Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Boğa Burcuyla İlişkisi Olan Oğlak Kadınları

Biz bu ikiliyiz 7 yıllık evliyiz genel uyumumz iyi fakat genelde hırgür ben çıkarırım oğlak olarak onun ağırlığına hastayım ben çok pratiğim ona göre sabırsızım o çok sabırlı küsemem hemen barışırım o daha inattır bana göre yemekleri iyi yapmıosanız bir boğanın gözünde bitersiniz , yemeğe ve lükse çok düşkündür evini çok sever başka hiç ibyerde rahat edemez hiç bi zaman kafasına göre bi iş yapamaz boğalar hele oğlağa sormadan gizli kapaklı bişey çevirsin anında yakalnır çok beceriksizdir iz bırakır ardında ben kuşkucuyumdur hemen enselerim:))))çok kıskanırımama eşine çoooooooooook düşkün gerçekten sadıkk,ama biraz tembel,sinirli,beni sıkmaz,birlikte çok eğleniriz arada ben gıcıklık yapsamda:)))ama yinede en yuymlu burç ikilisidr tavsiye ederim:):KK16::KK16:

Meraba bal huzur

Bende bir oğlak bayanı olarak en çok anlaşabileceğin burcun boğa olduğunu düşünüyorum.Benim eşimde Boğa burcu.Romantik ve duygusal bir eş istiyorsan bence bu burçtan uzak durmalısın.Boğa burcu erkekleri genelde istediğin seyi yaparlar ama söylersen yaparlar düşünce sıfır:):)iyi bir ev erkeğidir kesinlikle.ve hiç şüphesip sadık bir eş.vede çok iyi bir baba.tek düze yaşamayı severler.onlar için huzur herseyden önce gelir.Huzur,yemek yemek vede ihtiyaç molası yatak odası:)
Anlaşılması kesinlikle kolaydır.yeterki kızmasınlar.şayet kızınca ortadan kaybolmak en iyi çözüm.genelde sakin oldukları için ayak uydurmak kolaydır.genelde hırgür çıkaran ben olduğum için geçinilmesi en zor burcun oğlak oldugunu düşünüyorum.kolay kolay tatmin olmayan tek burcun oğlak oldugunu düşünüyorum...herkese sevgiler...

boğa ararken akrebe takılan bi oğlak olarak traji komik hayatımı özetler gibi oldun..:))ben aşkla hayat bulduğumuzu düşünüyorum..ama sanırım birileri benim hakkımı yemiş:)))

boğa ararken akrebe takılan bi oğlak olarak traji komik hayatımı özetler gibi oldun..:))ben aşkla hayat bulduğumuzu düşünüyorum..ama sanırım birileri benim hakkımı yemiş:)))

Akreple de iyi anlaşır Oğlak diye biliyorum :KK34:

Yok mu artıran hadi bayanlar :118:

Erkek boğa
Kız oğlak ikilisi :)

Bizde bu ikilideniz :)
Ve yakında 4 yıllık bi ilişkimiz olmuş olacak :)

arkadaşlar bende bir boğa burcu erkeğiyle evliyim tanışalı 14 yıl evleneli 10 yıl oldu çok güzel anlaşıyoruz uyumlu bir çiftiz tartışma çıkaran genelde ben olurum ama sinirlendimi tutana aşk olsun dediği dediktir sabit fikirlidir evine ve cocuklarına çok düşkündür

Benim esimde tam bir Boga erkegi... sorun cikaran hep benim.. boga erkegi merhametlidir duygusaldir ilgi manyagii oksanmayi masaji guzel yemegi evde olmayi cocuklarla vakit gecirmeyi cok sever ... ve tabii yatak odasini...bir oglak kadini erkegine tam anlamiyla guveniyor ve onu seviyorsa yatak odasinda tabiri caizse kolesi olabilir ...boga erkegide onu fazlasiyla mutlu eder.. ayrica yukselenimde boga.. esimden her anlamda cok memnunum.benim eksik yanlarim o...mesela ben tez canliyim cabuk sinirleniyorum fevri hareket ediyorum o daha mülayim daha sakin..mantik adami.

X