Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Boğa Burcuyla İlişkisi Olan Oğlak Kadınları

Anie

Alassea Ancalimë
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
1.376
27
Boğa burcuyla ilişkisi olan, sözlü, nişanlı, evli olan Oğlaklar var mı aramızda :nazar:

Ben oğlak burcuyum, eşim de boğa!!!
Ben belki biraz da karadenizli olmanın etkisiyle, çabuk sinirlenirim. Eşimse genelde sakindir, kolay kolay kızmaz, sesini yükseltmez. Ama ikimizin de inatçı tarafı vardır :KK4: Öyle pek sürprizdir, inceliktir falan bilmez. Daha düz bir insandır. Ama sevdiğini belli eder, söyler. Melankolik bir havası yoktur, genelde eğlenceli ve pozitiftir. Yemeğe düşkündür. Bence anlaşması kolaydır boğa burçlarıyla :)

Ben oğlak burcuyum, eşim de boğa!!!
Ben belki biraz da karadenizli olmanın etkisiyle, çabuk sinirlenirim. Eşimse genelde sakindir, kolay kolay kızmaz, sesini yükseltmez. Ama ikimizin de inatçı tarafı vardır :KK4: Öyle pek sürprizdir, inceliktir falan bilmez. Daha düz bir insandır. Ama sevdiğini belli eder, söyler. Melankolik bir havası yoktur, genelde eğlenceli ve pozitiftir. Yemeğe düşkündür. Bence anlaşması kolaydır boğa burçlarıyla :)

Hoşgeldin fdeda :)
Boğa burçlarının özelliği sakin olmaları kolay sinirlenmemeleri olarak biliyordum bende ama eşim nişanlıyken "bende öyleydim ama askerde değiştim şimdi hemen sinirleniyorum ama çabuk geçiyor" demişti. Yeni evliyiz henüz anlayamadım bişi bakalım zamanla inşallah :KK1:

Orhan Çınar adında bir köşe yazarına mail attım geçenlerde Oğlak-Boğa ilişkisi hakkında, cevap vermiş o da ama bazı bize uymayan yönleri var:

Sevgili Oğlak;

Oğlaklar; süküneti seven, değişimlere kapalı, pasif inatçı, en hesapsız seyleri bile tekrar tekrar hesaplayabilen, gri, siyahcı bir burçtur.

Boğalar ise; enerjisi bitmeyen, hareketli, gezmeyi ve değişiklikleri seven, duygularını abartılı gösteren, karşılık görmezse, çabuçak küsen bir burçtur. İnatta sizden aşağı kalmaz ama onun inadı yıkıcıdır, sonunu düşünmeden dalar.
Aslında her ikinizin toprak unsurlu olması avantaj gibi görünse de sizde inadı arttırmakta, bunun sonucunda da uzun küslükler olabilir.

Size tavsiyem;eşinize çocuğuza gösterdiğiniz sabır ve sevgiyle yaklaşmanız.Yoksa sorunlar kaçınılmaz olacaktır.
Sevgilerimle.

demiş. Ben gri siyahcı bir insan hiç değilim beni anlatmamış bu yönüyle, gezmeyi çok severim, eşim de gezmeyi sevmez, evde meyve-çerez oturup film izlemek favorisi :KK1: Son paragraf doğru, sevgi dolu bir ilgiyle çok mutlu oluyor Boğalar :KK16:

Abooooovvvvvvvvvvvvvvvv!İşte en sevmediğim ikili..Çevremde o kadar çok vardı ki oğlak kadını boğa erkeği...Oğlaklar bu evlilikten mutlu değiller ama idare etmeye çalışıyorlar gibi geldi bana eeee oğlak kadınını kolay kolay kimse tatmin edemez çünkü bitmeyen yüksek beklentileri vardır manyak ihtiraslıdır ...Hırsı için her şeyi göze alabilir..Sonunda yine mutlu olamaz.Sürekli huysuzdur bir vicirik arar..Her ne kadar oğlak hareketli aktif görünse de olumsuz karamsar bir insandır sadece mantığıyla hayata bağlanır.Oğlak kadını için hırsı her şeyden önce gelir bu yüzden de girdiği ortamı gerer karışıklık çıkarır..İnşallah yakınıma ömür boyu düşmezler..:KK53::KK50:

