Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boga burcu erkegi?

fndkfndk

Kûn fe yekûn <3
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2009
3.389
729
Merhaba hanimlar. Yine karsinizda ben... :)

Simdiden soyluyorum; konum uzun. Uslubum surukleyici gelmeyebilir. :)

Ama ozellikte basliktaki konu, yani burclar hakkinda bilgisi olanlardan ozellikle yardim bekliyorum. :KK43:

Konularimi bilenler bilir, yakin zaman once nisanlimdan ayrildim ve nahos seyler yasadim.

Burada "daha iyileri cikar karsina" diyenler oldugunda icimden hep imkansiz derdim. Cunku biri ilgilense bile sanki ayip bir sey yapiyormusum gibi bir his kapliyordu icimi. Bitmis iliskiye ihanet ediyormus gibi rahatsiz oluyordum. Karsi cinsten kimseyle konusmak bile istemiyordum.

Ama yakin zaman once benim icin surpriz mahiyetinde bir sey oldu.

Ilk askim, ortaokuldayken:) hayranlik duydugum, ilk defa icimi kipir kipir eden ama o donem cocuk oldugum icin olacak ki uzaktan bakmaktan baska hicbir adim atmadigim adam bana whatsapp'tan yazdi bir hafta once.

Soyle ki; bu sahis yillar sonra facebook'ta beni bulmustu. Ve o donem uzun sure konustuk. Gorusmek icin epey israr etti ama o donem ne dusundum neler oldu acikcasi hatirlamiyorum; gorusemedik bir turlu.
Ve irtibati da kopardik.

Zaten eski nisanlim hayatimdayken akraba es dost haric erkek sinek yoktu etrafimda. Sosyal medyadan, telefon rehberimden her yerden hepsini sildirmisti bana. Dolayisiyla o surede yine konusmadik hic.

Gecen hafta bir de baktim ki whatsapp'tan yazmis bu cocuk.
Hatta numarasi kayitli degildi, fotografindan tanidim caktirmadim. :)

Icimi inanilmaz bir mutluluk kapladi. Ama aslinda sevinme sebebim baska. Yukarida bahsettigim uzre ben birisi benimle biraz ilgilenecek olsa resmen kosarak uzaklasiyordum, icimdeki garip hislerden kurtulamiyordum ve icten ice de hep mi boyle olacak acaba diye uzuluyordum. Ilk defa biriyle konusurken rahatsizlik duymadim. Ve buna da mutlu oldum.

Bir haftadir da konusuyoruz ama kafami kurcalayan cok fazla sey var.

Bir kere; beyefendi anladigim kadariyla fiziki guzellige cok onem veriyor. Cunku iki lafindan birisi benim guzelligim. (Kendimi ovmuyorum yanlis anlasilmasin, o oyle soyluyor. :) )

Her laf bir sekilde iltifatlara, benim sevimliligime vs gidiyor. Hic ciddi bir mesele konusmuyoruz.

Diger kafami kurcalayan konu; cok sosyal bir cocuk. Onceden konustugumuz donemi hatirliyorum, cok fazla kiz arkadasi var falan...
Mesela whatsapp'ta cevrimici olup bana yazmadiginda acaba kimle konusuyor diye sinir oluyorum ama pek mudahale ettirecek biri gibi degil, aramizda bir sey de olmadigi icin icimde tutuyorum her seyi.

Su an ben memleketteyim. Ankara'ya doner donmez gorusmek konusunda bu defa inanilmaz israrci. Hatta bayrama kadar burada oldugumu duyunca cok uzuldu bugun.

Ama sakasina da olsa iliski falan ima etmiyor. Varsa yoksa fistik, guzellik bilmemne. Utanmasa dusunme sen, yorma kafani suslen guzelles yeter diyecek.

Tamam gorusecegiz ama ee? demek istiyorum demiyorum. Hem merakli gibi gozukmek istemiyorum, hem urkutmek istemiyorum. :)

Urkutmek istemiyorum cunku iyi anlasiyoruz, ortak noktamiz da cok. Tanimak istiyorum yani. Ama ben kendimi taniyorum, gorusunce kendimi kaptirmaktan cok korkuyorum.

Tabi diger ihtimal de var, belki de aksine hicbir sey hissetmeyecegim gorusunce ama en kotu ihtimali hesaplamak durumundayim bence.

Cok uzattim farkindayim ama sonuc olarak burclara inaniyorum. Bir de buradan yuruyeyim dedim. :)

Beyefendi boga burcu. Var midir bu insanlarin beklentileri, huylari hakkinda bilgisi olan, hayatinda boga burcu mensubu bir er kisi olan?

Tavsiye verin lutfen bana...

