bölgesel zayıflama konusunda ne düşünüyorsunuz?

lavinya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2012
53
0
bölgesel zayıflama(kavitasyon vb) yaptıran var mı tavsiye eder misiniz? kalıcı sonuçlar veriyor mu verdiğimiz paraya değer mi yoksa o parayla yürüyüş bandımı alsam ki?

lavinya0606

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2009
20
0
39
Ben çok araştırdım arkadaşlar kavitasyonu lipokavitasyona gittim önce iyi sandım ama fiyaskoydu çin malıymış zaten:KK43: bi arkadaşım eximia yı önerdi onu araştırdım italyan sonuçları noter onaylı tek cihaz dünyada yazıyordu ilgimi çekti gittim 1 seansta 4 cm inceldim hala gidiyorum 1 ayda 6 kilo verdim 13 cm inceldim bel bölgesinden çok memnunum sarkma da yok vücudumda selülitte gitti izmirde 2 yerde vardı myclinica kampanya yapmış 8 seansı 750 çok uygun geldi içinde 16 seansta pasifle vakumda var bazı yerler fiyatta uçuyor iyi araştırın :KK35:

lavinya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2012
53
0
teşekkürler canım bende o dediğin yöntemi bi araştırayım bakalım konya da ver mı diye burdada bi yerde %50 indirim olunca düşüneyim dedim ama hiç bi fikrimde yok işin aslı

herkek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2011
4
0
Ada Güzellikte de Eximia ile göbek bölgesini 10 seansını 750Tl 'ye yapıyolar. Pasif cimnastik de dahil bu fiyata. 10 seansta 20cm inceldim. Yaz geliyo kızlar. Forma girmek lazım...