Bodrum'da tatil?

​2 bin tl ayırabildim 2 kisi icin otel masrafı olarak 5 gece 6 gün düşünüyorum geri kalanını taksit yapsam en fazla 2300 e çıkabilirim sanırım :) ets tur otobuslerl götürüyordur belki yarın bir telefon açar sorarım

Canım sana mesaj attıgım otelın farklı oda seceneklerı var ama standart odası da baya güzel. Biz standart oda aldık ama yer olmayınca bize bir üst odayı verdıler dıyat farkı almadan. Su an kampanya varmıs orda. Bütçene uygun diye düşünüyorum. standart odası ıkı kısı 1777 tl. aksamları bodruma gıtmek ıstersen önunden dolmus gecıyor, bız gıttıgımızde yarım pansıyondu ve yıyecke ıcecek pahalıydı ama hersey dahıle gecmısler neyseki. Birde akyarlar bodrumun en güzel koyu dıyebılırım

Canım sana mesaj attıgım otelın farklı oda seceneklerı var ama standart odası da baya güzel. Biz standart oda aldık ama yer olmayınca bize bir üst odayı verdıler dıyat farkı almadan. Su an kampanya varmıs orda. Bütçene uygun diye düşünüyorum. standart odası ıkı kısı 1777 tl. aksamları bodruma gıtmek ıstersen önunden dolmus gecıyor, bız gıttıgımızde yarım pansıyondu ve yıyecke ıcecek pahalıydı ama hersey dahıle gecmısler neyseki. Birde akyarlar bodrumun en güzel koyu dıyebılırım

oteln adini banada yazarmisiniz.. yemekleri falan nasil bodrum merkeze yakinmi tesekkur ederim

Çok teşekkür ederim hemen bakicam şimdi otele :)

Merhaba canım benimde sana naçizhane tavsiyelerim olucak ben bizim hem çeşmede hem bodrumda yazlığımı var antalyaya da oldukça sık gideriz eşimle şimdi yan gelip yatmak istiyosun herşey ayağına gelsin istiyosun o zaman kesinlikle antalya belekteki otellere bakmalısın yemek temizlik hizmet inanılmaz güzel bi eşimle voyage,maxx royal ve rixos beleğe gittik hepsinden aşırı memnun kaldık bodrumda herşey dahil otellerden senin istediğin tarzda bir verim alamazsın yani bodrumu gezmeden koylarını görmeden bodruma gitme derim senin istediğini anladığım için sölüyorum yanlış anlama bodrumda herşey dahil otele gidiceksen voyage türkbükünü tavsiye ederim belki biraz pahalı ama son derece memnun kalırsın ayrıca bodrumun denizi soğuk değildir bitezin arka tarafları beachlerin olduğu kısımlar soğuktur he mesela bi beach öneriyim sana bodruma gidersen mutlaka git türkübüküne git orda locall beach var giriş 100-120 falan ama verdiğin para kdr yiyip içebiliyosun ama ortam süper müzikler süper yani demem oki evet bodrumun geceleri güzeldir ama herşey dahil oteller istediğin verimi alamasın kesinlikle antalyaya bak derim canım iyi geceler

Bu da dert mi demeyin canlarım benim için dert çünkü... Yaklaşık üç senedir ayağımı denize havuza sokmadım. Bir buçuk senedir de kesintisiz çalışıyorum ve dinlenmeye çok ihtiyacım var. Para biriktirmeye çalıştım uzun süredir kardeşimle beraber gideceğiz kismetse. Lakin oraları hic bilmiyorum otellerle ilgili bilgim de yok. Fotoğraflarını beğendiğim otellerle ilgili yorumları okumaz olaydım hepten moralim bozuluyor kimisi iyi diyor kimisi berbat.Bodrum'da çok pahalı olmayacak, gidince 3 senenin yorgunluğunu atabilecegim tecrübe ettiğiniz oteller varsa benimle paylasabilir misiniz? Erken rezervasyon yaptiracagim fikirlerinize ihtiyacım var. Telefondan yazıyorum hata ettiysek şimdiden affola:KK14:

Club medis akyarlar karaincir koyu. Bodrum merkeze uzak. Turgutreise yakın. Minibüsle ve deniz taksiyle merkeze ulaşım var. Bodrumun en güzel denizidir. Küçük ve şirin bir işletme. Bodrumda başka yerde kalmam.. Şikayetler ille olacaktır fazla okuma ayrıntılı şekilde. :) mesela bodrumda çok yerde kaldım çok lüks temiz güzel yemek çıkaran tesislerde kaldım. Burayı tek geçerim. Odaları ve yemekleri mükemmel olmasa da denizi ve konumu mükemmel. Yabancı turist olmaması güzel.

Merhaba canım benimde sana naçizhane tavsiyelerim olucak ben bizim hem çeşmede hem bodrumda yazlığımı var antalyaya da oldukça sık gideriz eşimle şimdi yan gelip yatmak istiyosun herşey ayağına gelsin istiyosun o zaman kesinlikle antalya belekteki otellere bakmalısın yemek temizlik hizmet inanılmaz güzel bi eşimle voyage,maxx royal ve rixos beleğe gittik hepsinden aşırı memnun kaldık bodrumda herşey dahil otellerden senin istediğin tarzda bir verim alamazsın yani bodrumu gezmeden koylarını görmeden bodruma gitme derim senin istediğini anladığım için sölüyorum yanlış anlama bodrumda herşey dahil otele gidiceksen voyage türkbükünü tavsiye ederim belki biraz pahalı ama son derece memnun kalırsın ayrıca bodrumun denizi soğuk değildir bitezin arka tarafları beachlerin olduğu kısımlar soğuktur he mesela bi beach öneriyim sana bodruma gidersen mutlaka git türkübüküne git orda locall beach var giriş 100-120 falan ama verdiğin para kdr yiyip içebiliyosun ama ortam süper müzikler süper yani demem oki evet bodrumun geceleri güzeldir ama herşey dahil oteller istediğin verimi alamasın kesinlikle antalyaya bak derim canım iyi geceler

ahh voyage türkbükü:KK16::KK16: hayatımın en huzurlu tatillerinin ev sahibi. Benim gibi yemeğe ve denize önem veren herkese öneririm.
Konu sahibi arkadaşım 2 kişi yerine 1 kişi gidersen oraya paran yeter ve hayatında yapacağın ennnn kaliteli en huzurlu tatili yaparsın. Ama kardeşinle gidiyormuşsun, erken rez. dönemi kapandı galiba tam bilgim yok yine de bir araştır, sezonda geceliği kişi başı 400lira gibi bi meblaydı ama tam huzur tatili ve paranın hakkını veriyor hizmetiyle. Otel koyda deniz akvaryum, bangır bangır gerizekalı animasyonu yok. Akşamları animasyon yerine canlı müzik oluyordu türk ve dünya müziklerinden soft hatta Sinan Erkoç çıkıyordu 2sene önce çok memnun kalmıştık, bazen de dj party oluyordu geceden geceye değişiyor. Açık büfesi çok kaliteliydi hani çoğu oteldeki gibi bir gece öncesinin mezelerinden bozma yemekler yok asla. Mutlaka her öğün en güzelinden çeşit çeşit kırmızı et ve deniz ürünlerini barındırıyor. Alkol kullanıyorsan keza o da öyle en kötü vodka markası Absolut'tü öyle diyim :nazar: Erken rezervasyon dönemi varsa mutlaka voyage otellerine bak hepsi aynı kalitede, bodrum merkezde de otelleri var.

X