Selamlar :KK3:
Önceki konularını her şeyini biliyorum fotoğrafını da gördüm gayet güzelsin maşallah :)
Benim sevgilim de boğa burcu yardımcı olayım :KK1:
Biz de sevgilimle böyle başladık, hiçbir şey konuşmadan arkadaş gibi tatlı tatlı sohbet ettik daha sonra görüştükten sonra oldu her şey. Bu tarz erkekler görüşmeden adım atmayı pek sevmiyor sanırım. Hem söylenecek şeyleri görüşmede söylemek, ayrıntılı konuşmak istiyorlar hem de yüz yüze daha iyi olacağını düşünüyorlar ki haklılar ! Bence de öyle olması gerekli :nazar:
Bence sen şimdi akışına bırak tadını çıkar, zaten görüşünce niyetini anlatsın.
Bu arada çok sevindim yeni birinden etkilenmene, hakkında hayırlısı olsun :)

Çok zor insanlar dedigim dedik türü.öylee inatcilarki insana saç baş yoldurtacak cinsten tanidigim bütün bogalar böyle ama beş parmagin beşi bir degil :)

Selamlar :KK3:
Önceki konularını her şeyini biliyorum fotoğrafını da gördüm gayet güzelsin maşallah :)
Benim sevgilim de boğa burcu yardımcı olayım :KK1:
Biz de sevgilimle böyle başladık, hiçbir şey konuşmadan arkadaş gibi tatlı tatlı sohbet ettik daha sonra görüştükten sonra oldu her şey. Bu tarz erkekler görüşmeden adım atmayı pek sevmiyor sanırım. Hem söylenecek şeyleri görüşmede söylemek, ayrıntılı konuşmak istiyorlar hem de yüz yüze daha iyi olacağını düşünüyorlar ki haklılar ! Bence de öyle olması gerekli :nazar:
Bence sen şimdi akışına bırak tadını çıkar, zaten görüşünce niyetini anlatsın.
Bu arada çok sevindim yeni birinden etkilenmene, hakkında hayırlısı olsun :)

Ayy inanilmaz mutlu oldum soylediklerine canim cok tesekkur ederim. :)

O kisim da kafami kurcaliyor acikcasi. Gorunce begenmez mi acaba diye dusunuyorum. Anladigim kadariyla cok onem veriyor cunku guzellige. Sence de oyle mi oluyor bunlar?

Zaten kendisi de dun henuz tanimiyoruz ki birbirimizi falan dedi ve evet cok hakli. Ama sanki bir adim atti kacti gibi. Ben mi alinganlik yapiyorum anlayamadim ama mesela ben yazarsam hicbir sey yokmus gibi kaldigi yerden iltifatlara devam ediyor cok iyi davraniyor ama ben gorusene kadar kossun pesimden falan istiyorum, oyle alismisim sanirim.

Gorustukten sonra bu tavri da degisebilir mi acaba?

Benim en yakın arkadaşlarımdan biri boğa erkeği biraz dış görünüşe önem verdikleri doğru sonra yemeğe içmeye çok düşkünlerdir güzel yemek yaparsan tavlarsın :)
Bir de kendine güveni olan kızları çok beğenirdi benim arkadaşım gurur duymak isterim kız arkadaşımla derdi.
Sıkıcı değillerdir ama gezmeyi eğlenmeyi severler karınları yok olduğu sürece de çok iyilerdir:))

Burclara inanmani pek tavsiye etmem ama esim de boga burcu ve bu konuda bilgi istedigin icin yazayim.
Benim esim de guzellige cok onem verir. Dis gorunus sevmem icin onemli bir etkendir ama sevdikten sonra istedigin kadar cirkinles sevgimde en ufak azalma goremezsin der.
Acayip duygusal ve romantiktir. Romantik ask filmlerinde erkek kahramanlarin burcu bogaymis. :)
Cok sabirli ve anlayislidir. Kotu ozelliklerine gelirsek -bunun burcuyla alakali olduguna degil ailesinin aile kavrami olmamasina yoruyorum- hafif bencilligi oluyordu. Ama onu da biz aile olunca asti. Yemek yemege de cok onem verirler. Biraz sabit fikirli. Ama o kadar anlayisli ki sakince konustugumda yaptiramayacagim bir sey yok. Ben kova burcu oldugumdan oturu olabilir :) pek sakin degilim ama uymaya ve sakin olmaya calisiyorum. Boyle iste. Kovayla boga hic anlasamazmis. Bizim de her konuda anlastigimiz soylenemez ama temelde dogrularimiz, degerlerimiz ayni cok sukur.
Yine de burclara gore karar verme. Korkmadan tanimaya calis. Olursa ne ala, olmazsa onune bak. Iyi sanslar. :)

Son düzenleme:
Çok zor insanlar dedigim dedik türü.öylee inatcilarki insana saç baş yoldurtacak cinsten tanidigim bütün bogalar böyle ama beş parmagin beşi bir degil :)

Ayy deme :KK43: Bir o eksik.. Zaten ben de inatciyim. Muhtemelen surekli didisiriz eger oyleyse.

