Bosanana kadar evden ayrılmak istemiyorum hukuken kocam zorla çıkarabilir mi

Doverse kesin bı yerim kırılır çünkü onbeş yıllık sporcu şunu merak ediyorum doverse ve darp raporu alırsam işinden olur mu ? Buskide ama sonuçta özel guvenli atarlar mi ? Atilacaksa değer eve bir lira ekmek parası bırakmıyor şu an beni caydırmak için.
Aklıma her kavgada gidip elektriği suyu doğalgazı kestiren eski adam olamadık eşim geldi.Yazıklar olsun böyle erkeklere ekmek parası bırakmamak ne demek Rabbimin emanetine böyle mi sahip çıkılır paraları başlarını yesin bunların

Hanımefendi önceki konunuzda da yasakmış deyip yine de büyü mevzusuna girmişsiniz bu konunuzda da rica ediyorum, derdinizi bu içeriği yazmadan anlatın zira konunuz kapatılır + siz dayak yemeyi ne zannediyorsunuz? Hayatınızda hiç ağzınız burnunuz kırılana kadar dayak yememişsiniz belli ki, adam sizin sadece kemiklerinizi kırmakla kalmaz ters bir darbesinde ya ölürsünüz ya da en iyi ihtimalle sakat kalırsınız, böyle şeylere kalkışacağınıza girin bir işe çalışın adamdan da boşanın.

Milli boksörden yumruk yerseniz feleğinizi şaşarsınız şaka mı yapıyorsunuz? Nereye vuracağını iyi birinden dayak yemek ben razıyım denilecek bir şey değil. Ayrıca sizi dövmesine nasıl razı olabilirsiniz ki? Sırf boşanana kadar evde kalmak istiyorsunuz diye değer mi buna?

Dışardan bakınca sorunlu olan sizsiniz gibi görülüyor, konularınızı okumuştum. Adamı tuzağa çekmeye çalışıyorsunuz, sizi dövmesi için. Bence tahrik etmek için uğraşıyorsunuz da dilinizin durduğunu sanmıyorum.
Mantık evliliği deyip durmuştunuz ama burada tamamen mantıksızlık kol geziyor. İlkokul mezunuyum, internetten tanıştım, iki ergen erkek kardeşimden ve baskıdan kaçmak için evlendim, gidecek yerim yok ailem kabul etmiyor demiştiniz ama adamla da geçinemiyorsunuz.
Evlenmeden önce ben ileride annene bakmam diye bir konuşmanın yapılması ne kadar vicdani ve mantıklı belki sizin başınıza bir kaza gelecek onlar size bakacak, belki o kadından önce sizin vadeniz dolacak. Belki sizin anneniz bakıma muhtaç olacak o zaman eşiniz "hayır bunu konuşmuştuk, annen bu eve giremez ben mantık evliliği yaptım" dese hoşunuza gider miydi?
Hayatta hiçbir güvenceniz yokken bu neyin inadı, cahil cesareti olsa gerek.

Hanımefendi önceki konunuzda da yasakmış deyip yine de büyü mevzusuna girmişsiniz bu konunuzda da rica ediyorum, derdinizi bu içeriği yazmadan anlatın zira konunuz kapatılır + siz dayak yemeyi ne zannediyorsunuz? Hayatınızda hiç ağzınız burnunuz kırılana kadar dayak yememişsiniz belli ki, adam sizin sadece kemiklerinizi kırmakla kalmaz ters bir darbesinde ya ölürsünüz ya da en iyi ihtimalle sakat kalırsınız, böyle şeylere kalkışacağınıza girin bir işe çalışın adamdan da boşanın.
Hiç olur mu? Mantık evliliği yapmış, evlenene kadar çalışmam demiş. Belli ki evlendikten sonrada çalışmayı düşünmüyor.
Bence adam akıllı biri gücünü bildiği için tahriklere kapılıp şiddet uygulamıyor.

