Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

Sen cok akilli bir kadinsin canim.. :KK34::KK34: bana muzik yeter..

Hayirlisi bekliycen yada kocisi yoluyican test almaya..

teşekkür ederim bitanemmmm
Hic iyi degilim yaa.. sikintiliyim nasil desem..
kirmizilar yolda kesin.. :KK14::KK14::KK14:
canım kıyamam ya. keşke senş rahatlatacak bişeyler yapabilsem ama ben de bu durumları yaşadığım için biliyorum... nolur sıkma kendini. bu akşamki eğlencene odaklanmaya çalış. süslen püslen... fıssstık gibi ol :KK34:

kuzum valla ben belitri aramıyom direk adet olcam belli içimi kazıyo bu sancı kemiklerim ağrıyo ya....:KK76::KK76:
off zeycanım ya... nerden geldi bu ağrılar :KK31:

amin cnm inşallahhhhhh, sizin bebişlerinizle birlikte büyütmeyi de nasip eder Rabbim inşallah...
amin bebişim cümlemizin gönlüne göre versin Rabbim. içime dogdu bikaç kişi, biri de sen inşallah gelecek ay alırız hamiş haberlerinizi

canım benim. inşallah Rabbimin bir lutfu olarak içine doğmuştur canım benim. Allah senden razı olsun. herdefasında dua ediyorsun bizim için. sen de hayırlısıyla sağlıkla kucağına al güzel yavrunu :KK16::KK16: buarada avatar eklemek istemişsin sanırım. kullanıcı kontrol panelinden avatarını değiştir diye bir seçenek var. orda resim seç diye bişey çıkıyor onu tıkla resmini seç sonra değişklikleri kaydet de canımın içi :KK54::KK54:

Kiz bende seni sordum simdi
Hay o kirmizilar bennn
Saglik olsun bitanem .kendini alisverise vermisin
Ayy bende magazalari talan etmek istiyorum
Öyle tabi canım Rabbimin takdiri.. :KK31::KK31:
sağlıklı sıhhatli olsunlarda.. bekleriz napalım doğru zamanın gelmesini :KK31::KK31:
ben mağaza talan edemiorum cnm iş yerinde mecburiyeten çıktım markete.. yoğunluk başladı diye :26:

hayırlısı olur inş. canım üzülmece yok sabırla beklemece var :44::44::44:
öle zeycanım.. sabır çekmeye devam :26:

Hic iyi degilim yaa.. sikintiliyim nasil desem..
kirmizilar yolda kesin.. :KK14::KK14::KK14:
üzülme canımm... hoş bende morelman çöküklerdeyim ama napim hayırlısı bölemiş diyip yatıştırıyorum kendimi :26:

dur bakalım hele bi gelsin kırmızılar gelecekse... hem bu ay olmazsa bi dahaki ay gelecek bebişler...

ewet cnm diğer aya kaldı umutlar :KK37::KK37:

amin cnm inşallahhhhhh, sizin bebişlerinizle birlikte büyütmeyi de nasip eder Rabbim inşallah...

amin bebişim cümlemizin gönlüne göre versin Rabbim. içime dogdu bikaç kişi, biri de sen inşallah gelecek ay alırız hamiş haberlerinizi

Diğerlerinin icinde ben var mıyım

canım kıyamam ya. keşke senş rahatlatacak bişeyler yapabilsem ama ben de bu durumları yaşadığım için biliyorum... nolur sıkma kendini. bu akşamki eğlencene odaklanmaya çalış. süslen püslen... fıssstık gibi ol :KK34:

canım benim. inşallah Rabbimin bir lutfu olarak içine doğmuştur canım benim. Allah senden razı olsun. herdefasında dua ediyorsun bizim için. sen de hayırlısıyla sağlıkla kucağına al güzel yavrunu :KK16::KK16: buarada avatar eklemek istemişsin sanırım. kullanıcı kontrol panelinden avatarını değiştir diye bir seçenek var. orda resim seç diye bişey çıkıyor onu tıkla resmini seç sonra değişklikleri kaydet de canımın içi :KK54::KK54:
gerçekleri kabullenmem gerek canım ne yapayım Rabbim böle istediyse....hayırlısı demek ki...:KK9::KK9:

Diğerlerinin icinde ben var mıyım

varsın cnm bugün yazmıştım ya sana...

Öyle tabi canım Rabbimin takdiri.. :KK31::KK31:
sağlıklı sıhhatli olsunlarda.. bekleriz napalım doğru zamanın gelmesini :KK31::KK31:
ben mağaza talan edemiorum cnm iş yerinde mecburiyeten çıktım markete.. yoğunluk başladı diye :26:

öle zeycanım.. sabır çekmeye devam :26:

üzülme canımm... hoş bende morelman çöküklerdeyim ama napim hayırlısı bölemiş diyip yatıştırıyorum kendimi :26:

ewet cnm diğer aya kaldı umutlar :KK37::KK37:

bebişin gelmesi 1 ay daha yaklaştı en kötü ihtimalle cnm...

iyi ki varsınız kızlar ya...hayır ben ayarları yanlış seçtim sanırım. fotoyu sadece kayıtlı kullanıcılara açmak istemiştim de...deneyeyim bi daha bari :) saol bu arada

insalah canlarim kani werdim sonucunu bekliyorum 4bucukta ciacak hayirlsiyla bakalim artik ama hic umidim yok felKet streste yaptim burd beklerken
Ins bebisli bi haber alırsın canım:))
varsın cnm bugün yazmıştım ya sana...

bebişin gelmesi 1 ay daha yaklaştı en kötü ihtimalle cnm...

iyi ki varsınız kızlar ya...hayır ben ayarları yanlış seçtim sanırım. fotoyu sadece kayıtlı kullanıcılara açmak istemiştim de...deneyeyim bi daha bari :) saol bu arada

Ayyyyy evet yaa demekki yeniden duymakbistemisim ehuehu
Kızlarrrr tahlil sonucumuz çıktı herseyyyyyy temizzzzzx bi engelimizzz yokkk yuppyy cok mutlu oldum yaaa

battaşmışız, canım sen ovu testimi kullanıyosun, ve adet döngün nekadar??

hicbisey kullanmıorum.
cunku benım o gun cok bariz belli oluo,hiisedilio.
ben hep kacardım o gun esimden.
ilk kez dun korka korka birazcık yaptık.
hayırlısı ya!

Ins bebisli bi haber alırsın canım:))

Ayyyyy evet yaa demekki yeniden duymakbistemisim ehuehu
Kızlarrrr tahlil sonucumuz çıktı herseyyyyyy temizzzzzx bi engelimizzz yokkk yuppyy cok mutlu oldum yaaa

canım gözün aydın çok güzel bi haber ay canım ya çok sevindim darısı benim kocama inş.:KK49::KK49:

X