bodrummmm

Neden gumbete herkes karsi cikmis? Hic gitmeyip merak ettigim bir yerdi de... gitmeyelim mi biz de? Bu sene yalikavaga rez. yaptim seneye gumbet dusunmustum. Gitmeyelim mi? Biz de cocukla gidicez.

Bilenler yazarsa sevinirim. Hem konu sahibi de ablasini buna gore yonlendirir.

Neden gumbete herkes karsi cikmis? Hic gitmeyip merak ettigim bir yerdi de... gitmeyelim mi biz de? Bu sene yalikavaga rez. yaptim seneye gumbet dusunmustum. Gitmeyelim mi? Biz de cocukla gidicez.

Gumbet igrenc bir yerdir , inanilmaz kro kayniyor , gece hayati tam pislik , yolda yuruyemezsiniz , esnafi surekli kavga eder gwzetelere bile cikti kac kere
Adimimi bile atmam

Gumbet igrenc bir yerdir , inanilmaz kro kayniyor , gece hayati tam pislik , yolda yuruyemezsiniz , esnafi surekli kavga eder gwzetelere bile cikti kac kere
Adimimi bile atmam

ben de merak etmiştim gumbeti. peki nereyi önerirsiniz?? bir de ben kapalıyım acaba çok sıkıntı yaşar mıyım?? otel ismi de önerirseniz çok iyi olur. siz gumbeti anlatınca korktum yani

ben de merak etmiştim gumbeti. peki nereyi önerirsiniz?? bir de ben kapalıyım acaba çok sıkıntı yaşar mıyım?? otel ismi de önerirseniz çok iyi olur. siz gumbeti anlatınca korktum yani
Cocugunuz varsa en guzel yer akyarlar , ortakent yahsi , karaincir
Otel adi oneririm ama bana istediginiz seyleri soyleyin ona gore yaziyim
Burada herkes medenidir merak etmeyin , kimse kapali olup olmamanizla ilgilenmez :) ben hic rahatsiz edildiklerini gormedim kapali kadinlarin , ifiniz rahat olsun o konuda

Cocugunuz varsa en guzel yer akyarlar , ortakent yahsi , karaincir
Otel adi oneririm ama bana istediginiz seyleri soyleyin ona gore yaziyim
Burada herkes medenidir merak etmeyin , kimse kapali olup olmamanizla ilgilenmez :) ben hic rahatsiz edildiklerini gormedim kapali kadinlarin , ifiniz rahat olsun o konuda

ya ben kendi memleketimde bile Suriyeli sanılıyorum yeri geliyor ondan çekincem vardı rahatladım. çok derin olmamalı denizi. kendi plajı olmalı otelin. temiz ve çocuk dostu olsun. ha bir de yemekleri damak tadımıza uysun. bayadır diyetteyim ve diyete devam ediyorum. bari dilediğimce yiyip içeyim :KK70:

ya ben kendi memleketimde bile Suriyeli sanılıyorum yeri geliyor ondan çekincem vardı rahatladım. çok derin olmamalı denizi. kendi plajı olmalı otelin. temiz ve çocuk dostu olsun. ha bir de yemekleri damak tadımıza uysun. bayadır diyetteyim ve diyete devam ediyorum. bari dilediğimce yiyip içeyim :KK70:
Akyarlarda armonia otele bi bakin derim , orda rahat edersiniz
Daha kucuk ve uygun fiyatli olsun derseniz googleda ortakent otellerini aratin , orada da bu ozelliklerde otel bulursunuz
Bir de yaliciftlikte latania otel var ona bakin

Ben Türkbüküne gittim çok güzeldi hatta dönünce 6ay tası tarağı satıp tamamen yerleşsekmi diye düşündük durduk denizi çocuklu aileler için çok uygun otelden pek çıkmadık çocukluyuz diye zaten çıkmaya da ihtiyaç yoktu

Sanırım 5 yada 6 kez gittim gümbete bu yazda gidicem
Denizi bodrumun eniyi denizlerinden yahşi akyarlar gümbet geri kalan tırt
Gece hayatı önplanda gümbette birsokağı tamamen barlar sokağı
Adı barlar sokağı ama gece klubu hepsi
Kalanların çoğu turist üstelik antalya gibi parasız rus kaynamaz
İngilizlerin iskoçların ayrı takıldıkları mekanlar var birde siyahi arkadaşta çoktur fas fransız bol miktarda gelir

Çocuk varsa gitmenin anlamı yok gecehayatına çıkamazsın ama çocuk yoksa otele tıkılmıycam eğlenicem diyosan gönül rahatlığıyla gidebilirsin

Gümbet Bodrum'un en pis yeridir,hele ki çocuklu aileler uzak durmalı. Çakal esnaftan başlayın size başka gözle bakabilecek hatta rahatsız bile edebilecek çalışanlarla ve turistlerle doludur. Eski bir Bodrum'lu olarak tavsiye etmiyorum.

Ben gumbeti sevmedim
Yalıkavakda da çok vakit geçirmedim
Yine de gumbetten daha iyidir bence
Ama 2 çocukla zor olmaz mı ya meçhul işler

Cevaplarınız ıcın tesekkur ederım kızlar hastane ıslerım vardı cevap yazamadım yalıkavagı sectı :) karagurultuye cıkmadı aylar oncesınde gımbete rezarvasyonu vardı ama hatalı ıslem yapmıslar tarıhı yanlıs aktarmıs acente dolayısıyla otelınde yer bulamadı sımdı acentesı yalıkavak da bır otel yada gımbette farklı bır otel secenegı sunmus olay buydu acele karar vermesı lazımdı turk fılmı gıbı otelın bırınde sadece bır aıle odası varmıs sonuc yalıkava oldu hepınıze tek tek tesekkur ederım :KK36:
Su sezonda nerede yer bulursa orasi ona uygundur.

Ya nasip diyerek mi çıkacak yarın yola, 2 çocukla?

Şimdiye kadar yer ayarlamadı ise zor bulur zaten, gümbet de Yalıkavak da çakılı doludur

Bodrumda yaşıyorum. Gümbet berbat bir yer. Yalıkavak ve yalıçiftlik aile için çok uygun özelikle yalıçiftlik.

ya bir bana mı normal geldi :KK70: biz de geçen sene ya nasip diye çıktık. harika bir tatil oldu şükür. en fazla bir apart bulur araçla ful gezer yer,içeriz dedik. tabi bebek varsa biraz zor olabilir. ha uslu bir bebekse o bile sıkıntı olmaz.

Yalıkavak ve gümüşlük iyidir

seçeneklerde yok ama yalıçiftliği tek geçerim.. yalıkavağa gitsinler..

Gumbetten uzak dursunlar
Iki alternatiften birini secmek zorundalarsa yalikavak ama baska alternayif de dusunurlerse akyarlar , karaincir , ortakent yahsi cocuk icin en uygun olan yerler

Gümbet Bodrum'un en pis yeridir,hele ki çocuklu aileler uzak durmalı. Çakal esnaftan başlayın size başka gözle bakabilecek hatta rahatsız bile edebilecek çalışanlarla ve turistlerle doludur. Eski bir Bodrum'lu olarak tavsiye etmiyorum.

Ben gumbeti sevmedim
Yalıkavakda da çok vakit geçirmedim
Yine de gumbetten daha iyidir bence
Ama 2 çocukla zor olmaz mı ya meçhul işler

X