Boğazda takılma hissi yaşayan var mı?

Herkese iyi akşamlar bundan yaklaşık 3 ay önce boğazımda bir takılma hissi yaşadım hani ekmek yersinizde boğazınızda takılı kalır su içme ihtiyacı hissedersiniz tıpkı öyle bisey ama sürekli orda duran bisey hiç geçmiyor doktora gittim balgam dedi geniz akıntısı dedi antibiyotik verdi ama hiç geçmedi salı günü için tekrar randevu aldım ama bi yandanda korkuyorum ya kötü bisey varsa diye içinizde böyle bisey yaşayan oldu mu??
Ben sigara içerken öyle oluyordum ,alerji dendi icmedikce geçti

Allerji ihtimali zaten yazılmış o yüzden ben aklıma gelen en kötü ihtimali yazacağım. Nodül falan olabilir mi acaba? Geçmediyse ihmal etmeyin. Stres yaşayacağınıza doktora gidip baktırın biran önce

Herkese iyi akşamlar bundan yaklaşık 3 ay önce boğazımda bir takılma hissi yaşadım hani ekmek yersinizde boğazınızda takılı kalır su içme ihtiyacı hissedersiniz tıpkı öyle bisey ama sürekli orda duran bisey hiç geçmiyor doktora gittim balgam dedi geniz akıntısı dedi antibiyotik verdi ama hiç geçmedi salı günü için tekrar randevu aldım ama bi yandanda korkuyorum ya kötü bisey varsa diye içinizde böyle bisey yaşayan oldu mu??
Alerjit rinittir muhtemelen
Endişe edici değil ama insanın yaşam kalitesini düşüren bir hastalıktır, doğru alerji ilacını bulana dek süründürür insanı. Doğru ilacı bulsan da arada coşar, mevsimlerin karışması en çok coşturan durum

Reflünüzde varsa mis gibi kombo olurlar, beş senedir cehenneme çevirdiler hayatımı el birliği ile

Telefon ışığıyla bademciklerinize baktınız mı? Bademciğin çukurlarında beyaz taşlar oluşabiliyor. Özellikle süt ürünlerinin çok tüketilmesiyle oluşuyor ve ağız kokusu ile takılma hissine yol açıyor.

Alerjit rinittir muhtemelen
Endişe edici değil ama insanın yaşam kalitesini düşüren bir hastalıktır, doğru alerji ilacını bulana dek süründürür insanı. Doğru ilacı bulsan da arada coşar, mevsimlerin karışması en çok coşturan durum

Reflünüzde varsa mis gibi kombo olurlar, beş senedir cehenneme çevirdiler hayatımı el birliği ile
Doktora gittim bugün ultrasonda troid de nodül çıktı:KK43:

Bugün doktora gittim troid de nodül çıktı:KK43:
Bende her yıl ekim ayından başlar 2 3 ay dediğiniz gibi olur. Boğazımda bir şey var, hep orada duruyor, yutkunuyorum gidiyor gibi oluyor ama 3 saniye sonra yine oluşur. Alerjik geniz akıntısı benimki, muhtemelen sizin ki de öyledir. Hava çok kuru olduğunda da olabilir, burnunuza nemlendirici sıkın sürekli yada alerjik. Doktor ne dedi sonucu yazar mısınız?

Benim her hamileligim de oluyor. Ilk zamanlar bir sey var sanip kalem falan sokuyordum. Aşırı rahatsiz edici bir sey. O durumlarda sicak süt içmeliymiş. Denemedim ama.

Km
Benim her hamileligim de oluyor. Ilk zamanlar bir sey var sanip kalem falan sokuyordum. Aşırı rahatsiz edici bir sey. O durumlarda sicak süt içmeliymiş. Denemedim ama.
Kalemi bogaziniza mi sokuyordunuz🙄 benim boğazımda bir yumru var bir haftadir sanki ayva yemişim gibi his;( doğum yapalı 3ay oldu troidleeime baktircam bugün

Merhaba ameliyat oldunuz mu yoksa nodülleri ilaçla tedavi edebildinizmi.bogazimda bir şey kalmış hissi var ve ben troid yaplarini doğum yaptıktan sonra kafama göre birakmistim
Troidlerimin çalışmasında bir sıkıntı yok o yüzden ilaç kullanmıyorum doktorum ameliyat önermedi çünkü nodulu alırsak mecburen troidide almak zorundayız çalışan bir organı almak uygun olmaz bu şekilde yaşamaya alismalisin dedi her sene kontrollerim oluyor

Troidlerimin çalışmasında bir sıkıntı yok o yüzden ilaç kullanmıyorum doktorum ameliyat önermedi çünkü nodulu alırsak mecburen troidide almak zorundayız çalışan bir organı almak uygun olmaz bu şekilde yaşamaya alismalisin dedi her sene kontrollerim oluyor
Allah yardimciniz olsun peki saç dökülmesi baş dönmesi gibi etkiler yaptı mı zaten zorda kalmadıkça ameliayat önerilmiyor ana nodüller sene içerisinde büyümedi mi

Allah yardimciniz olsun peki saç dökülmesi baş dönmesi gibi etkiler yaptı mı zaten zorda kalmadıkça ameliayat önerilmiyor ana nodüller sene içerisinde büyümedi mi
Yok saç dökülmesi baş dönmesi yapmadı zaten troitlerin çalışmasında bir sıkıntı olursa o dediğiniz şikayetler oluyor annemin mesela az çalışıyor troitleri onda saç dökülmesi oldu halsizlik kilo artışı vs. 3 üncü senem bu sene kontrole gittim ultrason randevum var çarşamba günü bakılacak büyüme var mı diye geçen 2 senede büyüme olmadı

X