Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boga burcu erkegi?

Eşim Boğa burcu.genelde insanlar belli bir süre sonra eşlerinin bazı özelliklerinden ahatsızlık duyarlar fakat bir boğa çocuğum osa diye geçirirdim hep içimden .. severim ben ... çok sabırlı olduklarını düşünüyorum, evet güzelliğe bakıma önem verirler, herkese çabuk güvenirler temizdirler, sosyaldirler, yemek yemeyi aşırı sever, yemekle tam olarak kandırılacak adam tipi :)) ama en kötüsü çok takıntılı olduklarını düşünüyorum artık burç mu kişilik mi bilmiyorum.çok yoruyor bu da beni. erkekte akıntı zor ya. birde kılı kırk yarıp en sağlam kararı vermek için delirirlr. kuzenlerim kardeşimin nişanlısıda var boğa aynılar hep ...

şimdi ne olduğunuz konusunda bişey dememsi normal öyle kılı kırk yarıyolar işte aklındasın net ama kendi önce kesin diyecek yarmaları bitecek :KK66: sadakatlidir sen varken biriylede takılacağını hiç sanmam. arkadaştan ziyade burç tanımıyla evet bir boğayla her yola çıkılır yarım bırakaz seni .. ben seviyrum ya boğaları ... diyorum ya eşim beni ne kadar kızdırsa da boğa çocuğum olsa derim hep. o kadar düşün ...

Eşim Boğa burcu.genelde insanlar belli bir süre sonra eşlerinin bazı özelliklerinden ahatsızlık duyarlar fakat bir boğa çocuğum osa diye geçirirdim hep içimden .. severim ben ... çok sabırlı olduklarını düşünüyorum, evet güzelliğe bakıma önem verirler, herkese çabuk güvenirler temizdirler, sosyaldirler, yemek yemeyi aşırı sever, yemekle tam olarak kandırılacak adam tipi :)) ama en kötüsü çok takıntılı olduklarını düşünüyorum artık burç mu kişilik mi bilmiyorum.çok yoruyor bu da beni. erkekte akıntı zor ya. birde kılı kırk yarıp en sağlam kararı vermek için delirirlr. kuzenlerim kardeşimin nişanlısıda var boğa aynılar hep ...

şimdi ne olduğunuz konusunda bişey dememsi normal öyle kılı kırk yarıyolar işte aklındasın net ama kendi önce kesin diyecek yarmaları bitecek :KK66: sadakatlidir sen varken biriylede takılacağını hiç sanmam. arkadaştan ziyade burç tanımıyla evet bir boğayla her yola çıkılır yarım bırakaz seni .. ben seviyrum ya boğaları ... diyorum ya eşim beni ne kadar kızdırsa da boğa çocuğum olsa derim hep. o kadar düşün ...

Teşekkür ederim yorum için çok. Ben artık eminim burcunun özelliklerini aşırı derecede taşıdığına. Aslında söylemek istediğim bir şey var ama buradan yazmak istemiyorum, özelden görüşsek olur mu

Burclara inanmani pek tavsiye etmem ama esim de boga burcu ve bu konuda bilgi istedigin icin yazayim.
Benim esim de guzellige cok onem verir. Dis gorunus sevmem icin onemli bir etkendir ama sevdikten sonra istedigin kadar cirkinles sevgimde en ufak azalma goremezsin der.
Acayip duygusal ve romantiktir. Romantik ask filmlerinde erkek kahramanlarin burcu bogaymis. :)
Cok sabirli ve anlayislidir. Kotu ozelliklerine gelirsek -bunun burcuyla alakali olduguna degil ailesinin aile kavrami olmamasina yoruyorum- hafif bencilligi oluyordu. Ama onu da biz aile olunca asti. Yemek yemege de cok onem verirler. Biraz sabit fikirli. Ama o kadar anlayisli ki sakince konustugumda yaptiramayacagim bir sey yok. Ben kova burcu oldugumdan oturu olabilir :) pek sakin degilim ama uymaya ve sakin olmaya calisiyorum. Boyle iste. Kovayla boga hic anlasamazmis. Bizim de her konuda anlastigimiz soylenemez ama temelde dogrularimiz, degerlerimiz ayni cok sukur.
Yine de burclara gore karar verme. Korkmadan tanimaya calis. Olursa ne ala, olmazsa onune bak. Iyi sanslar. :)

oncelıkle boga burcu erkegı zordur gel gıtlerı vardır .. ama sabırlı ol vede kendını gerı cek
sızın yorumuzda aynı benı anlatıyor ben kovayım ve erkek arkadaşım boğa bencıl kendısı ve hep ben hatalıyım :KK70: 3 senedır cozemedım adamı :KK43:

ben kı burclara ınanmam ama burdakı yorumları okuyunca gercekten aynı erkek arkadaşım:KK57: benımkı bıde ustune bencıl guzellige onem verırler hemde cokkk ama sen cok guzel olma kımse sana bakmasın derler gercı aıle faktorude cok onemlı burda hemdee ne takıntıı hemdee neee ahh ahhh yok guvenırım ama kalbıde guzel ınsanlar olur bunlar arada bı gecmısıne takıyorum ama gecmısı unutmaları zor oluyor galıba bıraz :/

oncelıkle boga burcu erkegı zordur gel gıtlerı vardır .. ama sabırlı ol vede kendını gerı cek
sızın yorumuzda aynı benı anlatıyor ben kovayım ve erkek arkadaşım boğa bencıl kendısı ve hep ben hatalıyım :KK70: 3 senedır cozemedım adamı :KK43:
Evet ama ben zor bir insanim. Bilmem burctan mi kaynakli. Anlasmamiz biraz zor oluyor. Ikimizin de anlayisli, hosgorulu olmasi sart.

Kızlar bilmiyorum cevap veren çıkar mı ama yazdıklarınız çok samimi konu sahibi de suan iyi sanırım..
sorum su Boğa Burcu için güzellik önemli demişsiniz de ben kendimi pek güzel bulmuyorum ama kendime güvenim vardır.Ama bu Boğa erkeği sevdiğini de acayip belli ediyor eminim yani.Ama bi yerde de boğalar bazen sevgisini acayip abartır büyütür de büyütür öyle anlatır yazıyordu hani aşkından ölecek gibi..hiç bi kıza bakmıyor benle de bazen çok istekli Konuşuyor hani herkesin için merhaba deyip adımı söylebiliyor bazen de sanki tanımıyor.Kafam çok karıştı yani :/

X