Bol bebiş topiği

semplice_signora

Konuşası bile yok...
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2012
7.075
3.075
41
"Merhaba anne adayları....
Belli bir ay ismi koymadım topiğe...Kimseyi sınıflandırmak istemedimHepimiz bekliyoruz işte...Tek görünen bu..Kimi zaman sabırla,kimi zaman hüzünle...Bazen ayağımız tökezliyor umutsuzluk çukuruna düşeyazıyoruz..Hemen biri elimizden tutuyor..Bizden biri...Duygularımızı,hislerimizi,meraklarımızı yargılamayan,beklentileriyle bizi suçlarcasına davranmayan,halden anlayan biri...Burdayız hepimiz...Dua ve tevekkülle bekliyoruz yavrularımızı...Tedbirimizi alıyoruz kendimizce,kalanı için de Allah'tan (cc) yardım diliyoruz.Doğru zamanda hayırlı evlatlarımız olsun inşallah:KK16:
DİPNOT:Hamile kalıp topiği terk edenin izini sürer kabusu olurum ona göre:KK53:
Herkez en kısa zamanda :KK49: haliyle listenin en alt kısmına geçsin inşallaaahhh:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
"diyerek başlamıştık 2013 yılına.Pek çoğumuz mucizesine kavuşma yolunda ilerliyor artık.Bekleyenler için de bir sürü hamiş ve taze anne canı gönülden dua ediyor.Beklemenin ne demek olduğunu az çok hepimiz yaşadık.Ve biliyoruz ki o muhteşem pıtpıtı duyduğumuzda bütün sıkıntılar siliniyor...Yeni sıkıntılara yer açılıyor daha doğrusu:KK9:
Birbirimizden kmlerce uzakta olmamıza rağmen güzel bi bağ oluştu topiğimizde.Çizgiyi görmeyi umut ederken de,gün be gün tedirginlikle içimizdeki mucizeyi büyütürken de çok sıkıntılar yaşadık.Kazalar atlattık,ameliyatlar geçirdik,acemi drların duyarsız tepkileriyle gerildik,ilgisizlikten veya ilgiyi aşan karışmalardan sıkıldık.Hep beraber atlattık bu günleri,hala da atlatıyoruz..Yorumlar yaptık,değerlendirdik,düşündük-taşındık,araştırdık,doğruları saklamadık,fikirlerimizi çarpıtmadık.Kalplerimizi kırmadan doğruları bulmaya çalıştık.Bütün kalbimizle ettiğimiz dualarımızı Rabbim boşa çevirmedi,çevirmeyecektirde...
"
Ümitsizlik haramdır" buyurmuş peygamber efendimiz (sav)... Bizde zaman zaman içine düştüğümüz bu haramdan hızlı bi şekilde çıkacağız inşallah.Şu an okunan Yasin Suresi yüzü suhürmetine,içinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayı yüzü suhürmetine Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın,çok bekletmesin.Hayırlı ve sağlıklı evlatlarımızı,sevdiklerimizle huzurla büyütmeyi nasip etsin...

Ve bir yılı daha geride bıraktık..Bir çoğumuz kuzucuklarımızı kucağımıza aldı.Nazlı bebişlerimiz de yolda inşallah.Hamileyim sevincini zamanla bulantılar,cinsiyet merakı,alışveriş telaşı aldı.Herşeyi tamam mı derken uykusuz gecelere gebeymişiz meğerse.Merakla beklediğimiz miniklerimiz ağır acılarla,kolay doğumlarla kucaklarımıza gelirken hepimiz 2.kez doğduğumuzu hissettik.Gaz sorunlarımız,meme yaralarımız,süt korkularımız,diş sıkıntılarımız,uyku düzensizlerimiz ve öğrenemediğimiz diğer sıkıntılarımızla büyümeye devam ediyor bebişlerimizle.Ezgi hanım gibi cadı kızlarımız,Yusuf Ziya gibi gecekuşlarımız,Ahmet Furkan gibi şekerlerimiz,Esma sultan gibi olgunlarımız var.Hifa gibi oyunculuğu ustalıkla becerenler de cabası.Yakışıklı prenslerimiz,nazlı prenseslerimiz var artık..Allahım bekleyen diğer arkadaşlara da bu gönüllü köleliği bu sene tattırsın hayırlısıyla...
Rabbim kimseyi evlat ile sınamasın.....

