Biz bu durumdan memnun deiliz...Bakalm siz ne diyceksiniz...

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
kızlar kuzenımın sözlüsü istanbulda öğretmenik yapıyo.. ve hemen hemen her akşam dışarı gezmeye cakıyo 11 -12 ye kadar... kuzenim bu durumdan hoşlanmıyo...sizce sözlüsünün her aksam dısarı cıkması normalmı

neden sözlüsünüde yanına alıp gezmiyor....bunlar sözlü ailesi izin verebilir.... geç saat değilde

daha erken saatlerde dönebilirler.......demekki sözlenmeden öncede bol bol geziyormuş şimdi

eski alışkanlıkları devam ediyor..... bence bu illa biriyle buluşuyor değilde alışkanlıkları

devam ediyor diyelimmmm

şimdi bi kere bir insan her gün hergün çıkmaz o kısımda bi yanlışlık var.
ikincisi bu cocuk hep böylemiymiş yoksa yeni mi huy edinmiş bunu?

aksam nereye cıkıyor boyle ıstanbuldah ayat ucuzd a degıl kı bı ogretmen ıcın gezıp tozuyo dıcem ama nasıl .

Hep böyle bir adamsa
Ya bu deveyi güdecek ya bu diyardan gidecek..
Kuzenin rahatsızsa sözlüsü dışarı çıkma işini bu kadar sık yapmayabilir..
Kendi içinde sinirlenmek yerine bu konuyu sözlüsüne açsın.
Seven insanlar ortak payda da buluşmayı bilecektir elbet..

kızlar bence normal yani erkeğin evde yapabilceği alan cok dar kısıtlı bi de aileyle yaşıosa daha kısıtlı bnce kötü bişey yok bunda . Benimde erkek arkadasım eve cafeden 12yi geçerek gidiyo ben hiç sorun etmiyorum

gezmeyi seven biri demekki hep kötü düşünmeyelim kuzeninde takılsın beraber gezsinler zemuszemus alışkanlıklarını değiştirmeye çalışırsa ciddi yara alır ilişkileri. mesela bana pazarları dışarı çıkmayacaksın diodu benimki. neymiş iti kopuğu o gün çok oluyomuş:eek:lmaz: haklı çıktı ama gücüme gitti ne demek dışarı çıkmayacaksın tatilim benm bal gibi de çıkarım dedim az gerginlk yaşamadık.artık beraber geziyoruz sorun kalmıo zaten eskisi gibi takıntılıda değil

bırde arkadaşlar baskı yapıyorlar.gelsene etsene eskiden de böyleyse bu adam sözlendi diye arkadaşlarını sılemez,alışkanlıklarından vazgeçemez.ve gerçekten evde yapabileceği şeyler sınırlı erkeklerin yada insan dışarda daha rahat oluyor.oyuzdendır bence gayet normal.

ya kuzenin şöyle yapsa sözlüsüne hitaben

"Canım sen şimdi böyle geç saatlere kadar geziyorsun eyvallah sana evde otur diyemem ama evlendiğimiz zaman çocuklarımız oldugu zamanda mı böyle olacak...Seninle evde güzel vakitler geçiremiycekmiyiz film izliyemiycekmyiz mesela veya dışarı beraber çıkıp gezemiycekmiyiz ben bunlardan endişeliyim arkadşların çağırıyordur veya başka bişey olabilir sana güveniyorum .....birlikte bir hayatı paylaşıcaz ama ikimizinde bireysel bi hayatlarımız var bunları dozunda tutmamız lazım...Benimde var arkadaşlarım ben onlarla görüşücem tabii ki ama dozunda olucak sen de göüşüceksin ve bu da dozunda olmalı evlilik ikimizede kaçınılmaz sorumluluklar yükleyecek bu konularda tedirginim evlendikten sonrada böyle olursan diye ne yapalım ne düşünüyorsun "

diyebilr heralde ama kafasına kakarak cadılık yaparak değil de böyle derdini paylaşıyormuş sorunları çözmeye çalışıyormuş edasıyla konuşarak halledeilebilir diye düşünüyorum.Biz kadın milletinin dilimizle yapamayacağımız şey yok sakinleştiredebiliriz cinnet geçirmesine de sebep olabilriz herşey bizim elimizde :eek: yani demem o ki Cadıyım...Cadısın...Cadıı

hep böyleymiş ..kuzenım acayıp sınırlenıyo bu duruma

adam hep böyle imişzemuszemus

yalnız başına evde sıkılıyordur, kafasını dağıtmak onunda hakkı değil mi? niye sinirleniyor ki... ha baştan böyle değildi ise o zaman söz sahibi olabilirdi...:umursamaz:

kimlerle gezdiğinden haberiniz varsa sorun yokzemuszemus

Biz kadın milletinin dilimizle yapamayacağımız şey yok sakinleştiredebiliriz cinnet geçirmesine de sebep olabilriz herşey bizim elimizde yani demem o ki Cadıyım...Cadısın...Cadıı

klasik erkek arkadaşımın lafı.kaydirigubbakcemile3

Biz kadın milletinin dilimizle yapamayacağımız şey yok sakinleştiredebiliriz cinnet geçirmesine de sebep olabilriz herşey bizim elimizde yani demem o ki Cadıyım...Cadısın...Cadıı

klasik erkek arkadaşımın lafı.kaydirigubbakcemile3

doğru değil mi ama biz hatun milleti istedik mi herşeyi yaparız

valla tebrikler erkek arkadaşına da kadınları çözmüş :) sırtı yere gelmez sengözlerimebaksanab

Niye sinirleniyorki?

Günümüzde 15-16 yasindaki kizlar bile saat kaclara kadar disarda arkadas gruplari ile takiliyorlar....genc bekar erkek evdemi oturacak? Iyi birde bi kahve yapsin annesi ile naber komsu oynasinlar.....:nazar:

Olmaz güzelim...simdiden böyle triplere girmesin kuzenin....evde kendi kendine sinirlenip catlayacagina oda bekar günlerinin tadini cikarsin....bak sözlüsü ne güzel cikariyorzemuszemus

X