Borik asit ve vajinal mantar

Ftmumtcnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2021
42
0
33
Merhaba kızlar, her yerde aradım ama nasıl kullanıldığına dair çok az ve güvensiz bilgiler buldum; öncelikle borik asit nereden temin edebiliriz? Ben internete borik asit yazdım alışveriş kırmana tıkladım ordan gözüme güzel görünen toz formlu bir tanesini aldım, aktarlara da sormakta fayda var. Gelelim uygulama konusuna burada biri kapsül içine yerleştirip fitil gibi kullanmayı önermiş, 1 defa denedim içeride sorun olmadı dışarıya akınca yanma yaptı çünkü asit sonuçta seyreltilmesi lazım o yüzden bu uygulamaya ara verdim sonrasında suya karıştırıp tuvaletten sonra uygulamaya başladım o şimdilik biraz rahatlattı diyebilirim ekstra olarak travazol krem kullanıyorum, gözlemlerimi buraya yazmaya devam edicem sizin de görüş ve öneriniz varsa, bu yöntemle kronik mantar tedavisi oluyorsa bekliyorum
Merhaba nasıl oldunuz iyi geldi mi taharetlenmek iyileştiniz mi

Karia2013

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2019
4
0
45
Merhaba
Tam olarak yazabilir misiniz ne alacağımızı ve nasıl kullanacağımızı? Yıllardır bununla mücadele ediyorum, gitmediğim doktor,kullanmadığım ilaç kalmadı. Artik öyle umutsuzum ki,bir umut doğdu içime tedaviye dair..