Ama gercekten zor biri gozlemledigim kadariyla.

Naz yapmaya falan hic gelmiyor. Aksine sen onu pohpohlayacaksin. Ben kendimce taktik yapiyorum, fazla yuz vermemeye calisiyorum ama oyle olunca da hemen kusuyor.

Ayy inanilmaz mutlu oldum soylediklerine canim cok tesekkur ederim. :)

O kisim da kafami kurcaliyor acikcasi. Gorunce begenmez mi acaba diye dusunuyorum. Anladigim kadariyla cok onem veriyor cunku guzellige. Sence de oyle mi oluyor bunlar?

Zaten kendisi de dun henuz tanimiyoruz ki birbirimizi falan dedi ve evet cok hakli. Ama sanki bir adim atti kacti gibi. Ben mi alinganlik yapiyorum anlayamadim ama mesela ben yazarsam hicbir sey yokmus gibi kaldigi yerden iltifatlara devam ediyor cok iyi davraniyor ama ben gorusene kadar kossun pesimden falan istiyorum, oyle alismisim sanirim.

Gorustukten sonra bu tavri da degisebilir mi acaba?

Allahım aynı benimki :KK9: Aynen öyle canım o da başlarda öyleydi şöyle güzelsin böyle iyisin, ama telefon numaramı bile istememişti düşün faceden konuşuyorduk çünkü beni sıkmak bunaltmak istemiyordu kendisi öyle söylemişti. Zamanla olsun istiyordu yani. Senin sevgili adayın da öyle olabilir :KK1:
Güzelliğe önem veriyor olabilir ama öyle olsa da seni beğenir ki kız fıstık gibisin zaten :KK9:
Ama bunlar pek peşinden koşmuyor başlarda ama sonra kapında bile yatabilir. :KK1:
Benim 1 seneyi geçen ilişkim var maşallah ilgisi alakası tamdır. :nazar:
Yani demem o ki her şey görüşmedeki elektriğe bağlı.
Boğa burcu alışana kadar zor alıştıktan sonra melek gibi, al eve besle öyle oluyor. :KK9:

Hanimlar tesekkur ederim yorumlarinizi hep okudum dikkatle ama telefondan tek tek alintilamak inanilmaz zor oluyor o yuzden boyle yazacagim.

Anlattiklarinizin gozlemledigim kadari hep mevcut onda. Gercekten yemek yemeye cok duskun. :) En guzel yaptigim seylerden birini gotureyim de bir adim one cikayim bari. :)

Ozguven konusunda da kesinlikle haklisiniz. Ben bazen sinir bozucu olacak sekilde guveniyorum kendime. Bu her manada boyle. Hayranim kendime diyebilirim neredeyse. Bu biraz da etrafimdaki insanlarin cok simartmasi yuzunden oldu belki de bilemiyorum...

Dun artik sabrimin tastigi bir noktada soyledim insanlari rahatsiz edecek kadar fazla olan ozguvenimi bir gunde yerlebir ettin pesinden kosuyormus gibi hissediyorum kendimi dedim. Saka mi bu, asil sen resmen gorusmek icin yalvartiyorsun ayrica ozguven konusunda hicbir itirazim olamaz benim dedi. Sanirim hoslaniyor oyle olmasindan.

Beş senelik bir ilişkim var, şimdi nişanlıyız ve boğa burcu &#9786;&#65039; iyi huyları daha fazla diyebilirim. Duygusal, anlayışlı, eğlenceli ve komik. Ama ki evet bencillik var&#128532; bazen kendini çok yalnız hissedebilirsin. Ve en önemlisi bence ruh halini etkileyen para.. Para olmadığı anlarda en sıkıcı hallerini yaşıosundur emin olablirsin. Bunun dışında güzelliğe önem verir. Çok güzel ve bakımlı haline denk geldiğinde her istediğini yaptırabilirsim&#9786;&#65039; çirkin olduğundada herşey bitmiş değil tabiki.. Son ve en önemli şey sadıklık konusunda hiç şüphen olmasın.. Göz çapkınlığına bişey diyemem ama &#128516;

Lilyen, cok cok tesekkur ederim canim ya baya baya moral oldu soylediklerin. :)

Bir de bakimli olmaktan guzel giyinmekten falan da hoslaniyor sanirim. Bunlar kisa surelik gozlemlerim gerci. :)

Ben cildime falan bakarim ama nerdeyse hic makyaj yapmam mesela. O konu kafami kurcalamaya basladi.

