Boş gebelik

peligrosas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2024
4
0
26
Merhabalar şubatın 6 sında doktora gitmiştim kese göründü içindede bir şey göründü dedi idrara sıkışıp öyle gel birde öyle bakalım dedi öğleden sonra gittiğimde ise hiç bir şey göremedi kesenin içinde boş gebelikten şüphelendi çok kötü hissediyorum kendimi böyle yaşayan var mı ?

Eklentiler

• IMG_6999.jpeg
    IMG_6999.jpeg
    84,8 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_7001.jpeg
    IMG_7001.jpeg
    63,2 KB · Görüntüleme: 49
Anladim gec dollenme olabilecegini dusunmus. 29 ocak 4+5se 6 subat 6+5 gibi birsey olmasi lazim. Normalde gorulur embriyo. İsterseniz pazartesi tekrar baska bir yerde baktirin devlet hastanesine gidiyorsaniz ozeli deneyebilirsiniz cihazlari daha iyi oluyor. Artik 7. haftayi geciyorsa kalp atisi vs duyulmaya baslaniyor.

Anladim gec dollenme olabilecegini dusunmus. 29 ocak 4+5se 6 subat 6+5 gibi birsey olmasi lazim. Normalde gorulur embriyo. İsterseniz pazartesi tekrar baska bir yerde baktirin devlet hastanesine gidiyorsaniz ozeli deneyebilirsiniz cihazlari daha iyi oluyor. Artik 7. haftayi geciyorsa kalp atisi vs duyulmaya baslaniyor.
İlk devlete gittim sonra özele gittim Salı günü randevum var kafam çok karışık ya ilk başta gördü sonra görmedi bi tuhaf oldum

X