Biz 1 bebek için canımızı veririz ama hadi destek verin 3 çocuk yapalım...

Birisinden duydum kıskanmak gerekliymiş:
Çocuğunuz var mı diye sordu bayan
"Yok" dedim
"Kıskanç değilsiniz galiba gördüğüm kadarıyla" dedi
"Hayır hiç kıskanmayı beceremem ki" dedim
Size birşey diyeyim mi kıskanın dedi kimin çocuğu olursa onu kıskanın dedi kıskanınca Allah verirmiş dedi

Bundan sonra birde öyle deneyelim bakalım becerebilirsek tabi
Mevlam herkese melek kokusunu tattır Allahım

kıskanmak doğru belki de :)
bir arkadaşım 5 yıllık evli olmuyordu bebeği çokta üstüne gitmediler gerçi sadece 1 kere aşılama yaptırdı
sebepsiz infertiliteydi geçen ay tüp tedavisine başladı bugün öğrendim hamileymiş yani tedaviden olumlu sonuç almış
Allah tamamına erdirsin inşallah
bu dediğim arkadaş bir yakınını kıskanıyordu hemde öyle böyle değil
bende bu arkadaşımımı kıskansan ne :KK1: kendisi benden 2 sene sonra evlendi ..

bir arkadaşım 5 yıllık evli olmuyordu bebeği çokta üstüne gitmediler gerçi sadece 1 kere aşılama yaptırdı
sebepsiz infertiliteydi geçen ay tüp tedavisine başladı bugün öğrendim hamileymiş yani tedaviden olumlu sonuç almış
Merhabalar
Madem konu kıskançlığa geldi bende anlatmak isterim başımdan geçenleri
Ozamanlar üç yıllık filan evliyim ama onca tedavi aşılama hamile kalamıyorum artık ipin ucunu bırakmıştım. Kurban bayramında eşimin amcasının oğlu ve eşi geldi. Onlar bizden sonra evlenmişti ve kız hamileydi 5 aylıktı yanlış hatırlamıyorsam. Kızın öyle bir yürüyüşü vardı sanki bebek düşecek o eliyle kurtaracak o şekildeydi. Bebeğe şunu aldık bebeğe bunu aldık o anlatıyo ben dinliyorum ama ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Benim ezikliğimi gördükçe iyice sıkıştırıyor beni. Her neyse o zaman onu o kadar kıskandımki anlatamam Allaha dua ettim yarabbim bunların yanında beni küçük düşürme diye. Aradan 15 yada 20 gün geçti geçmedi hamile olduğumu öğrendim dünyalar benim olmuştu. Şimdide ikinci çocuk için uğraşıyoruz olmuyor. Yine birinimi kıskansam ne yapsam acaba :KK52::KK52::KK52::KK52:

5.tüp bebek denememin sonucundan da negatif aldım:KK14: maalesef....
Başbakana gidecek olan mektuplar gittimi ,sonuç ne oldu merak :26::26:ediyorum....
bugüne kadar 5 tüp bebek denemesi yaşadım her defasında umut ettim:KK49::emir_bebek: çıktım yola ama sonu hep hüsran :KK43::KK43: oldu maddi yıkım ise cabası:KK50::KK50:
şimdi bir denemeyi daha nasıl yaptırırız bilemiyorum....
ama bu tedavi bu kadar masraflı olmasa hiç düşünmeden yaptırabilir insan......

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/584495-sevgili-gunluk-2013-a-163.html#post31229862

Son düzenleme:
5.tüp bebek denememin sonucundan da negatif aldım:KK14: maalesef....
Başbakana gidecek olan mektuplar gittimi ,sonuç ne oldu merak :26::26:ediyorum....
bugüne kadar 5 tüp bebek denemesi yaşadım her defasında umut ettim:KK49::emir_bebek: çıktım yola ama sonu hep hüsran :KK43::KK43: oldu maddi yıkım ise cabası:KK50::KK50:
şimdi bir denemeyi daha nasıl yaptırırız bilemiyorum....
ama bu tedavi bu kadar masraflı olmasa hiç düşünmeden yaptırabilir insan......

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/584495-sevgili-gunluk-2013-a-163.html#post31229862

melekçim geçmiş olsun mu denir ne denir bilemiyorum..ilk çocuklarım ikiz,tüp bebek yöntemiyle anne oldum.eşimde de bende de sorun vardı ve çocuğumuzun olması pek tek mümkün değildi..ve şu an normal yollardan tekrar hamileyim,hayatımın şokunu yaşıyorum..hiç beklemiyorduk..normal bir hamilelik olmayabilir çünkü bazı sorunlar yaşıyorum kese küçük falan gibi ama sonuçta tedavisiz hamile kalabildim bunu görmüş oldum..

yani imkansız hiçbir şey yok,biliyorum şu ada canın çok yanıyor ne desem sana boş gelecek ama umudunu sakın yitirme canım..

ben bu konuyla ilgili kazene 2 gün önce msj atmıştım ve ilgilendiğini söyledi yani işin peşini bırakmış değil :)

melekçim geçmiş olsun mu denir ne denir bilemiyorum..ilk çocuklarım ikiz,tüp bebek yöntemiyle anne oldum.eşimde de bende de sorun vardı ve çocuğumuzun olması pek tek mümkün değildi..ve şu an normal yollardan tekrar hamileyim,hayatımın şokunu yaşıyorum..hiç beklemiyorduk..normal bir hamilelik olmayabilir çünkü bazı sorunlar yaşıyorum kese küçük falan gibi ama sonuçta tedavisiz hamile kalabildim bunu görmüş oldum..

yani imkansız hiçbir şey yok,biliyorum şu ada canın çok yanıyor ne desem sana boş gelecek ama umudunu sakın yitirme canım..

