biyopsi

seda bal

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
23
4
25
Arkadaslar ben bir defa biyopsi yaptırdım yapanlar acemi olduğu için muhtemelen yapamadılar mamografi istenmişti sonra tekrar biyopsiye karar verildi bu sefer çok acıdı parça alındığını hissettim biyopsiyi yapan doktor bir öncekinde yayma olmuş buna dikkat edelim dedi bu ne demek kötü birsey mi ve birden fazla biyopsi yaptırmak tehlikeli olur mu

Arkadaslar ben bir defa biyopsi yaptırdım yapanlar acemi olduğu için muhtemelen yapamadılar mamografi istenmişti sonra tekrar biyopsiye karar verildi bu sefer çok acıdı parça alındığını hissettim biyopsiyi yapan doktor bir öncekinde yayma olmuş buna dikkat edelim dedi bu ne demek kötü birsey mi ve birden fazla biyopsi yaptırmak tehlikeli olur mu
Ne gibi şikayetleriniz vardı. Benimde yaptırmam gerekiyor

Troide üç dört defa bile yapılıyor meme için bilmiyorum istersen dr a sor bende merak ettim koltuk altında lenf den mi alindi yoksa kitle vs mi brads kaç çıktı birsey yoktur inşallah mamgrofi de belli olmamış mı

Mamografi çekmedi ultason çekti sonra şüphelendiği şeylere biyopsi yaptı sonuç bekliyorum. Çok canım acıdı bence sert ve kötü huylu birsey

X