Bitkisel Tedavi Platformu

ayşenur aminesu çakşır otu erkekler için galiba google da bak istersen arslan pençesini de yazdı arkadaşlar

Çakşır otunu kanal 1 tv de bitki uzmanı söyledi, yıllardır erkekler için iyi geldiğinin bilindiğini aslında tüp bebek tedavisine gidecek hanımların tedaviden önce kullanması gerektiğini açıkladığından beri kullanmaya başladım, şifa Allahtan canım.

Çakşır otu ile civan perçeminden 1 er tatlı kaşığı bardağa koyup üzerine kaynamış su ilave ediyorum, bal ile tatlandırıp, günde 2-3 kez içiyorum

ben bu ay oluruna bıraktım. on gun adaçayını hergun içtim.akşamlarıda bir gün civanperçemi bir gün hayıt içtim.şimdi içmiyorum olurda döllenme olursa engel olursa diye .içmeye devam etmelimiyim sence

Biz bitkisellere tam gaz başladık. Menümüz şöyle :)

Benim kullandıklarım;
1. DHEA (günde 3 adet)
2. Cemret Vitex(hayıt)
3. L-arginine (solgar) (günde 1 tane)

Eşim için;
1. Cemre Tribulus (Demir dikeni)
2. L-arginine
3. E vitamini takviyesi (günlük 400 ui)
4. Fındık fıstık :)
5. Keçiboynuzu pekmezi
6. Keçiboynuzu kürü
7. Öğütülmüş keçiboynuzu (süte karıştıyoruz)
(Olsa turşunu da alacaz şu keçiboynuzunun ama yok :))

Temmuz ortalarında Ankara'da bir merkezde 3.kez (inşallah son olacak) muhtemelen Hakan Şatıroğlu, Genart veya Gurgan Clinic'te microya başlamayı düşünüyoruz. Ya da başka bir merkez tavsiyeniz olur mu kızlar?

Son düzenleme:
Kızlar DHEA'yı doktoruma sordum....Önüne pek çok bilimsel makale koyduk :) Çok net bir şekilde kullan ya da kullanma diyemedi. Şimdilik günde 75 mg. şeklinde kullanıyorum

bende eşime havuç suyu çakşır otu suyu ve keçiboynuzu kürü içiriyorum kızlar inşallah sonuçlarını alırız bebek için herşeye değer allah bunlara bu özellikleri verdiğine göre mutlaka işe yarayacaktır.

Arkadaşlar benim eşimin sperm sayısı ve ileri hareketli sayısı çok düşüktü ben bir macun aldım eşime içinde harnup bal vs. birsürü baharat var onu yedi hergün bir kaşık ayrıca keçiboynuzu kürü hazırladım kaynatarak ; fındık fıstığı eksik etmedik bal polen arısütü yedi azda olsa
SONUÇ sperm sayısı ve ileri hareketli sayısı tam 2 katına çıktı motalite %97 oldu çok sevindik :sm_cool:
belki yardımı olur yazdıklarımın:sm_confused:

Sevgili balbebek, paylaşımın için çok teşekkürler. Şu bahsettiğin karşımın markası var mı ? Nereden temin ettiğini ya içinde neler olduğunu tam yazar mısın canım.

Sevgili balbebek, paylaşımın için çok teşekkürler. Şu bahsettiğin karşımın markası var mı ? Nereden temin ettiğini ya içinde neler olduğunu tam yazar mısın canım.

arkadaşım ben bu macunu aktardan aldırdım markası helin içinde bal, polen,zencefil,havlucan,red ginseng ,arı sütü,kakule,safran var istersen sanada temin edebilirim

DHEA, L-Arginine ve hayıt macununa bir de Dong Quai 'yı ekledim. Temmuz sonuna kadar kullanmaya devam edeceğim. Bakalım işe yaracak mı :)

Arkadaşlar yumurtalık cevabı az olan arkadaşlar için kendi kullandığım ve Allahın izni ile başarılı olduğum bitkileri sizler için tekrar yazıyorum;bu konuyu başka bir yerde yazmıştım sizlerde faydalanın istedim;

