Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Iyi geceler ,

Sabah 10.30
Bir dilim tt ekmek
Bikac küp tofu
Salata
Menemen
5 6 zeytin

Ara 14.0
Bi kücük muz

16.
Bi kuru dolma

18.30
2 kücük icli köfte

Bugun evde olmayinca uygun olan anca bunlardi bunlari yedim.
Su 1 litre
Adim s
Adim 3185
Dutt Dutt
Chocolita Chocolita

Yarin daha iyi olur umarim.

Merhabalar
5 Mayıs, Pazar günü
Menüm
Kahvaltı
*sahanda yumurta(2 yumurta ile)
*4 zeytin
*1 dilim beyaz peynir
*1 tatlı kaşığı bal
*1 çay kaşığı tereyağı
*1 dilim tam buğday ekmeği
Akşam yemeği
*1 lahmacun
*ayran
*salata
Su:1,5 lt.
Adımlarım:4213
Chocolita Chocolita

Eklentiler

• 1000032384.jpg
    1000032384.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 6
İyi geceler kızlar mide problemi yaşadığım için çok bisey yemedim bugün hiç yemedim desem yeridir yemedi sayın beni
Uyanınca 500 ml su
Kahvaltı iki çatal peynir +1 bardak çay + 2 dilim ekmek+ 1 yk sogus
Öğle yok
Akşam yarım kaseden az çorba
Ara 1 fincan dibek kahvesi
1 tk kudret narı macunu ( evlerden uzak tadı berbat bacimsular mecbur kaldım yedim yemeye devam sindirim ve mide problemine iyi geliyormuş içinde şeker falan yok macunu dediğime bakmayın zıkkımın kökü gibi bisey)
Su 1.5 ancak içtim o da zorla
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• 20240505_232400.jpg
    20240505_232400.jpg
    121,6 KB · Görüntüleme: 5
İyi geceler kızlar mide problemi yaşadığım için çok bisey yemedim bugün hiç yemedim desem yeridir yemedi sayın beni
Uyanınca 500 ml su
Kahvaltı iki çatal peynir +1 bardak çay + 2 dilim ekmek+ 1 yk sogus
Öğle yok
Akşam yarım kaseden az çorba
Ara 1 fincan dibek kahvesi
1 tk kudret narı macunu ( evlerden uzak tadı berbat bacimsular mecbur kaldım yedim yemeye devam sindirim ve mide problemine iyi geliyormuş içinde şeker falan yok macunu dediğime bakmayın zıkkımın kökü gibi bisey)
Su 1.5 ancak içtim o da zorla
Chocolita Chocolita Dutt Dutt
Geçmiş olsun canım. Mide yanması mi yaşıyorsun? Su durumda 10.000 adım yine güzel atmışsın

Geçmiş olsun canım. Mide yanması mi yaşıyorsun? Su durumda 10.000 adım yine güzel atmışsın
Şişkinlik mide bulantısı sancı karnım gebe karniyla yarışır yani normalde de göbeğim var ama bu kadar değil reflu de bastırıyor iki kaşık yemek yesem dünyaları yemişim gibi ağrı çekiyorum ve Bi anda bu kadar şiddetlendi valla adım da belki yürürsen acilirim diye attım tartı da gelen rakamla gözlerim yerinden oynadı Bi de depresyon sebebi yeminle

Şişkinlik mide bulantısı sancı karnım gebe karniyla yarışır yani normalde de göbeğim var ama bu kadar değil reflu de bastırıyor iki kaşık yemek yesem dünyaları yemişim gibi ağrı çekiyorum ve Bi anda bu kadar şiddetlendi valla adım da belki yürürsen acilirim diye attım tartı da gelen rakamla gözlerim yerinden oynadı Bi de depresyon sebebi yeminle
Tartinin niye öyle olduğunu biliyorsun en azından. İyileşince oda normale dönecek hiç üzme kendini. İlaç kullanıyor musun

Tartinin niye öyle olduğunu biliyorsun en azından. İyileşince oda normale dönecek hiç üzme kendini. İlaç kullanıyor musun
Kudret narı macunu aldım şimdilik mideye çok iyi geliyormuş çarşamba doktor randevum var oraya gidene kadar ama yemek yemediğim sürece sıkıntı yok iş yedikten sonra oluyor vücut yeme diye haykırıyor resmen

X