Hamiş Adayı
Batasıca BAT
Veeee sonundaaaaa
taydin9 ay ertelenesice bat:KK16:
KEVOK9 ay ertelenesice bat:KK16:
cevodileksu9 ay ertelenesice bat:KK16:
Iwant9 ay ertelenesice bat :KK16:

Anniş Adayı

Tahmini Doğum Tarihi

Bebeğimizin cinsiyeti
hamile27 Mart 2013:nazar:Hoşgeldin Ufuk bebek:nazar:
Tokoyay22 Mayıs 2013:nazar:Hoşgeldin Yiğit Ali bebek:nazar:
gvn190716 Haziran 2013:nazar:Hoşgeldin Doğu Bebek:nazar:
ranana11 Haziran 2013:nazar:Hoşgeldin Betül Bebek:nazar:
Tubiloshh29 Haziran 2013:nazar:Hoşgeldin Yusuf Bebek:nazar:
hctp02 Temmuz 2013:nazar:Hoşgeldin Kuzey Bebek:nazar:
peri386618 Temmuz 2013:nazar:Hoşgeldin Elifnaz Bebek:nazar:
msmesi29 Temmuz 2013:nazar:Hoşgeldin Yusuf Ziya Bebek:nazar:
fmfm05 Ağustos 2013:nazar:Hoşgeldin Ahmet Furkan Bebek:nazar:
sunbal24 Ağustos 2013:nazar:Hoşgeldin Ayşe Şevval Bebek:nazar:
waves10 Eylül 2013:nazar:Hoşgeldin Esma Bebek :nazar:
Aysedurmaz11 Eylül 2013:nazar:Hoşgeldin Hifa Bebek:nazar:
cadiozy02 Ekim 2013:nazar:Hoşgeldin Ezgi Bebek:nazar:
kardelen120810 Ekim 2013:nazar:Hoşgeldin Muhammed Selim Bebek:nazar:
epack_9 Kasım 2013:nazar:Hoşgeldin Barış Bebek:nazar:
abraxasguzel12 Kasım 2013:nazar:Hoşgeldin Doruk Bebek:nazar:
agresifmelek24 Kasım 2013:nazar:Hoşgeldin Ela Deniz Bebek:nazar:
ozayder11 Aralık 2013:nazar::KK55::nazar:
inci61inci13 Aralık 2013:nazar:Hoşgeldin sarı şekerimiz:nazar:
karapisso09 Aralık 2013:nazar:Hoşgeldin Bilal Bebek:nazar:
nihalgerez20 Aralık 2013:nazar:Hoşgeldin prenses:nazar:
leyla462725 Aralık 2013:nazar:Hoşgeldin Zeynep Zişan Bebek:nazar:
sosyoloji1230 Ocak 2014:nazar:Hoşgeldin Ezgi Bebek:nazar:
Evris03 Şubat 2014:nazar:Hoşgeldin Arda Bebek :nazar:
yesilelma_03 Mart 2014:KK31:
sule_2512 Mart 2014:nazar:Hoşgeldin Talha Bebek:nazar:
seyide_cim05 Mart 2014:nazar:Hoşgeldin prenses:nazar:
bedesten7 Nisan 2014:nazar:Hoşgeldin Belçim Bebek :nazar:
YalnizMelek03 Temmuz 2014:nazar::KK55::nazar:
missmondy06 Temmuz 2014:KK31:
duygubaby07 Temmuz 2014:nazar:Hoşgeldin Musab Bera Bebek:nazar:
yxliz24 Temmuz 2014:KK31::KK31:
hayatrengarenk31 Temmuz 2014:KK31:
gvn190713 Ekim 2014:nazar::KK8::nazar:
taana16 Aralık 2014:KK31:
[TR]

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba anne adayları....
Belli bir ay ismi koymadım topiğe...Kimseyi sınıflandırmak istemedim
:KK1:Hepimiz bekliyoruz işte...Tek görünen bu..Kimi zaman sabırla,kimi zaman hüzünle...Bazen ayağımız tökezliyor umutsuzluk çukuruna düşeyazıyoruz..Hemen biri elimizden tutuyor..Bizden biri...Duygularımızı,hislerimizi,meraklarımızı yargılamayan,beklentileriyle bizi suçlarcasına davranmayan,halden anlayan biri...Burdayız hepimiz...Dua ve tevekkülle bekliyoruz yavrularımızı...Tedbirimizi alıyoruz kendimizce,kalanı için de Allah'tan (cc) yardım diliyoruz.Doğru zamanda hayırlı evlatlarımız olsun inşallah:KK16:

ozman ilk ben yazıyım ugur geıtrsın bu topık banaaaaaaaaa umarımm snaslı bı topıkk olurrrrrrrrrrrrrrrr bu arda benım bata 2 gun kaldıı:))

Merhaba anne adayları....
Belli bir ay ismi koymadım topiğe...Kimseyi sınıflandırmak istemedim
:KK1:Hepimiz bekliyoruz işte...Tek görünen bu..Kimi zaman sabırla,kimi zaman hüzünle...Bazen ayağımız tökezliyor umutsuzluk çukuruna düşeyazıyoruz..Hemen biri elimizden tutuyor..Bizden biri...Duygularımızı,hislerimizi,meraklarımızı yargılamayan,beklentileriyle bizi suçlarcasına davranmayan,halden anlayan biri...Burdayız hepimiz...Dua ve tevekkülle bekliyoruz yavrularımızı...Tedbirimizi alıyoruz kendimizce,kalanı için de Allah'tan (cc) yardım diliyoruz.Doğru zamanda hayırlı evlatlarımız olsun inşallah:KK16:

hahahah:)

klavyene ve yüreğine sağlık cnm benm

missler gibi olmuş, ferah ,huzurlu ve umut doluu

şans getirsin yeni topiğimiz hepimizee :))

ozman ilk ben yazıyım ugur geıtrsın bu topık banaaaaaaaaa umarımm snaslı bı topıkk olurrrrrrrrrrrrrrrr bu arda benım bata 2 gun kaldıı:))

gerçek :))

ozaman sen gelme buraya eski topikte kal ki inşallah ayşede sende hamile topiklerinde dolaşmaktan baş dönmesi yaşarsınız :)))