Adam boksör diyosun, yedigin yumrukla ölebilirsin.
Adamın boksör olmasına bile gerek yok öldürebilmesi için, çocuktum babamın bir arkadaşıyla eşi bize gelmişlerdi üzerinden uzun yıllar geçtiği için sebebini hatırlamıyorum ama bunlar karı-koca bir şey için tartışmaya başladılar annemler ortamı yumuşatmaya çalışıyordu tartışma bitti sanarken adam kadına doğru dönüp bir vurdu o görüntü gözümün önünden gitmiyor kadının burnu kırıldı ağzından kan geldi ki bu tek bir darbeydi bizimkiler devamını engellemişti, kavga bizde değil de evde olsa kim bilir sonucu ne olurdu, birinin eli dayağa bir alıştı mı birkaç tane vurmayla kalmıyor vurdukça hırslanıyorlar daha fazla vuruyorlar, bu üye dayak yemeyi ne zannediyor bilmiyorum ama düşmanına vuruyor gibi eşinin sevgilisinin bıçak darbeleriyle can veren hemcinslerini bilmiyor sanırım, tokat yumruğa yumruk bıçak darbelerine döner.

Daha önce dediğim gibi annesi eşim uzerinde o kadar söz sahibiymiski bu zamana kadar her dediğini her konuda yaptirmis.bı bizim evlenmemize engel olamadı.evlenince ilk aydan basit şeylerden sıkıntı çıkardılar az çeyiz getirdi çalışsın vs ,evlenmeden çalışmam demiştim halbuki, eşimde bana hicbisey yapmadı düğün eşya vs eski eşyaya geldim gelinlik ayakkabı vs hicbirsey almadı ama bana hesap sordular. neyse ayırmak için büyü yapmış sana şizofren vs demişler ardımdan benim haberim yok.sonrasinda büyü yaptıkları da çıktı vs vs
En son büyü olayında konuşmayı kestiler çünkü annesi ya o ya ben dedi buda atmayinca annen yok deyip kapadı suratına açmadı.Ben bayram günü aratttirdim bu seferde bana kim bakacak yaşlı kariyim vs diye aklına.Evlenmeden önce yaşlılık durumunda ailenede bakmam demiştim oda anneside kabul etmişti annesinin evi ve maaşı var. annesi şimdi yeğeninin nişanı için gelecek ve stres başladı yine abisi ablası kadını kesinlikle evlerine sokmuyolar düğünümde abiside gelmedi ablasida son anda zorla geldi simdi annesi geleceği için kavganın dozu arttı ve bana bugün annenler cuma gideriz( ödünç aldığı babamın arabasi vardı, ara ara alıp kullanır ,içine asla benzin koymaz ,babam ise doldurur verir utanmaz vs) senide birakir ben dönerim dedi.
Ben benimle böyle kolayca oynasınlar istemiyorum ekmeklerine yağ sürüp çekilmek istemiyorum evden ayrılmak istemiyorum annesiyle ablasına gitsin ablası boşanmış kirada evi var evine üç maaş giriyor dublex evi var orda kalsınlar madem öyle .
Beni zorla evden çıkarabilir mi ? Milli sporcu boksor Beni doverse ağzımı burnumu kırar ama ragziyim o derece hincliyim.Belediyede özel güvenlik işinden atılır mi doverse ?
Dayak yemek için mi ugrasacaksin ? Mazoşistce geldi bu tutum bana. İşten çıkarılır dersek dovulmek için zorlayacakmissin gibi hissettim. Ürktüm. Senin bosanacagini da düşünmüyorum.

Adamın boksör olmasına bile gerek yok öldürebilmesi için, çocuktum babamın bir arkadaşıyla eşi bize gelmişlerdi üzerinden uzun yıllar geçtiği için sebebini hatırlamıyorum ama bunlar karı-koca bir şey için tartışmaya başladılar annemler ortamı yumuşatmaya çalışıyordu tartışma bitti sanarken adam kadına doğru dönüp bir vurdu o görüntü gözümün önünden gitmiyor kadının burnu kırıldı ağzından kan geldi ki bu tek bir darbeydi bizimkiler devamını engellemişti, kavga bizde değil de evde olsa kim bilir sonucu ne olurdu, birinin eli dayağa bir alıştı mı birkaç tane vurmayla kalmıyor vurdukça hırslanıyorlar daha fazla vuruyorlar, bu üye dayak yemeyi ne zannediyor bilmiyorum ama düşmanına vuruyor gibi eşinin sevgilisinin bıçak darbeleriyle can veren hemcinslerini bilmiyor sanırım, tokat yumruğa yumruk bıçak darbelerine döner.
Ay bi de profesyonel boksör, karsisinda ki profesyonel boksörü yumruguyla komaya sokan beyin kanamasi gecirttiren var, dusunemiyorum bi kadina ayni sekilde vurdugunu

