Bolu///14

selam kızlarr:dance: 4 yıllık üniversite eğitimi, 7 yıldır da çalışma hayatımı boluda yürüttüğüme göre bende artık bolulu sayılırım dimi?
bolu göynükten selamlar sevgilera.s.

selam kızlarr:dance: 4 yıllık üniversite eğitimi, 7 yıldır da çalışma hayatımı boluda yürüttüğüme göre bende artık bolulu sayılırım dimi?
bolu göynükten selamlar sevgilera.s.

tabiki bolulu olmuşsun aramıza hoşgeldin:nazar:

ben 6 aydır gidemedim boluma ah ah ne güzel anılarım ne güzel dostlarım var boluda lisedeki arkadaşlarımı,anıtparkı,caddeyi,roma dondurmacısını,kız mesleğin yolunu çok özledim çok.

bolunun neresindensin merkez de misin dayımın kızı var boluda
tanışalım be gülüm
düzceye gelirim annem var düzcede
bolumuzda güzeldir gene panayır oluyormu orada
panayır demişken sanırım dayımın kızı o civarda oturuyor olmalı
neyse oralara gelir isem bulurum seni oka.s.

(oldu şimdi geliyom )

sevde'çiğim sen hemen boluya taşın oldu hiç olmassa bana bir adım yakınlaşmış olursun düzceme geldiğim zamanlar oracıkta görüşürüz ne iyi olur diymia.s.

ben bolu merkezdenim denizlide yaşıyorum.panayır hala kuruluyo tanışalım:nazar:

kızlar sayfamızı sık sık ziyaret edinki tanışalım kız meslek mezunu varmı belki tanıyoruzdur birbirimizi

hu bacılarım benden başka has boluluyokmuki neden hiç sayfaya gelen yok .neçün gelmeyonuz diyven

kız anam benden başka has bolulu yokmu gelinde şenlendirin sayfamızı sizi çağıra çağıra çığırtkan oldum

merhaba bolulu hemşehrilerim benden başka sayfamıza uğrayan yok galiba tanışmak isterseniz özelden mesaj atın belkide tanıdık çıkarız

X