Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

[sıze=3]merhaba kızlarrrr :KK37::KK37::KK37:

Sabahtan beri mağazadayım.. Indirim günü + bayram yoğunluğu derken geberdimmmm :KK37:
Masama oturup kendi işime yeni başlıyorum :126:

Ama üzücü bişi daha sölücem size :KK59::KK59:

Hamile değilim kesin olarak değilim.. çünkü kırmızılardan önce kahverengi lekelenmeler yaşarım ben.. şuan o aşamadayım.. Kırmızılar ucundan ucundan kendini göstermeye başladı [/sıze]
:KK14::KK14::KK14:

hayırlısı olur inş. canım üzülmece yok sabırla beklemece var :44::44::44:

Sabahtan beri mağazadayım.. Indirim günü + bayram yoğunluğu derken geberdimmmm :KK37:

Hamile değilim kesin olarak değilim.. çünkü kırmızılardan önce kahverengi lekelenmeler yaşarım ben.. şuan o aşamadayım.. Kırmızılar ucundan ucundan kendini göstermeye başladı [/sıze]

Kiz bende seni sordum simdi
Hay o kirmizilar bennn
Saglik olsun bitanem .kendini alisverise vermisin
Ayy bende magazalari talan etmek istiyorum

canımmm üzme kendini lütfen herşeyin hayırlısı olsun inş fazla bekletmeden gelecektir tatlı bebişin...

hamileliğimde ben de topuklu ayakkabı giyeceğim innnşallahhhh :KK16::KK16: ama şuan hamileysen riskli dönemdesin 1, halay çekmeye gidiyorsun 2. yani gidip oturucam dersen topukluyu giy derim ama anladığım o ki popon yeryüzü görmeyecek :KK1::KK1:
Sen cok akilli bir kadinsin canim.. :KK34::KK34: bana muzik yeter..
canım yakınlarda alacağım hiç eczane yok yaaa iştetyimde şimdi öğle arası ovulasyonum vardı onu yapayım dedim ama sıvıya dikkat etmeden onda silik cıktı ne bileyim umudum kırıldı çünkü cok koyu olursa gebelik olabiliyormuş hayırlısı.
Hayirlisi bekliycen yada kocisi yoluyican test almaya..

inş bu aydan sonra hiç gelsin ( 9 ay ) biz böyle üzüldükçe değerlerimi artıyor ne oluyor ne bu naz yaa :KK43:

Hic iyi degilim yaa.. sikintiliyim nasil desem..
kirmizilar yolda kesin.. :KK14::KK14::KK14:

canım Allah kabul etsin Rabbim dualarını kabul etsin sana ve bebeğine sağlıklı hayırlı ömürler versin...:KK49::KK49:

amin cnm inşallahhhhhh, sizin bebişlerinizle birlikte büyütmeyi de nasip eder Rabbim inşallah...

canım arkadaşımmmm... Allah kabul etsin canım. senin de güzel gönlüne göre versin herşeyi :KK54:

sana da canım ama çıktın galiba ben yetişemeden :79:

deli kız :KK52::KK52: ay çok güldüm yaaa

amin bebişim cümlemizin gönlüne göre versin Rabbim. içime dogdu bikaç kişi, biri de sen inşallah gelecek ay alırız hamiş haberlerinizi

Benimkilerde yolda canim ama cok rahatim nedense ya bu ayHer ay aglayan bennnAma sen niye oyle dusundun simdi testte yapmadin
Ne bilim canim.. boyle bi kotu oldum..
kuzum valla ben belitri aramıyom direk adet olcam belli içimi kazıyo bu sancı kemiklerim ağrıyo ya....:KK76::KK76:
Bende aramiyorum ama sikintiliyim.. benim adet belirtisi bir sivilcem var hep birtane olur bu sefer yok.. ama bilmiyorum zeycanim cok kotu oldum simdi...

Ins bebiş vardir canım bnm

Rabbim yardımcın olsun canım. inşallah hayırlısıyla bebek haberini almayı nasip etsin sana

Insallah canim guzel haberlerle gell
Bebis yoksada ilaclarini al yeni hazirliklar yapariz bomba gibi hazirlanirizz

insalah canlarim kani werdim sonucunu bekliyorum 4bucukta ciacak hayirlsiyla bakalim artik ama hic umidim yok felKet streste yaptim burd beklerken

aaaaaaaa aşk olsun yani ben sizi motive etmek için bir sürü şebeklik yapıyorum sen yine karamsara bağladın bebecim, kızacam şimdi...

bebeciimmm... iyiyim demek istiyorum.. hamileyim bebegim var.. :26::26:
kirmizilar var yaa.. sen onalara kiz..

dur bakalım hele bi gelsin kırmızılar gelecekse... hem bu ay olmazsa bi dahaki ay gelecek bebişler...

Ne bilim canim.. boyle bi kotu oldum..

Bende aramiyorum ama sikintiliyim.. benim adet belirtisi bir sivilcem var hep birtane olur bu sefer yok.. ama bilmiyorum zeycanim cok kotu oldum simdi...

al benden de o kadar canım ya bu kadar erken olması sıkıntılı...:KK25::KK25:

X