ben bu konuyla ilgili kazene 2 gün önce msj atmıştım ve ilgilendiğini söyledi yani işin peşini bırakmış değil :)
SAĞOL CANIM...çok üzüldüm çok ağladım:KK43: hala daha da içim yanıyo :KK14::KK14:ama yinede sağlığımız yerinde diye şükrediyorum halime....hamile olduğunu okuyunca çok şaşırdım....demekki ALLAH ol dedimi oluyomuş inş bigün bana ve tüm bekleyenlerede ol der RABBİM......
inş canım bebeğin güzel güzel gelişir ve kucağına alırsın 9 ay sonra....çok sevindim:KK16::KK16:

Son düzenleme:

Merhabalar
Madem konu kıskançlığa geldi bende anlatmak isterim başımdan geçenleri
Ozamanlar üç yıllık filan evliyim ama onca tedavi aşılama hamile kalamıyorum artık ipin ucunu bırakmıştım. Kurban bayramında eşimin amcasının oğlu ve eşi geldi. Onlar bizden sonra evlenmişti ve kız hamileydi 5 aylıktı yanlış hatırlamıyorsam. Kızın öyle bir yürüyüşü vardı sanki bebek düşecek o eliyle kurtaracak o şekildeydi. Bebeğe şunu aldık bebeğe bunu aldık o anlatıyo ben dinliyorum ama ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Benim ezikliğimi gördükçe iyice sıkıştırıyor beni. Her neyse o zaman onu o kadar kıskandımki anlatamam Allaha dua ettim yarabbim bunların yanında beni küçük düşürme diye. Aradan 15 yada 20 gün geçti geçmedi hamile olduğumu öğrendim dünyalar benim olmuştu. Şimdide ikinci çocuk için uğraşıyoruz olmuyor. Yine birinimi kıskansam ne yapsam acaba :KK52::KK52::KK52::KK52:

Ben Temmuzun 7 sinde ve 8 inde ardı ardına iki kişiyi duydum hamile diye arkadaşlar kıskanmaya çalışıyorum neden se yürek beceremiyorum. Biri kuzenim onun 7 yıl olmadı tam tüp bebek tedavisine başlayacaklardı kendiliğinden hamile kaldı. Kızı oldu 1,5 yaşlarında şu an sanırım olmaz diye korunmadılar tekrar hamile kalmış. Kafadan atmak ve kıskanmak bunu öğrenmiş olduk burada. Hadi hayırlısı Zaten olmayanların yanında hamile olanlar bir havalarda oluyor sanki herşeyin sorumlusu bizlermişiz gibi bir hava oluyor nasıl işse...

Ay biz kutsal varlıklarız ay bebeğim sana bişi olmasın gerine gerine yürümeler bunlar en çok da yakınlar tarafından yapılıyor...
Bazen diyorum hiç olmayacak gibilerin olduysa bizimde olur elbet diye ama bilmem ki. Rabbim bizleri küçük düşürmesin evlatsız koymasın dilerim

kader arkadaşlarım bizimde yüzümüz gülecek bu sıkıntıların sonunda en güzeline sahip olacağız ALLAHın izni ile..

bu konu ile ilgili yeni bi gelişme varmı :26:mektuplar ulaştımı yetkililere......

merakla bekliyoruz bizde:26::26::26::26::26::26::26::26::26::26:

melekcim en son kazen ilgili mercilere dosyamızı mail olarak yollamıştı onun dışında bilgim yok...
inşallah güzel haberlerle dönüş yapar bize:KK16::KK16::KK16:
sağol canım .....
inş güzel haberlerle dönüş olur dediğin gibi......

arkadaşlar ankalife 'nin sayfasını sürekli takip eden biriyim bir süredir bakmıyordum ve dün gece bi bakayım dedim ve ne göreyim '' ankalife kök hücre çalışmalarına başlamış ve bakanlıktan onay almış zaten ankalife kök hücre çalışmalarında geçen yıl ödül almış bi merkez dün gece de onu görünce şoklara girdim inşallah doğrudur ama yanlış olsa adamlar ana sayfalarında öyle kabak gibi paylaşım yapmazlardı.inşallah yavrularımıza kavuşacağımız gün gelmiştir arkadaşlar.isterseniz girip bi bakın...

arkadaşlar ankalife 'nin sayfasını sürekli takip eden biriyim bir süredir bakmıyordum ve dün gece bi bakayım dedim ve ne göreyim '' ankalife kök hücre çalışmalarına başlamış ve bakanlıktan onay almış zaten ankalife kök hücre çalışmalarında geçen yıl ödül almış bi merkez dün gece de onu görünce şoklara girdim inşallah doğrudur ama yanlış olsa adamlar ana sayfalarında öyle kabak gibi paylaşım yapmazlardı.inşallah yavrularımıza kavuşacağımız gün gelmiştir arkadaşlar.isterseniz girip bi bakın...

canım geçenlerde başka bir formda bende okudum doğru sanırım inşşş bir çok kişiye umut olacak

hadi hayırlısı....şu antalyada rahim transfer edilen ve tüp bebekle hamiş kalan bayandan haber var mı acaba? en son hamişliği devam ediyordu? bazen kısmetten öteye geçilmediğini çok iyi anlıyorum ama yapılan çalışmaları da sonuna kadar destekliyorum...çünkü her yeni gelişme bizler için umut ışığı....

Merhaba
Bu sabah yeniden telefon ettim ve rica ettim olumlu veya olumsuz bize artık bir cevap verin. Olumsuz bile olsa bir cevap vermenizi istiyoruz diye özellikle altını çizdim. Yazıyı yeniden yollamamızı istediler yazı numarasına bakıp sonucu paylaşacaklarmış.

En son gelişme budur arkadaşlar...

X