Abooooovvvvvvvvvvvvvvvv!İşte en sevmediğim ikili..Çevremde o kadar çok vardı ki oğlak kadını boğa erkeği...Oğlaklar bu evlilikten mutlu değiller ama idare etmeye çalışıyorlar gibi geldi bana eeee oğlak kadınını kolay kolay kimse tatmin edemez çünkü bitmeyen yüksek beklentileri vardır manyak ihtiraslıdır ...Hırsı için her şeyi göze alabilir..Sonunda yine mutlu olamaz.Sürekli huysuzdur bir vicirik arar..Her ne kadar oğlak hareketli aktif görünse de olumsuz karamsar bir insandır sadece mantığıyla hayata bağlanır.Oğlak kadını için hırsı her şeyden önce gelir bu yüzden de girdiği ortamı gerer karışıklık çıkarır..İnşallah yakınıma ömür boyu düşmezler..:KK53::KK50:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Uuuuffffffffff naptın azbuz senin bir Oğlakçıktan fena canın yanmış galiba :KK53: Boğa erkeklerini de mi sevmiyorsun?
Canım aynı burçta oldukları halde birini sevip diğerini sevmediğim insanlar var benimde, bence bu o kişiyi bağlar niye tüm burcu siliyorsun aaaa o kişiyi hatırlattıkları için mi yoksa :KK9::KK9::KK9:

Boğa burcuyla ilişkisi olan, sözlü, nişanlı, evli olan Oğlaklar var mı aramızda :nazar:

Meraba bal huzur

Bende bir oğlak bayanı olarak en çok anlaşabileceğin burcun boğa olduğunu düşünüyorum.Benim eşimde Boğa burcu.Romantik ve duygusal bir eş istiyorsan bence bu burçtan uzak durmalısın.Boğa burcu erkekleri genelde istediğin seyi yaparlar ama söylersen yaparlar düşünce sıfır:):)iyi bir ev erkeğidir kesinlikle.ve hiç şüphesip sadık bir eş.vede çok iyi bir baba.tek düze yaşamayı severler.onlar için huzur herseyden önce gelir.Huzur,yemek yemek vede ihtiyaç molası yatak odası:)
Anlaşılması kesinlikle kolaydır.yeterki kızmasınlar.şayet kızınca ortadan kaybolmak en iyi çözüm.genelde sakin oldukları için ayak uydurmak kolaydır.genelde hırgür çıkaran ben olduğum için geçinilmesi en zor burcun oğlak oldugunu düşünüyorum.kolay kolay tatmin olmayan tek burcun oğlak oldugunu düşünüyorum...herkese sevgiler...

Meraba bal huzur

Bende bir oğlak bayanı olarak en çok anlaşabileceğin burcun boğa olduğunu düşünüyorum.Benim eşimde Boğa burcu.Romantik ve duygusal bir eş istiyorsan bence bu burçtan uzak durmalısın.Boğa burcu erkekleri genelde istediğin seyi yaparlar ama söylersen yaparlar düşünce sıfır:):)iyi bir ev erkeğidir kesinlikle.ve hiç şüphesip sadık bir eş.vede çok iyi bir baba.tek düze yaşamayı severler.onlar için huzur herseyden önce gelir.Huzur,yemek yemek vede ihtiyaç molası yatak odası:)
Anlaşılması kesinlikle kolaydır.yeterki kızmasınlar.şayet kızınca ortadan kaybolmak en iyi çözüm.genelde sakin oldukları için ayak uydurmak kolaydır.genelde hırgür çıkaran ben olduğum için geçinilmesi en zor burcun oğlak oldugunu düşünüyorum.kolay kolay tatmin olmayan tek burcun oğlak oldugunu düşünüyorum...herkese sevgiler...

