Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Bolu/Merkez'de bebek/ çocuk bakıcısı arayanlara duyrulur

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

fyznrozkn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2016
9
8
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu işi yapmayı istememin nedeni küçük çocukların, bembeyaz olan sayfalarına renk katabilmek.. Kendimi tanıtmam gerekirse 20 yaşındayım lise imam hatip mezunuyum.. Liseden sonra açık öğretim önlisans ilahiyat fakültesini kazandım lakin bazı sebeplerden ötürü dondurdum.. daha sonra çocuk gelişimi kursuna gittim Elhamdülillah sertifikamı aldım. ek olarak şunu belirtmek isterim ki ben peçeliyim bunu Allah rızası için giyiyorum bunun içinde kimseye hesap vermek gibi bir zorunluluğum yok.. Tesettür bir ibadettir ve herkesin ibadeti kendinedir.. Bu sizin için sorun olacaksa iletişime geçmenize gerek olacağını düşünmüyorum. Çocuğun yanında zaten peçeli bir şekilde durmam.. Sadece onunla ilgilenirim.. yeter ki ortamda beni rahatsız edecek bir durum olmasın. Çocuğa Elif-Be den başlayarak Kuranı Kerim eğitimi dini kitaplar/hikayeler okuyabilirim. Bebek bakımında anneye yardımcı olabilirim. Bunun dışında çocuklara karşı pozitif,güler yüzlü, sevecen olduğumu söylerler. Zaten bunu ancak gördüğünüz an anlayabilirsiniz. Çocuklar beni bende çocukları severim.Çocuklarla çocuk olabilmek en büyük hobilerim arasında diyebilirim. Genel anlamda bir iş yerinde çalışmadım ama çevremdeki çocuklara hem baktım hem de onlarla oyunlar oynayarak vakit geçirdim. Şuan bir ablaya yardım amaçlı çocuklara Kuran dersi veriyorum.. geri kalan vaktim boş.. KURANI KERİM EĞİTİMİNİ , DİNİ EĞITIMİ VERİRKEN BUNU ALLAH RIZASI İÇİN YAPIYORUM O YÜZDEN BUNUN İÇİN PARA TALEBİNDE BULUNMAYIN. ÇOCUKLA İLGİLENMEM ONUN YANINDA OLMAM İÇİN İSTİYORSANIZ BUNU ZATEN KARŞILIKLI DÜŞÜNÜRÜZ. Diyecek başka bir sözüm kalmadı sanırım.. İletişime geçmek isteyenler bana buradan ulaşabilir.

Son düzenleme:
X