Bolu///14

merhaba bende zong.lıyım samsunda yasıyorum bolu benim cok sevdiğim cok şirin yemyesil bir sehirdir oranın havası bana huzur veriyo severim bolu yu eee nede olsa batıkaradenizzz:)))

merhaba bende zonguldak lıyım fakat muğlada kalıyorum dalyan dayım, siz görev icabımı ordasınız?boluda uzun yıllar kaldım :1hug::enbuyukkk:

bolunun neresindensin merkez de misin dayımın kızı var boluda
tanışalım be gülüm
düzceye gelirim annem var düzcede
bolumuzda güzeldir gene panayır oluyormu orada
panayır demişken sanırım dayımın kızı o civarda oturuyor olmalı
neyse oralara gelir isem bulurum seni oka.s.

(oldu şimdi geliyom )

ben merkezde oturuyorum yani ailem boluda hersene panayıp ağustos ayında açılır
tanışalım dayının kızı çok güzel bi semtimizde oturuyo

evet kışın çok ayrı bir güzelliği var burda helede abantta çam ağaçlarının görüntüsü karlar üzerinde mangal keyfi off offf :))
Zonguldak güzel bir yer seviyorum orayıda çok sevdiğim arkadaşlarım var.

merhaba bende zong.lıyım samsunda yasıyorum bolu benim cok sevdiğim cok şirin yemyesil bir sehirdir oranın havası bana huzur veriyo severim bolu yu eee nede olsa batıkaradenizzz:)))

selam hemşom bende zonguldağı ve zonguldaklıları çok severim hg sayfamıza:nazar:

senağlamaayyyyyyyyyyy.gündüzün karanlığı.ah keşke olsaydı.çok üzgünüm .işimiz olmadı yaaa.eşimde bende çok üzüldük.her şeyde bir hayır vardır.ama ben artık karlı bir memlekette oturmak istiyorum.bunaldım sıaktan ve sanayi pisliğinden.nolur dua edin arkadaşlar.ben büyük şehirde yaşamak istiyorum yaaaaaa.senağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

senağlamaayyyyyyyyyyy.gündüzün karanlığı.ah keşke olsaydı.çok üzgünüm .işimiz olmadı yaaa.eşimde bende çok üzüldük.her şeyde bir hayır vardır.ama ben artık karlı bir memlekette oturmak istiyorum.bunaldım sıaktan ve sanayi pisliğinden.nolur dua edin arkadaşlar.ben büyük şehirde yaşamak istiyorum yaaaaaa.senağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

fazla üzülme arkadaşım inşallah
ist e filan düşer eşinin işi

Değerli arkadaşlarım, illerimizdeki paylaşımlarda düzenlemelere gidilmiştir. Peşpeşe açılan mesajlar bundan sonra birleştirilecek , içerik aynıysa silinecektir.

Selam, öptüm,nasılsın,özledim gibi tek bir kelimeden oluşan mesajlarda silinecektir, bundan sonraki mesajlarınızda bu konulara dikkat etmeniz , konulardaki kalabalığı azaltacak dahada güzel bir paylaşım platformuna sahip olunacaktır.

Bu konudaki anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim..

ben aslen ankara doğumluyum ama anne baba bolunun kıbrıscık kazasından.geçen seneye kadar her yaz yaylalara çıkardım oranın temiz havası hiçbiyerde yok ama ananemin vefatından sonra gitmek nasip olmadı:çok üzgünüm: bolu küçük ama çok güzel bi memleket yaaa:nazar:

ben aslen ankara doğumluyum ama anne baba bolunun kıbrıscık kazasından.geçen seneye kadar her yaz yaylalara çıkardım oranın temiz havası hiçbiyerde yok ama ananemin vefatından sonra gitmek nasip olmadı:çok üzgünüm: bolu küçük ama çok güzel bi memleket yaaa:nazar:

hemşerim başın sağolsun.bolumuz tam bi doğa harikası kıbrıscık yaylaları tambi harikadır iyiki BOLULUyuza.s.

Değerli arkadaşlarım, illerimizdeki paylaşımlarda düzenlemelere gidilmiştir. Peşpeşe açılan mesajlar bundan sonra birleştirilecek , içerik aynıysa silinecektir.

Selam, öptüm,nasılsın,özledim gibi tek bir kelimeden oluşan mesajlarda silinecektir, bundan sonraki mesajlarınızda bu konulara dikkat etmeniz , konulardaki kalabalığı azaltacak dahada güzel bir paylaşım platformuna sahip olunacaktır.

Bu konudaki anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim..

bizi bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim çok saola.s.

aslen bolulu deyilim ama annemler taşınalı 25yıl olmuş bende artık bolulu sayılırım

Değerli arkadaşlarım yönetimin almış olduğu yeni kararlar doğrultusunda selam,günaydın ,iyigeceler ,hoşçakalın gibi mesajlar silinecektir.Teşekkür etmek istediğiniz mesajlara lütfen teşekkür butonlarını veyahut terazi resmindeki rep butonlarını kullanınız
Anlayışla karşılayacağınıza inanıyor ve sizlere bol neşeli muhabbetler diliyorum.
sevgiyle kalın.a.s.

selam arkadaşlar bende boluluyum biz dünyanın her yerinde varız nedenmi yemeklerimizle,tabiat güzellkilerimizle,kaplıcalarımızla,köroğlu destanımızla,ormanlarımızla, abant ve gölcükle şehrimiz ankara ve istanbul yolu üzerinde ulaşımı kolay daha ne olsun bolluk şehridir .haydi bolulular biraz sesiniz çıksın boluuuuuuuuuuuuuuuuuu yeşil bolu

bölulular nerdesiniz böyle gerilerde kalmak olmuyor ama birazda biz kendimizi gösterelim yoksa paşa pilavlarını kapıp kaplıcadamısınız yosa hamamlaramı gittiniz niye yoksunuz sevgiler gelin tamammı

merhaba bolulu hemşerim pastacı valla bolulurın yeni sesi çıkıyor sevindim bende merkezdenim ankarada yaşıyorum.a.s.

bolulu kızlar merhaba bolu merkezdenim bende 50.yıl orta okulunu hatırlayan varmı depremde yıkıldı orda okumuştum liseyide ZHKM meslek LİSESİNDE OKUDUM SİZLER KİMLERDENSİNİZ PAYLAŞIN BİZİMLE.denizlide yaşıyorum bolumu çok özledim

X