" Bitkileri tedaviden önce kullanmaya başlamalısın,
bu nedenle 2 ay kadar erteleyebilirsin

Canım öncelikle hayıt suyunu tedaviden 2-3 ay önce içmeye başlamalısın,
hayıt suyu aktarlarda satılıyor ben tedavi sırasında 5 şişe içtim,
üzerindeki tarife göre 1/4 çay bardağı hayıt suyu, kalanı su ile tamamla ve sabah akşam tok karna iç,

yine ben tedavi öncesi 2 kğ kadar harnup pekmezi içtim sabahları aç karna,

ayrıca öğütülmüş çörek otuna hakiki bal karıştırıp günde 2 bazen 3 kez yedim, sabah aç yedim,

ayrıca günde üç kez tok karna çakşır otu ve civan perçemini bir su bardağına 10 dakika demleme usulu, yani 1 tatlı kaşığı çakşır otu, 1 tatlı kaşığı civan perçemi su bardağına koy üzerine kaynar su dök, 10 dakika beklet ve hakiki bal ile tatlandırıp iç,

hayıt suyu ve çakşır otuna tedavi sırasında da devam et,çünkü yumurtaları büyütüyor,"

aysenur cok tesekkur ederım canım sagol yalnız benım tedavıme az kaldıkasımın 8 ınde ılaclara baslıycaz 20 gun falan kullanabılıcem umarım faydası olur bu arada 25 gundur ıncır suyu ıcıyorum bu otları ılacları kullanırkende aldınmı sen transfere kadar kullansam olurmu

mrb.benim micro tedavim yumurta gelişmediği için yarıda kesildi.daha önce de gonal-f kullnmıştım.üstelik çok az doz kullanmama rağmen iyi sonuçlar elde etmiştik.bu kez yüksek doz olmasına rağmen olmadı malesef.üstelik 3 kalem gonal-f kullandım.ve bedeli çok yüksek.hakkım dolduğu için cepten ödeyeceğiz.üstelik devlet zararımıza kararlar alıyor hep.siklus sayısı 2 ye düşürülmüş ve gonal-f ten de desteğini çekmiş.her açıdan hüsran yani.önümüzdeki aylar da duruma göre tekrar tedavi başalayacak.bu durm için önerebileceğiniz bitki kürlerini ayrıntılı olarak yazar mısınız?

ben yaklaşık 2 ay önce dhea kullandım nışantaşında bir eczanede bulabilmiştik:belki bulabilirsiniz orda:ecrin_bebek:

Son düzenleme:

ben bu bitkileri ilk 3 tedavimde kullanmadım,
4. tedavime yaklaşık 1 ay kala öğrendim, hemde bu siteden,
ve tedavimi 2 ay daha erteledim,
çünkü başka deneme yapacak gücüm kalmamıştı ve tüm ürünleri 4. tedavimden önce kullandım,

hayıt ve çakşırı tedavi sırasında yani iğneleri vurulurken de kullandım,

dr nu arayıp 1-2 ay erteleyebilirsin tedavini,
tabi bunda olmazsa bir dahakinde içerim dersen o başka,

daha ilaçlara başlamamışsın
bitkileri tedaviden en az 3 ay önce kullanmaya başlamalısın,
ben 2-3 ay kullandım bunları,

canım ben kendi duyduğum ve fayda gördüğüm bitkileri sizlere yazdım,

bir de tedaviye gitmeden önce şimdiden kansızlığını araştır ve tahlil yaptır,

kan seviyen düşük ise mutlaka harnup pekmezini tedaviden önce 3 ay iç

ben çok faydasını gördüm,

benim kullandıklarımın yanı sıra Bonadeanın kullandığı DHEA yı bazı dr lar tavsiye ediyormuş,

benim dr um hiçbirşey tavsiye etmediği halde ben bu bitkileri kullandım

herbirini içerken şifa Allahtan deyip için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…