Hoşgeldin Basak83 :) Bende Boğalarla çok iyi anlaşabileceğimiz fikrindeyim. Bir Boğa ile evliyim aynen senin gibi ama henüz 3 aylık evli olduğum için daha ilerde yorum yapabilirim inşallah:) Katkıların için teşekkürler :KK16: Sen ne kadar zamandır evlisin :)

Teşekkür ederim Hoşbuldukkkk:)3 yıllık bir evliliğimiz var.bir yaşında da oğlusum.İnşallah Evliliğinizde saglık huzur mutluluk eksik olmassss...Boğa burcu biraz inatcıdır.Birazda sabit fikirli.istediğin düşünceyi yüz kere söylersen elbet dırdırdan sıkılıp yapacaktır:)kolay gelsinnn:KK34:

Teşekkür ederim canım sizinde sağlığınız huzurunuz mutluluğunuz eksik olmaz inşallah. Allah bağışlasın prensinizi :) Biraz evcimen bir burç galiba Boğalar, evde vakit geçirmeyi bende severim ama aktif bir sosyal hayatta beni çok mutlu eder. Bu bağlamda eşimle pek aynı düşünceleri paylaşmıyor gibiyiz, şuana kadar bu öyle büyük bir sorun olmadı ama bu konu ilişkimizde dikkat gerektiren bir konu, ben dışarda da hareketli yaşamı seviyorum, o evde vakit geçirmemden yana, dışarda bir oraya bir buraya gidişlerden oraya buraya katılma fikrimden pek hoşlanmıyor :)

Evcimen olduğu kadar gezmeyide sever.Ancak en kısa zamanda baba da olmak ister.Tanıdığım bütün boğa erkekleri bu şekilde.:)Genelde evde lider olmayıda severler.çerçevenin dısından baktığında baskın olarak sen görülebilirsin ancak gercek hiçde böyle değildir ilerleyen zamanlarda sende bunu fark edeceksin:)gezme konusu biras farklılık doğuruyor.mesela benim eşim öle çarsı pazar gezmeyi sevmez.beni koy bir alısveriş merkezine kapanırken al.param olmasa da gezerim:)ancak boğa erkekleri cebinde parası varsa ihtiyacı olanı alır ve evine döner gerisi hikaye....:KK4:

Evet Boğalar tutumlu da oluyorlar :KK1:

Bu konu yeniden güncellensin istedim...

MErhaba canım benm erkek arkadaşımda boğa yaklasık 7 yıldır süren bir birlikteliğimiz var.Çok evcimendir evi ve eşyalarımızı benden çok düşünür,sevdiğine çok bağlıdır ve çok sabırlıdır.Aslında yükselen burç da asıl burç kadar önemlidir yükselenleri de bilmek gerekir:) boğa erkeği çok sadıktır eşini giydirmeyi yedirmeyi içirmeyi cok sever.Kendisi de yemeyi içmeyi çok sever :KK1: ve gerçekten cok fazla romantik değildir,ihtiyac dahilinde hareket eder :KK14: baskıcı değildir,eğer güveniyorsa asla gözü arkada kalmaz ama güvenmiyorsa farkettirmeden hherşeyini öğrenebilir. aklıma gelenler bunlar :KK55:

Merhaba aclya :KK3:
Söylediklerine katılıyorum. Eklemek istediklerin olursa yine gel yine bekleriz cnm :KK16:

Ben de oğlak burcuyum, en uzun ilişkim bir boğa erkeği idi. yaklaşık 3 yıl sürdü. psikopatlık derecesinde kıskançtı, yemek yememden kız arkadaşlarımla görüşmemem kadar karışıyordu, ve birazda bencildi. İyi tarafı da aşırı ilgili bir insandı. Bütün bu kıskançlığın ve ilginin yanında beni aldattı tabi sonra da bitti. Beni çok sevdiğini düşünüyordum hep kıskançlığının sebebini buna bağlıyordum. Ama yanılmışım meğer kişi kendi nasılsa karşısındakini de öyle görürmüş. Yazık oldu geçen 3 yıla.

Ben de oğlak burcuyum, en uzun ilişkim bir boğa erkeği idi. yaklaşık 3 yıl sürdü. psikopatlık derecesinde kıskançtı, yemek yememden kız arkadaşlarımla görüşmemem kadar karışıyordu, ve birazda bencildi. İyi tarafı da aşırı ilgili bir insandı. Bütün bu kıskançlığın ve ilginin yanında beni aldattı tabi sonra da bitti. Beni çok sevdiğini düşünüyordum hep kıskançlığının sebebini buna bağlıyordum. Ama yanılmışım meğer kişi kendi nasılsa karşısındakini de öyle görürmüş. Yazık oldu geçen 3 yıla.

Aaaaa boğa erkeği aldatmaaaaaaz . Kesin onun yükseleni ağır basmıştır. Yükselemeyesice.:KK57:

Son düzenleme:
X