Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Pek aktif olamadim.
2 defa acile yatis yapildi. Dun oglen geldim eve.
Simdide kendi doktoruma gidiyorum.

Istahim hic yok. Galiba buda bazi kan degerlerimi etkiledi

azalmistir semptomplarin diye umuyordum.
Grip mi su anda?
Bu sene herkes cok agir geciriyor, daha cok bagisikligini artirmaya odaklanir belki doktorun.

Haber et bize 😘

Evet okudum, teşekkür ederim inşaallah yarın tartı resmimi atarım. Beraber bol eksilerimiz olsun inşaallah 🌸
İnşallah 🙏 normalde şu an grup sayılarimiz eşit. Ama bir arkadasimiz uzun süreli izin aldı. Sizin de 4-5 kilo fazlaniz olduğunu görünce dönüş yaptım size

Son düzenleme:
Pek aktif olamadim.
2 defa acile yatis yapildi. Dun oglen geldim eve.
Simdide kendi doktoruma gidiyorum.

Istahim hic yok. Galiba buda bazi kan degerlerimi etkiledi
Gecmis olsun Arrietty_ Arrietty_ buralarda kolay kolay yatıs vermezler ,dinleseydin biraz doktorcugunu ne diyor ? Simdi nasıl hissediyorsun

Artık dışarıda yürüyüş yapmak daha keyifli, havalar çok güzel.🌳🌸🌿🚶‍♀️🌸🌿🌳Bahar ağaçları erken açtı maalesef; ama çok güzeller. İçim açılıyor yürürken. Mis gibi kokmaları da cabası.🥰🌸🌿

Eklentiler

• 1000027923.jpg
    1000027923.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 6
Gecmis olsun Arrietty_ Arrietty_ buralarda kolay kolay yatıs vermezler ,dinleseydin biraz doktorcugunu ne diyor ? Simdi nasıl hissediyorsun

Kendi doktorum 2 hafta rapor verdi.
Ara ara var agri. Ama iste enteresan.
Birazda yine depresyonda miyim demiyor degilim. Dusuncemi doktorum ile paylastim. Endiselendigimi vs. Oda rapor verdi

Saolun kizlar

Kendi doktorum 2 hafta rapor verdi.
Ara ara var agri. Ama iste enteresan.
Birazda yine depresyonda miyim demiyor degilim. Dusuncemi doktorum ile paylastim. Endiselendigimi vs. Oda rapor verdi

Saolun kizlar
Çok geçmiş olsun canım. Bu 2 haftalık sürede mümkün olduğunca istirahat etmeye ve vücudunu sıcak tutmaya çalış. İş ortamının yoğunluğu da bazen yoruyor, bir süre uzak kalmak iyi gelecektir.
Dilerim çabuk toparlarsın Arrietty_ Arrietty_
🥰🙏🌸💐🌺🌹🧿🍀

Çok geçmiş olsun canım. Bu 2 haftalık sürede mümkün olduğunca istirahat etmeye ve vücudunu sıcak tutmaya çalış. İş ortamının yoğunluğu da bazen yoruyor, bir süre uzak kalmak iyi gelecektir.
Dilerim çabuk toparlarsın Arrietty_ Arrietty_
🥰🙏🌸💐🌺🌹🧿🍀
Teşekkür ederim. Galiba bunyem dayanamiyor. Bazen 40-50 saat calisip bazi haftalar sadece 16 saat olabiliyor.

Dinlenmeye calisacagim.

X