Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Bize yakin yeni bir yer acilmis.

Ekonomiye destek olsun, esnafa yardim olsun dedim, kotu mu dedim 😭🤓🤪

Is yerine goturdum bugun de buyuk bir paket 😀 misyonerlik tamam 🤓

Bundan da firindan yeni cikmis bahaneler 🤪
Ben kv nin baklavasini yedikden sonra basla baklava yememeye karar verdim 🥲 sirf onun icin TR e gidilir 🤣

Yok canım. Bu hafta izin verdiysek tartı da almamaliyiz diye düşündüm. Bazı arkadaslar aylık sonuca yaklaşıyor çünkü. Pazartesi yine sıfırdan başlamış oluruz
Bayram icimizden geçti yeminle Allah razı olsun valla daha bı de regl olacam eli kulağında tartı benimle kafa bulacak düzeye ulaştı iyice şu an çok mutlu oldum yeminle 🙃

Merhaba kizlar

Ben regl oldum rahatladim 😀
Sporu ektim, esimin do-it-yourself projesine destek veriyorum 😂 ahsap bir masa sandalye takimimiz var, baya kotu durumda. Onu once temizleyip (yosunlu mosunlu), sonra zimparalayip verniklicez.
Bence kol çalışmasına girer 😇 benim gibi is yapmayan insana bunca temizlik cok. Ama eller mahvoldu 😭 yazik onca kreme 😭

Bayram icimizden geçti yeminle Allah razı olsun valla daha bı de regl olacam eli kulağında tartı benimle kafa bulacak düzeye ulaştı iyice şu an çok mutlu oldum yeminle 🙃
Kendiniz de tartilmayin bence bir dahaki salıya 15 günlük sonucu görmüş olursunuz. Sürprizli olur belki. Tahminim hepimiz kilo aldığımızı düşünüyoruz ama sabitiz gibi de. Öyle hissediyorum 😅 Bakalım artık vücuda giren tuzu şekeri atarız inşallah bu hafta

Herkese şeker gibi bayramlar 🍭🤗♥️

⚔️ 16 / 23 Nisan Yıldız Savaşçıları ⚔️

Tank Girl 💣 'den asliogretmen asliogretmen
Elektra Natchios 👠 @Gonulmeyvesi 'ne karşı 💥

Eki Görüntüle 3413886

Black Canary
🔥 @teacher_as
Süperwoman ⚡'dan @Fateb 'e karşı 💥

Eki Görüntüle 3413887
Teşekkür ederim çokom, emeğine sağlık 💕
Ayyy hemde asli öğretmenleee
Çok heyecanliii😍😍😍
ya ne tatlısın sen 🥰 inşallah güzel sonuçlar alırız 😘
Yok canım. Bu hafta izin verdiysek tartı da almamaliyiz diye düşündüm. Bazı arkadaslar aylık sonuca yaklaşıyor çünkü. Pazartesi yine sıfırdan başlamış oluruz
harika bir karar çokommm, çok teşekkür ederiz. 💕

İyi Geceler Canlarım🌙

13 Nisan Menü ve Spor Bildirimi

11.30 : 1 domates, yarım kk kadar peynir, 5 zeytin, 1 elma, 1 dilim ekmek

17.00: 4 yk spagetti makarna, 1 kase yoğurt

2,5 litre su

11.000 adım 🏃🏼‍♀️

20 dakika açık hava bisiklet sürme 🚴‍♀️

Chocolita Chocolita 💕

Merhaba kizlar

Ben regl oldum rahatladim 😀
Sporu ektim, esimin do-it-yourself projesine destek veriyorum 😂 ahsap bir masa sandalye takimimiz var, baya kotu durumda. Onu once temizleyip (yosunlu mosunlu), sonra zimparalayip verniklicez.
Bence kol çalışmasına girer 😇 benim gibi is yapmayan insana bunca temizlik cok. Ama eller mahvoldu 😭 yazik onca kreme 😭
Yenileme dönüştürme çalışmalarına bayılırım 😍

Kendiniz de tartilmayin bence bir dahaki salıya 15 günlük sonucu görmüş olursunuz. Sürprizli olur belki. Tahminim hepimiz kilo aldığımızı düşünüyoruz ama sabitiz gibi de. Öyle hissediyorum 😅 Bakalım artık vücuda giren tuzu şekeri atarız inşallah bu hafta
normalde goz ucuylada olsa tartilirdim ama turkiyedetken hic aklıma gelmedigi gibi fırsatimda olmadi benimde buyuk bir supriz olmaz umarim,cok abartmadım ama yolculuk ,regl ,bayram derken hersey olabilir 🫣 tabi burda normalden cok daha fazla yürüyorum

X