Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Merhaba kizlar, iyi haftalar.

Yarin tarti var diye gunu erken bitireyim dedim :)

Chocolita Chocolita
Sabah
2 dlm ekmekle sandvic, 2 yumurta

Ogle
Buyuk porsiyon mercimek corbasi, 1 dlm ekmek,
Salata

Ara
Meyveli yogurt.

Gece adim aticam. Dutt Dutt kac yapcan kiz, senden 1 fazla yapayim aahahahahaha
13.000 deyim 😂

Pazar gunu menu
11:30 vol dereotlu maydanozlu zeytinyagli avokadolu yumyrta salatasi, peynir(yememem lazim ama bir-iki çatal aldım) roka
Karışık çay
6 PM bahçeden fasülye domatesle taze fasülye, cacık,
Arada incir uyutması. Biraz kalorili ama sıfır rafine şeker. Sadece süt ve incir.
Edit: Kahve ve iki hurmayı yazmayı unutmuşum
Chocolita Chocolita
Adım gece yatmadan iki saat kadar yürüyüp kurtardım biraz ama yine de çok düşük.
10:30 gibi eşime dedim bugün de yürüyemedim, kalk yürü dedi yarım saat, çıktım yukarı 2 saat yürüdüm. Adımların birazı da bugüne kaldı.
7508 adım Dutt Dutt

Eklentiler

• B162E0BF-6778-43A2-BA69-352A9F11FE15.png
    B162E0BF-6778-43A2-BA69-352A9F11FE15.png
    94 KB · Görüntüleme: 9
motivasyon konusmasi dersen var, adim dersen var :KK53:

ne yok, eksi yok :sus:
Eksi konusu çok karmaşık. tabii ki eksi istiyoruz ama bazen yağlar kasa dönüşürken de çok kilo kaybetmeyebiliyoruz. ben de bu hafta çok mutlu değilim 500 versem şükür edeceğim

Eksi konusu çok karmaşık. tabii ki eksi istiyoruz ama bazen yağlar kasa dönüşürken de çok kilo kaybetmeyebiliyoruz. ben de bu hafta çok mutlu değilim 500 versem şükür edeceğim

Yok ben zaten az versem kabulum 😅, ama kalori saymadikca goremicem eksiyi anlasilan 🙃

Ben uzun zamandir diyet topiklerinde oldugum icin biraz relax takilmaya calisiyorum, ama cok rahatlik da zarar tabiki

Yok ben zaten az versem kabulum 😅, ama kalori saymadikca goremicem eksiyi anlasilan 🙃

Ben uzun zamandir diyet topiklerinde oldugum icin biraz relax takilmaya calisiyorum, ama cok rahatlik da zarar tabiki
Bazen düşünüyorum kendi kendime mücadele etmek yerine diyetisyen eşliğinde 2-3 ay takılıp, fazlalıkları verdikten sonra mı kendim dikkat etmeye devam etsem diye. Çünkü bir hesap verme ve parasını ödediğin bir yer daha motive edici olur gibi geliyor.

X