boncuk ağda

burcudalli

Guru
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2009
476
52
38
Merhaba hanımlar
Boncuk ağda kullanan var mı? Memnun mu kullananlar. Özellikle yüz bölgesinde kullananların yorumlarına ihtiyacım var.
Fazla kıllanma sorunum olduğu için kuaföre gidiyorum ama evde yapabileceğim bişeyler arıyorum. Endokrin doktoruna da gittim tahliller yeni çıktı yarın sonuçlar için gideceğim.
İnternette gezinirken boncuk ağdayı okudum ama güvenemedim illa kullanan vardır deyip size sormak istedim

Ah ben de yüzümde kıllanmadan müzdaripim.Şu an buz lazere gidiyorum ayda bir kez.Memnunum.Avuç içi kadar kılsızım diyeyem ama ağdadan çok çok daha iyi.Yüzüme 3-4 kere ağda yaptım ama sonu yok.Lazerin 80-90 tl arası fiyati var seans başı.Haftalık yemeğimden biraz biraz kısarak ayda bu fiyati vererek rahat ediyorum.

e lazere gıdın ? bazı hastanelerde cıldıye bolumu cok ıyı yapıyor bu ısı .

e lazere gıdın ? bazı hastanelerde cıldıye bolumu cok ıyı yapıyor bu ısı .
Lazer epilasyona gittim ama bende pko olduğu için tekrar yine çıkabiliyor birde tüp bebek yaptırdığım için ilaçlardan tekrar çıkıyor yani lazer benim için tam çözüm gibi durmuyor. Yarın doktora soracağım eğer ilaçlarla birlikte faydası olur der ise yaptırmayı düşünüyorum.
Cildiye bölümü nasıl yapıyor lazeri onu anlamadım

Lazer epilasyona gittim ama bende pko olduğu için tekrar yine çıkabiliyor birde tüp bebek yaptırdığım için ilaçlardan tekrar çıkıyor yani lazer benim için tam çözüm gibi durmuyor. Yarın doktora soracağım eğer ilaçlarla birlikte faydası olur der ise yaptırmayı düşünüyorum.
aslında bu lazer ısını cıldıyecıler yapmalı
buyuk unlu merkezlere de bakarsanız sahıplerı doktordur mesela

ınsanlar lazere guzellık salonlarına gıdıyorlar sonuclar genelde husran, azalmayan tuyler yanık tenler yanlıs derecede kullanılan lazerın yan etkılerı hep,
bazı hastanelerın cıldıye bolumu lazer epılasyon yapar arastırın bakın, lazer epılasyon yapan hastaneler dıye bulundugunuz sehırde
antepde 4 hastane var en alt katında ayrılmıs ozel alan kadına da erkegede lazer epılasyon yapıyor

aslında bu lazer ısını cıldıyecıler yapmalı
buyuk unlu merkezlere de bakarsanız sahıplerı doktordur mesela

ınsanlar lazere guzellık salonlarına gıdıyorlar sonuclar genelde husran, azalmayan tuyler yanık tenler yanlıs derecede kullanılan lazerın yan etkılerı hep,
bazı hastanelerın cıldıye bolumu lazer epılasyon yapar arastırın bakın, lazer epılasyon yapan hastaneler dıye bulundugunuz sehırde
antepde 4 hastane var en alt katında ayrılmıs ozel alan kadına da erkegede lazer epılasyon yapıyor
Yarın doktordayım zaten sorarım gitmişken

Ben kullanıyorum fakat bıyık ve çene bölgesini tam almıyor uğraştırıyor baya. Ama kol ve kolaltini mukemmel alıyor hic uğraştırmıyor. Ama her markası iyi değil cok ucuz markaları almayın kesinlikle. Çekerken ağda çok sertlesiyor tüyleri almayıp ağda pul pul dökülüyor.

Ben kullanıyorum fakat bıyık ve çene bölgesini tam almıyor uğraştırıyor baya. Ama kol ve kolaltini mukemmel alıyor hic uğraştırmıyor. Ama her markası iyi değil cok ucuz markaları almayın kesinlikle. Çekerken ağda çok sertlesiyor tüyleri almayıp ağda pul pul dökülüyor.
Konu nedeniyle ceza aldığımdan dolayı yazamadım dün.
9zelsen markasını yazar mısınız piyasada gerçekten çok fazla hangisine güveneceğimi bilemedim

Sordunuz mi

X