Zaten eger gorusmeye kesin karar verirsem buradan danisirim size kiyafet kombini vs konusunda. :)

Bende boğayım benim sözlüm de boğa:KK1: İnatçı olmasıyla başa çıkabilirsen sorun yaşamazsın sanırım o damarı tuttu mu kolay kolay adım atmaz benim inatçılığım onunkinin yanında çok çok boş kalır:KK1:
Dış görünüş kesinlikle çok önemli onlar için ama kendileride öyle bakımlıdır onlarda önem verir görünüşüne =) Pek romantik olduğunu söyleyemem ama çok duygusaldır..
Biz de başlarda arkadaştık bu arada o ilk benim fotoğrafımı görüp etkilenmişti burdan da anlarsın yine dış görünüşün ne derece önemli olduğunu.. sonradan tabiki görüşünce karakterede dikkat ediliyor ama öncelik ne yazık ki bu:KK1:

Boğa burcunu hiç bilmem de birileriyle böyle konuşmana falan filan çok sevindim fndk :KK53: Hakkında hayırlısı olsun :KK55:

Koç burcu yakın bir kız arkadaşım boğa burcu birinden hoşlanıydu..ondan duyduğum kadarıyla eğlenceli sportif tipler oluyolar canım.Bakımlı kadınlar ilgilerini çekiyomuş falan diyodu bu arkadaşım

Lilyen, cok cok tesekkur ederim canim ya baya baya moral oldu soylediklerin. :)

Bir de bakimli olmaktan guzel giyinmekten falan da hoslaniyor sanirim. Bunlar kisa surelik gozlemlerim gerci. :)

Ben cildime falan bakarim ama nerdeyse hic makyaj yapmam mesela. O konu kafami kurcalamaya basladi.

Zaten eger gorusmeye kesin karar verirsem buradan danisirim size kiyafet kombini vs konusunda. :)

Benim erkek arkadaşım hiç makyaj sevmez doğal güzellik seviyormuş hasbam :KK9:
Belki o da öyledir güzellik, bakım demek makyaj demek değil zaten.
Sen çocuğun çok üstüne düşme yine de havalara girmesin. :KK1:
Rica ederim canım ne demek, kıyafette de yardımcı oluruz:)

Son düzenleme:
Nneshem o da cok dogru bir tespit evet ben de fark ettim. Allahtan hic parayla alakali konu gecmiyor, nefret ederim oyle muhabbetlerden cunku. Ama yaptigi secimlerden bile anlayabiliyorum paraya onem verdigini. Mesela; hayallerimi susleyen hatta yasima basima bakmadan yeniden okumak icin hazirlandigim bolumden mezun. Ben eger kazanir bitirirsem kesinlikle kariyer yaparim o alanda diyorum. Ama o kolay ama daha cok para kazandiran kismini secmis. Buradan bile belli resmen.

Bence bunun altinda da kendi zevkleri yatiyor. Bana biraz luks geldi zevkleri. Kiyafet, araba vs hoslaniyor sanirim.

Aaa evet, ruh hali tamamen paraya endeksli diyebilirim. Parasiz saadet olmaz, lafinin en buyuk destekcisi. Biz bu konuda anlasamiyoruz mesela. Ama dile getirdigimde senin icin ugrasiyorum ben diyor. E ne yapayim, oyle kabul ettim. Parasini eve harcayan biri cunku.

Para para demiolar tabiki ama oldumuda onlardan mutlusu olmaz, sendende.. Hediyelere boğulucağın kesin&#9786;&#65039;

Boga erkegi klastir kaliteyi sever sabit fikirli yemeye duskun kolay sinirlenmez sinirlenince önünde durmamak gerekir boga sonucta:) huzur verir degerli hissettirir güzel sever esim boğa burcu en cok yakindigim himbil biraz cok sakin bide kararsiz. Ama ideal esler bogadan cikar derler sanırım doğru yuvarlanip gidiyoruz işte. Ben de basak:)

fndkfndk, hic yazdim mi bilmiyorum ama konularini hep okudum. Nisanlim boga burcu degil ama yazdiklarini okuyunca cok sevindigimi soyleyemeden edemeyecegim. Kotu gunler gecti, hep mutlu ol insallah. :)

Bu arada sanirim biraz 'cool' diye tabir edilen bir kisiymis gibi geldi gorustugun kisi(ozur dilerim ama tam Turkce karsiligini hatirlayamadim) Hic dusme uzerine, yazmazsa yazma hic, o bulusalim demeden bulusma vs. Bak bakalim tepkisi ne olacak.
Boyleleri uzerine dusulmesinden hoslaniyor bence.Benim nisanlimin erkek kardesine cok benzettim anlattigin kadariyla. Onun sevgilisi daha beraber olmaya baslamadan once canina tak etti, 1 hafta hic arayip sormadi, bizimki de ilk defa karsilasmis boyle bir durumla, once ne yapacagini sasirdi, sonra kiza tapar oldu :KK1:

X