Bitmeyen böcekler ☹️ Bir el atın bana kızlar

Birrbulutolsam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2020
765
1.540
Kızlar selam evimde bir çok saksı çiçeği kaktüs bulunmakta yıllardır bakarım hiç böyle birşey başıma gelmedi. Son bir haftadır fotoğrafını attığım böcekler evin her tarafını sardı resmen koltuklarda halıların içinde her yerde çıkıyor 😭😭😭😭😭 bugün bütün saksıları toprakları değiştirdim kökleri yıkadım yeniden diktim ama hala var gibi heryeri çamaşır suyu ile sildim ölüleri çıkıyor her yerden bu ne böceği başka ne yapabilirim bilen varsa yardımcı olun lütfen teşekkürler 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Eklentiler

• F4BDBCC6-6916-4AC7-AC6E-4D412739AE73.jpeg
    F4BDBCC6-6916-4AC7-AC6E-4D412739AE73.jpeg
    50,7 KB · Görüntüleme: 51

Birrbulutolsam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2020
765
1.540
☹️

captain price

erkek değilim ben
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2015
26.495
91.005
Böceğe etki edecek bir ilaçla düzenli ilaçlamak lazım. Bir de belki başka.yerde onun yuvası vardır .iyice didikleyin evi.

Birrbulutolsam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2020
765
1.540
Evi ilaçlatım ama nerden çıktığını bulamadım hala şuan bitti umarım bir daha çıkmaz🙏🏼

elaaaam

EVLİ COK MUTLU HUZURLU..:)
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2013
4.319
1.037
Kızlar selam evimde bir çok saksı çiçeği kaktüs bulunmakta yıllardır bakarım hiç böyle birşey başıma gelmedi. Son bir haftadır fotoğrafını attığım böcekler evin her tarafını sardı resmen koltuklarda halıların içinde her yerde çıkıyor 😭😭😭😭😭 bugün bütün saksıları toprakları değiştirdim kökleri yıkadım yeniden diktim ama hala var gibi heryeri çamaşır suyu ile sildim ölüleri çıkıyor her yerden bu ne böceği başka ne yapabilirim bilen varsa yardımcı olun lütfen teşekkürler 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Halı böcegı dıye aratrsanız gorursun canım normalde yuruyo ve ucuyo elını değdiğin an top gıbı oluyor

Birrbulutolsam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2020
765
1.540
Halı böcegı dıye aratrsanız gorursun canım normalde yuruyo ve ucuyo elını değdiğin an top gıbı oluyor
Bakayım bi teşekkür ederim ilaçlattım ama hala bitmediler ya bakmadığım her kalmadı nasıl kurtulacağım bilmiyorum 🤦🏼‍♀️

Birrbulutolsam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2020
765
1.540
Şiringa şeklinde böcek ilacı var baaya etkili bir araştırın isterseniz
Valla ne yaptıysam tam olarak bitmedi günde 5/6tane çıkıyor ama allahtan eskisi gibi değil ☹️

gizo2603

Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
538
253
24
Kuzuuuum ay bu bocekler bendende cikiyorr bu ara azaldi ama hala var dedigin gbi heryerdeler nedenmis meden cikiyomus biliyomusun benimde kaktuslerim var ama ben bunlari parkelerin citalarinin arasindan cikarken goruyorum hep 🥺🥺🥺

Birrbulutolsam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2020
765
1.540
Kuzuuuum ay bu bocekler bendende cikiyorr bu ara azaldi ama hala var dedigin gbi heryerdeler nedenmis meden cikiyomus biliyomusun benimde kaktuslerim var ama ben bunlari parkelerin citalarinin arasindan cikarken goruyorum hep 🥺🥺🥺
Vallahi bitmediler azaldılar sadece hergün 3-4 tane buluyorum kaç kere ilaçladım her yere baktım bulamadım nereden geldiklerini 😀 onlarla yaşamaya alıştım artık 😀

gizo2603

Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
538
253
24
Vallahi bitmediler azaldılar sadece hergün 3-4 tane buluyorum kaç kere ilaçladım her yere baktım bulamadım nereden geldiklerini 😀 onlarla yaşamaya alıştım artık 😀
Eskisine gore benimde azaldi canim valla bende alistim ya bocekten korkarim normaldede bunari tutup tutup camdan atiyorum 😂😂😂🤭 ilaclama kesin cozUm olucak sanirim evi badana yapmadan heryeri ilaclamayi dusunuyorum 🤣