Bittigine üzüleceğim dixi arıyorum

Aaa ayrıldımı megi? Kaçıncı sezon gitti? Mişonda değişik ya sevemedim onu
Yaa ayrılışınıda göstermediler onu diyorum; son sezonlarda direk yok yani. Sanki hiç olmamış bi karakter gibi yok saydılar😂 mişonla rick olmadı zaten yaa :KK43: o dönemlerde yine siyahi durumlar vardı gerçek hayatta yani; ayrımcılık olmadığı ile ilgili alttan iletiler vardı bence dizide😬

Son düzenleme:
Fringenin puanlaması çok yüksek diye başladım. 1 sezon izledim hatta; diğer boyuta geçince kopukluklar oldu bende , devamını getiremedim😬
Yanlış zamana denk gelen bazı iyi dizilerde o oluyor ama benim efsanemdir :KK43: Orphan Black da izleyin. Zaten Fringe, HTGAM ve Orphan Black favori üçlüm.

Yaa ayrılışınıda göstermediler onu diyorum; son sezonlarda direk yok yani. Sanki hiç olmamış bi karakter gibi yok saydılar😂 mişonla rick olmadı zaten yaa :KK43: o dönemlerde yine siyahi durumlar vardı gerçek hayatta yani; ayrımcılık olmadığı ile ilgili alttan iletiler vardı bence dizide😬
Evet ola bilir. Megiye şaşırdım ya var sanıyordum hâlâ. Gerçi onlar da haklı 10 seneyi aştı sıkılmış olabilirler. En erken harcanan shane oldu iyi oyuncuydu. Şimdi sohbet ederken çok izleyesin geldi yarın kesin başlıyorum 🤣

Mare of EastTown 😍 Kate Winslet’ın 2021 yapımı 7 bölümlük mini dizisi. Müthiş sürükleyici, süprizleri dolu, sinema tadında bir diziydi. Bir cinayeti araştıran dedektif hakkında. Her bölümde süpriz oluyor.

X