Cilt Bakımı Ürünleri Bitkisel yalar hakknda

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

lale55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2009
26
0
kullandığımız bitkisel yağların kalitesinden şüphe ediyorum acaba bu konuda bilgi paylaşımı yapabilir miyiz, cildimize yarar yerine zarar vermeyelim . mesela bu aktarlarda satılan bitkisel yaların çoğunun saflığı konusunda tartışmalar var, doğal değil diye okumustum.benim elimde de çörekotundan tutun buğday çilek vs bi sürü yağ var ve ara ara kullanıyorum bunları. ama uzun vadede zararı olur mu acaba ? veya kullanıp zarar gören

ben bitkisel yağları çok kullanmıyorum ama merak edip alırsam shiffa home u tercih ediyorum
aktar bir bayan bana başında olan kişinin bu konuda çok ciddi eğitimi olduğunu anlatmıştı
ayrıca alınan yağda " soğuk preslenmiştir" yazısıi olması gerekiyor.
bunun dışında en saf olanı bile sonuçta ekstradan yağ içeriyor yararlı özler olabilir ama içlerinde ayrıca konulan yağlar var.cildi yağlı olanlar ve sivilceye meyilli olanlar için uygun değiller çok.

ben kullanıyorum kayısı çekirdeği yağı, gül yağı, lavanta yağı, buğday yağı...

yani şifa home markalı yağlara güvenebilir miyiz, ben bazen ondan alıyorum bazen mecitefendi ama ne kadar sağlıklıdır en ufak bir fikrim yok

valla cnm ben shiffaya güveniyorum işte ama aşırı da bilgili değilim bu konuda,sadece hiçbir yağın saf olmadığını biliyorum

evet hiçbir yağ saf değil bu da soru işareti oluşturuyor kafada, bu konuda uzman birisi keşke bizleri aydınlatsa da kullanalım mı yoksa kullanmayalım mı karar versek

X