Boğazda takılma hissi yaşayan var mı?

dipsiz kuyu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2014
2.325
5.001
38
Herkese iyi akşamlar bundan yaklaşık 3 ay önce boğazımda bir takılma hissi yaşadım hani ekmek yersinizde boğazınızda takılı kalır su içme ihtiyacı hissedersiniz tıpkı öyle bisey ama sürekli orda duran bisey hiç geçmiyor doktora gittim balgam dedi geniz akıntısı dedi antibiyotik verdi ama hiç geçmedi salı günü için tekrar randevu aldım ama bi yandanda korkuyorum ya kötü bisey varsa diye içinizde böyle bisey yaşayan oldu mu??

Ayni hissi yaşadim bir kaç ay önce ama doktora gitmedim su içmeyi sıklaştırdım, bol bol su içtim kendiliginden geçti benim.
Geçmezse gidecektim doktora.

Gecmiyorsa tekrar gidin.

Ayni hissi yaşadim bir kaç ay önce ama doktora gitmedim su içmeyi sıklaştırdım, bol bol su içtim kendiliginden geçti benim.
Geçmezse gidecektim doktora.

Gecmiyorsa tekrar gidin.
Salı gününe aldım randevu ama işte bi yandanda korkuyorum aklıma takıldı

Benim de ilaç içince sanki oraya yapışmış gibi oluyor su içiyorum bişeyler yiyorum yok geçmiyor. 2 3 saat sonra geçiyor o his

Balgam ve geniz akıntısı muaynede görülebilen bişey, görmese neden desin ki.
Aslında şöyle oldu kamera ile incelemek istedi ama ben çok midem bulandigi için o kadar ogurdum ki doktor bakamadı kamera ile mecbur röntgen çekti bisey görünmüyor dedi ama röntgen çok da sağlıklı sonuç vermiyor bildiğim kadarıyla

Bende de oldu hem de baya agriliydi,dahiliye ye gittim, troidlerde iltihaplanma olmus, bi de o bolume gorunun olmazsa

Benim o his hamilelikte oldu. Üstüne bir de doğuma kadar 4-5 ay öksürdüm. Sürekli hasta olup olmadığımı soruyorlardı. Sebebi sürekli kusmam, reflü ve boğazımın bunlardan tahriş olmasıydı. Korka korka KBBye gittim son ayımda. 10 saniye ya baktı ya bakmadı. Bir fıs fıs verdi. Doğumdan sonra da tamamen geçti.
Bazen çok basit bir sebebi olabiliyor. Kendinizi oradan buradan okuduklarınızla korkutmayın.

X