Hiç olur mu? Mantık evliliği yapmış, evlenene kadar çalışmam demiş. Belli ki evlendikten sonrada çalışmayı düşünmüyor.
Bence adam akıllı biri gücünü bildiği için tahriklere kapılıp şiddet uygulamıyor.
Gerçekten bazı kadınlarınızı anlayamıyorum, kimisi gerçekten eşi tarafından öldürülmekle tehdit edildiği için hiçbir şey yapamıyor çünkü korkuyorlar ama yapacak çok şeyi olanların ısrarla inatla kendi hayatlarını mahvetmişleri akıl alır gibi değil, çözümü çok basit işe girersiniz boşanırsınız, dayağı da ciddi ciddi bilmiyor bilse dövülmeye razı olmaz, bir kol bacak kırığıyla kurtulur sanıyor oysa adam bir kere başlarsa durmaz vurdukça hırslanır hırslandıkça vurur bunun sonu ya ölümcül ya sakat bırakan bir darbe olur, yazacaklarım için sizlerden özür dilerim lafı bile kötü, ölürse dua etsin ama sakat kalırsa o adamın elinde ömür boyu sürünür farkında değil.

Ay bi de profesyonel boksör karsisinda ki profesyonel boksörü yumruguyla komaya sokan beyin kanamasi gecirttiren var, dusunemiyorum bi kadina ayni sekilde vurdugunu
Ya accessdenied o anda insana tabiri affedin ama deli kuvveti geliyor, burada da bir komşum eşinden dayak yedi kadın neredeyse ölüyordu, hayır bir de canını hiçe saymaya ne gerek var boşan kurtul.

Ya accessdenied o anda insana tabiri affedin ama deli kuvveti geliyor, burada da bir komşum eşinden dayak yedi kadın neredeyse ölüyordu, hayır bir de canını hiçe saymaya ne gerek var boşan kurtul.
Mune ben bu konuyu daha önce okudum sanki. Kocası kafes dövüşçüsü müydü neydi kadının annesini babasını dövmüştü, onlar da böyle kısa sürede evlenmişlerdi falan. Acaba aynı üye olabilir mi?

Mune ben bu konuyu daha önce okudum sanki. Kocası kafes dövüşçüsü müydü neydi kadının annesini babasını dövmüştü, onlar da böyle kısa sürede evlenmişlerdi falan. Acaba aynı üye olabilir mi?
Pardon o üye değilmiş. Kocası boksör olan başka üye vardı, sanırım o. Sizin önceki konularınızı bilerek söylüyorum evliliğiniz zaten berbattı. Aile evine dönmek bu adamla yaşamaktan daha beter olamaz.

Bunu kendine neden yapıyorsun anlamadım. Sırf darp raporu almak için adama kendini dövdürtmek istiyorsun benim anladığım. Raporun olursa işinden attıracaksın. Planlar planlar. Çok tehlikelisiniz. Eşiniz pislik olabilir siz neden onun seviyesine iniyorsunuz. Medenice boşanmayı beceremeyecekseniz evlenmeyin. Hayat herkesin karşısına yaptığını çıkarır. Sizinde eşinizin de. Belki bugün belki yarın. Ama mutlaka yaptığınızı yaşarsınız.

O evler zaten evlenmeden önce alındıysa onun bu bir ikincisi yedi aylık çocuksuz evlilikte nafaka miktarı ya çok olur ya bağlanmaz örneği çok ha dövmüş tur sovmustur kanıt vardır tamam bişey diyemem mahkeme ispata delile bakar beddua ve söze değil .....Şu an hırs yaparak kendinize yapıyorsunuz sizi bir kadın ve insan olarak anlıyorum ama doğruyol bu değil....Biraz sakinlesip akılcı düşünün Allah her şerde hayır yaratmış degilmi arkanızdan muhtaç ayrılmak istemiyor çaresiz diyecekler kaldırabilecek misiniz .....siz hırs yaparken eve çöktü herşey mal mülk içindi diyecekler kaldırabilecekmisiniz bence dik güçlü bir duruş daha iyi olurdu genede siz bilirsiniz hırs hata yaptırır

X