Son düzenleme:

ozaman sen gelme buraya eski topikte kal ki inşallah ayşede sende hamile topiklerinde dolaşmaktan baş dönmesi yaşarsınız :)))

inşşşş inşşş peşimizdende siz gelirsiniz gerci ben bu ayyy hıc bısey hıssetmıyorummm ne belırtı ne bı duyguu hıc bıseyyyy hayrılısıı artıkk:)

Kız dur ne diye öyle diyon gelsinler.Benim başım dönsün varsın.Benim çene kuvvetli.Herkeze yeter :KK52:
inşşşş inşşş peşimizdende siz gelirsiniz gerci ben bu ayyy hıc bısey hıssetmıyorummm ne belırtı ne bı duyguu hıc bıseyyyy hayrılısıı artıkk:)
Aman hissettik de ne oldu sanki.Beşizmi doğurduk?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hadi kız ilk hamişimiz sen ol inşallah....:KK16:

ayy ne güzel olurrrrrr yaa topgık acılıo 2gun sonraaa ılk hamısııı olmakkkkk ama bu ay bende bı rahtlık var anlatamam normalde benım batıma 2 gun kalıcak ve ben bu kadr rahat hıc test yapmadan beklıycem noldu bana bılmıyorum ve halada yapasım yokkk zaten bat gecene kadarda yapmıycammm :KK1::KK1::KK1::KK1:

nasılsa tek çizgi yapıştı bize burdan aynen devam ben birazdan kocişe gidip çakşır otu alıcam kendimede pazardan balık dietede başladım kızlar hamiş kalana kadar az da kilo verek :)

nasılsa tek çizgi yapıştı bize burdan aynen devam ben birazdan kocişe gidip çakşır otu alıcam kendimede pazardan balık dietede başladım kızlar hamiş kalana kadar az da kilo verek :)

Ben de yarın misafirlerime balık yapacam inşallah.Çakşır otuna bende başladım bugün..Gerek kalmaz inşallah:KK16:

ayeşecim topiğin hayırlı olur inşalllah hepimize.başta sen tabi ki.topik açan hemen hamile kalıyo zaten ,uğur getiriyo . bu test edilmiş bi durum.
neyse sen şimdi liste yapacaksın heralde ,ilk sayfada olsun şöyle nazar boncuklu falan :))
bat 5 ocak

bende balık yapıcammmmm bu aksamm:)) bu çakşır otu ne ki ne işe yarıomusss :)

Bir sürü kaliteli spoşun yıldırım hızıyla yumoşa koşup amacımıza ulaşmamızı sağlıyormuş :KK1: Kocişe yediriyorsun sabah aç karnına,akşam yatmadan önce 1 tatlı kaşığı.Ölçüsü de 1 tatlı kaşığı bala 1 tatlı kaşığı çakşır otu tozu..Ama en az 3 hafta yenmesi gerekiyormuş.Ben bugünden başladım yeni yumurtlamaya yetişsin diye.Belki bu ay gelir sıpalarım da gerek kalmaz daha çok yemesine kocişimin:KK16::KK16:

ayeşecim topiğin hayırlı olur inşalllah hepimize.başta sen tabi ki.topik açan hemen hamile kalıyo zaten ,uğur getiriyo . bu test edilmiş bi durum.
neyse sen şimdi liste yapacaksın heralde ,ilk sayfada olsun şöyle nazar boncuklu falan :))
bat 5 ocak

Sağol canıımmm.İnşallah hepimize uğurlu gelir topiğimiz...Liste yapmayım diyorum.Herkez uğruyor zaten sürekli topiklere.Muhabbetle takip ederiz birbirimizi.Ama illa yap derseniz yaparım şöyle bol sıpaların cirit attığı bi liste...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Bir sürü kaliteli spoşun yıldırım hızıyla yumoşa koşup amacımıza ulaşmamızı sağlıyormuş :KK1: Kocişe yediriyorsun sabah aç karnına,akşam yatmadan önce 1 tatlı kaşığı.Ölçüsü de 1 tatlı kaşığı bala 1 tatlı kaşığı çakşır otu tozu..Ama en az 3 hafta yenmesi gerekiyormuş.Ben bugünden başladım yeni yumurtlamaya yetişsin diye.Belki bu ay gelir sıpalarım da gerek kalmaz daha çok yemesine kocişimin:KK16::KK16:

ben bu ottan çok umutluyum yumuyrtlamasakta dalar yumuşa spoşlar bence :KK1:

X