Lekeler, Çiller Bıyık bölgesinde kararma

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Bi fotografını gonderebılırmısın son halının merak ettım bnde jelli sistemle yaptırıyorum lazeri.. Bende bi dökülme goremıyorum çok az bıyıklı gezıyorum yaa.. Sadece bıraz sabredıcem bakalım..

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende tekrar lekelenme başladı ve bugün yine dr gittim aynı kremleri verdi+ ilaç verdi
Çünkü mantardan oluyomuş
Vücudunda mantar üresi çoğalıyo dedi
Ayrıca baska bişi daha var nodülüm var benim o da cilde vurabiliyomuş

Yani lekelerin nedeni sadece güneş değil farklı şeyler olabiliyo

Kremime ve ilacıma başladım pazartesiyede randevu aldım testlerimi götürücem bu sebeden mutlaka dr gidin yüzünüze bişe sürmeyin

ben bu konuyu açtığımda (2 yıl olucak sanırım) gerçekden tamamen kurtulmuştum şuan tekrar tedaviye basladım ama dediğim gibi benim ki içten gelen bişe olabilir bi süre kremi kullanim özelde resim yollarım görürsünüz öncesi ve sonrası olarak

sevgiler..

Vücudumdaki mantar üresi çoğalmışş..
Ve tekrar kremi yazdı ve + içten mantarı kurutmak için ilaç verdi
Bugün 4. günüm kullanıyorum 15 gün sonra kontrolüm var

Benim lekeler güneş lekesi değilmiş sadece mantar geçen seferde aynısıydı ne biçim bir bünyem var bu mantar sadece yüzümdemi leke yapıyo yahuuu vücudumda bişe yok:KK31:

Geçmiş olsun .. Evet haklısınız dr a gorunmekte fayda var sonuçta yüz bölgrsi önrmli :KK43::KK43:

bir çözüm bulan var mı hiç geçmeyecek mi bu lekeler ?

ben kremimi kullandığımda geçiyo sonra tekrar oluşuyo 1-2 sene sonra mantar üremden sebep olduğunu söylüyo doktorum suan yüzün çok güzelleşti, lekelerin gitmiş,yüzüne naptın diye soranlar bolca var hatta burda bir arkadaşı daha yönlendirdim memnun suan sonucunu bekliyorum umarım memnun kalır kurtulur

Geçmiş olsun .. Evet haklısınız dr a gorunmekte fayda var sonuçta yüz bölgrsi önrmli :KK43::KK43:

Çok tesekkürler gerçekten iyi doktoru bulmak şart..
Ben memnunum şuan yine lekelerimden kurtulmuş vaziyetteyim kremi bırakınca bakıcam yeniden oluşacak mı?
İzlicem cildimi malesef ki güneşe mağzur kalıcam tatilde koruyabildiğim kadar korucam bakalım

Ben balkona bile çıkmıyorum şuan koruyucusuz.. :) sizde oyle yapın :KK66:

Ben resim atıcam demiştim ama bıyık gibi leke olan resimlerim baska bir hafıza kartında olduğundan ve ben onu bulamadığımdan atamadım :KK43:
ama düşünün işte yanak bölgemde alnımda ve bıyık bölgemde lekelerim vardı gölge gibi

şuanki yüzüm (kremden sonra)

Gerçekten lekelerim yok dencek kadar azaldı ki fondotensiz çıkamıyordum tekrar nüksetmez umarım

(bu konuyu açtığımda kullandım bu kremi 2 yıl sonra nüksetti şuan yine kullanıyorum ama belirttiğim gibi bnm ki içten gelen bişi sanırsam mantardan oluyormuş)

şuan bırakın fondoteni nemlendirici bile sürmüyorum yüzüm gayet iyi durumda görüldüğü üzere

Ben balkona bile çıkmıyorum şuan koruyucusuz.. :) sizde oyle yapın :KK66:

En doğrusu bu güneş çok fena normalde vücudumda leke yoktu geçen yaz denizde omuzumda bi kaç leke oldu ki çıkınca hep gölgede oturdum güneşten korunmak lazım

Evet yok gibi bakın bende bi eski halini koyayım suan daha iyi ama yok gibi değil.. $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403327786.749363.jpg

Ruks cnm seninkide benim gibiymiş
Senin lekeler belli bir yerdeymiş sanırım yada iyileşmiş halimi?
tekrar aynı lekelerin çıkmaması ümidiyle

ben soyucu kremler kulanmak istemiyorum çünkü lekeler geri geliyormuş expigment zararlıymış

ben soyucu kremler kulanmak istemiyorum çünkü lekeler geri geliyormuş expigment zararlıymış

Benim kremimin içinde bu kremde var fakat hepsinin oranları var soyma yapmıyo sadece rengini açıyo acı,soyulma yok ki.

Veetin bacak bantlarını ince ince bıyık bölgesine olcak şekilde kesiyorum ve sürekli böle slıyorum hiç kararma yaşamadım bi kutusuda bi sene gidio nerdeyse. Veetin bıyık için olan bantları iyi değil ve çok pahalı 😇

•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Girme cahille münakaşaya ya sinirini zıplatır tavana,yada yazık olur adabına .. Mevlana

[15/05 09:54] Cansu: Expigment yuzde 2 lik kllan
[15/05 09:55] Cansu: Bde madecassol sur
[15/05 09:59] Cansu: Bde evicap kapsul her gece patlatp sur yuzune
ben eczanede çalışan arkadaşa sordum bıyık üstünde karartı var doğumdan ssonra çok belirgin oldu diye oda bunları tavsiye etti. Ve güneş kremide sürmemiz lazımmış koruyucu dışarda

Ah aynı sorun bende de var malesef nefret ediyorum. Sirağda dan kaynaklandığını düşünüyorum eskiden iple aldırmaktan çok korkardım ağdayla aldırdım hep ah salak kafam :KK70:

eczaneden alınan kremler herkeste aynı pozitif sonuçlanmayabiliyor
ne zaman bunun bir çözümü olucak

Gecici cozum oldu malesef
İzmire gittim gunes deniz +50kullandigim halde yine lekelerim costu.
Baska bi dr exipigment verdi 1 ay kullandim tırt
Biktim ben kalici cozum yok.

X