaclarini duzenli kullan. belirtiler bendekiyle ayni aglama yanliz kalma surekli yeme istegi sakin ihmal etme. beyinde salgilanan bir hormon bozuklugu yani sen bunlari tedavisiz yenemezsin. nasil grip olunca dra gidiyosan simdide gidip drun dediklerini yapacaksin. beni ailem farketmemisdi ve en sonunda sinir krizi gecirdim cok berbat gunlerdi ama ilaclar sayesinde bidaha depresyon yasamadim. zamanla falan gecmez irade disi bisey bu ancak yasayan bilir. ruhun yasadigin ayriligi kaldiramiyor hayat bombos geliyor anlamsiz acilen dra basvur ailenle paylas cnm. ben bir abla olarak ailene anlat durumu ilerlerse tedavisi daha zor olur daha cok grncsin topla cesaretini ilac almadan duzelmez unutma dr a gitmen sart.Allah yardimcin olsun

Aileme asla anlatamam evlatlıktan reddederler çünkü biliyorum.Doktora onlardan gizli gittim.Secita 10 mg verdi.Dünden beri kullanıyorum.Etkisini de gösteriyor gibi.Ağlayamıyorum mesela.Ben yaşadıklarımı düşündüğüm an otomatikman gözlerim dolardı içim paramparça olurdu her seferinde ama artık o hislerim yok.Acımı uyuşturmuşlar gibi.

ya cnm ailen niye evlatliktan reddedsin paylas ki anlatki rahatlayip destek alasin. tek basina inanki zor cok zor. drlar uyusturuyor diye bisey yok o ilaclar beynindeki hormonlari duzenliyor kimseyi umursama. ilaclar seni duzelticek bem birebir yasadim ya hatta ilaclari atmistim yuttum diye kandirmistim annemi sonra cok kotu oldum inanki zamanla duzeliceksin gecici bisey tedavini ihmal etme. ilik dus al gece ilik sut ic uykuna dikkat et ilaclarinida ic eskisi gibi olacaksin meraketme bugunler gecer kimse vazgecilmez deyildir kendine deger ver unutur yine sever sevilirsin sevgiler

ya cnm ailen niye evlatliktan reddedsin paylas ki anlatki rahatlayip destek alasin. tek basina inanki zor cok zor. drlar uyusturuyor diye bisey yok o ilaclar beynindeki hormonlari duzenliyor kimseyi umursama. ilaclar seni duzelticek bem birebir yasadim ya hatta ilaclari atmistim yuttum diye kandirmistim annemi sonra cok kotu oldum inanki zamanla duzeliceksin gecici bisey tedavini ihmal etme. ilik dus al gece ilik sut ic uykuna dikkat et ilaclarinida ic eskisi gibi olacaksin meraketme bugunler gecer kimse vazgecilmez deyildir kendine deger ver unutur yine sever sevilirsin sevgiler

Ailemi biliyorum çünkü asla eskisi gibi olmaz anlattıktan sonra hiçbir şey.Şimdi daha iyi hissediyorum ilacımı düzenli içiyorum.uyuşturuyor derken de öyle hissediyorum çünkü ağlama isteğim kayboldu istesem de ağlayamıyorum enteresan bişey :) ama zorlayacak gibi beni çünkü dün gece uykudan tuhaf bi şekilde uyandım çarpıntı yaptı sanırım pek anlamadım ama geçti kendiliğinden.inşallah eskisi gibi de olurum yine severim.iyi dilekleriniz için teşekkürler :)

X