Boş gebelik olabilir mi ? 4 haftalık gebelikte lekelenme ? Ultrason görüntüsü acil yardımm

Smhes

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2021
41
0
25
Herkese selamlar daha öncede yazmıştım eşim varikosel ameliyatı oldu morfoloji de sıkıntı vardı. İki yıl bekledik tıbben imkansız deselerde bebişimizin haberini hiç beklemediğimiz anda aldık. Doktora koştuk hemen. Herşey normaldi ilk hafta kesemizi gördük, geç döllenme olduğu için geç öğrenmiştik. 4. Hafta lekelenmem oldu kahve rengi çok minik lekelenme. doktor boş gebelik olabilir bebek göremiyorum dedi. Özel bir hastaneydi bana birsürü tahlil verdi yaptırmadım. Kürtaj olacağımı söyledi. Hemen devlet hastanesine koştum durumu anlattım. Doktor bebeği gördüğünü söyledi görsel bırakıyorum yorumlarsanız sevinirim bebek var mı yok mu ?
C4B17479-FF7C-4FBA-9DB3-4C2AEA464726.jpeg

Herkese selamlar daha öncede yazmıştım eşim varikosel ameliyatı oldu morfoloji de sıkıntı vardı. İki yıl bekledik tıbben imkansız deselerde bebişimizin haberini hiç beklemediğimiz anda aldık. Doktora koştuk hemen. Herşey normaldi ilk hafta kesemizi gördük, geç döllenme olduğu için geç öğrenmiştik. 4. Hafta lekelenmem oldu kahve rengi çok minik lekelenme. doktor boş gebelik olabilir bebek göremiyorum dedi. Özel bir hastaneydi bana birsürü tahlil verdi yaptırmadım. Kürtaj olacağımı söyledi. Hemen devlet hastanesine koştum durumu anlattım. Doktor bebeği gördüğünü söyledi görsel bırakıyorum yorumlarsanız sevinirim bebek var mı yok mu ? Eki Görüntüle 2971885
Zâten üstüne okla çizilmiş bebek o :) hayırlı olsun kalp atışını bir kaç güne dinlersiniz zâten

Özel hastanede saçma sapan tanı koymuş sözde özel bide 😒

Herkese selamlar daha öncede yazmıştım eşim varikosel ameliyatı oldu morfoloji de sıkıntı vardı. İki yıl bekledik tıbben imkansız deselerde bebişimizin haberini hiç beklemediğimiz anda aldık. Doktora koştuk hemen. Herşey normaldi ilk hafta kesemizi gördük, geç döllenme olduğu için geç öğrenmiştik. 4. Hafta lekelenmem oldu kahve rengi çok minik lekelenme. doktor boş gebelik olabilir bebek göremiyorum dedi. Özel bir hastaneydi bana birsürü tahlil verdi yaptırmadım. Kürtaj olacağımı söyledi. Hemen devlet hastanesine koştum durumu anlattım. Doktor bebeği gördüğünü söyledi görsel bırakıyorum yorumlarsanız sevinirim bebek var mı yok mu ? Eki Görüntüle 2971885
Bakın crl yazan yerde bebeğin boy cm yazıyor daha 1 mm bile değil tohum kadar :) yeni oluşuyor

Ee zaten bebeği ölçmüş ki crl değeri var, nasıl bos gebelik olsun

Çok teşekkür ederim 💖 yardımlarınız için
Rica ederim lekelenme içinde iyi bir doktor bulup kontrol altında durun. Bu sıralar uzanın dinlenin asma hareketleri yapmayin kesinlikle ağır iteleyip taşımayın tutunması çok önemli 🤰

Özeldeki doktor bana ultrasonu bile göstermedi. Direk boş gebelik olabilir diyip süreci anlattı
Sorumsuz kişilik.

Lekelenmelerden korkma ben de 10 gün kadar kanama dahil yaşadım. Bir sorun yok ama. Bebeğin daha çok küçük, benim bu haftalarda ancak alttan muayene ile görmüştü bebeğim o hali bile minicikti.
Devletteki doktor progesteron verdi mi?
Güzel dinlen 🤗

Sorumsuz kişilik.

Lekelenmelerden korkma ben de 10 gün kadar kanama dahil yaşadım. Bir sorun yok ama. Bebeğin daha çok küçük, benim bu haftalarda ancak alttan muayene ile görmüştü bebeğim o hali bile minicikti.
Devletteki doktor progesteron verdi mi?
Güzel dinlen 🤗
Evet progestan verdi ve proluton iğnesi yaptı

kör müdür nedir nasıl boş gebelik oluyor. iyice dinlen canım sen

X